Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cena bydła rzeźnego

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3837 odpowiedzi na ten temat

#1801 Share Parkur

Parkur

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 10:01

Cena bydła rzeźnego A w jakiej klasie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cena bydła rzeźnego Dzisiaj, 07:33
  •  

#1802 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 10:52

Cena bydła rzeźnego @krzychoo124 a gdzie dokladnie sie znajduje ta firma i masz moze jakies namir na nia bo szukalem w necie ale nie moglem znlesc tej firmy .. a jestem z okolicy wiec moze bym tez pomyslal o odstawianiu do nich

#1803 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 28 listopad 2011 - 13:33

Cena bydła rzeźnego jaką cenę moge dostać za krowę czarno białą mało hf krowa dobrze zbudowana waga brutto 730 kg dziś ważyłem
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1804 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 28 listopad 2011 - 14:46

Cena bydła rzeźnego Może wiecie jaką cenę oferuje agrostar czyli pana Starownik za odsadki 100% limousine do 300 kg ??
A może ktoś wie jak wygląda sytuacja u innych pośredników za taki towar ???

#1805 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 28 listopad 2011 - 16:10

Cena bydła rzeźnego @ursuss najlepiej sam zadzwoń to będzie najprostszy sposób.
W ostrowie lubelskim masz jeszcze pana Antonika ale to musiał byś numeru w książce tel. poszukać.

#1806 Share bluecows1

bluecows1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 28 listopad 2011 - 17:00

Cena bydła rzeźnego

jaką cenę moge dostać za krowę czarno białą mało hf krowa dobrze zbudowana waga brutto 730 kg dziś ważyłem

5-5,5 + vat

#1807 Share raul1985

raul1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 28 listopad 2011 - 20:02

Cena bydła rzeźnego Wie ktoś ile zaoferował by koscierza za simentale mięsne agrostar dawał mi za nie 8,5 brutto według was to dobra cenna ?

#1808 Share szczepan84

szczepan84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 28 listopad 2011 - 20:10

Cena bydła rzeźnego u nas za mieszance tyle płacą sam się zastanawiam czy nie sprzedawac swoich

#1809 Share krzysiek79w

krzysiek79w

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:bydło mięsne ,wędkarstwo,nowoczesne rolnictwo.

Napisany 28 listopad 2011 - 20:19

Cena bydła rzeźnego ŁUKASZ 1987widzę że Cię poruszyło o napisałem tak to Wy wszyscy nie sprzedajecie cieląt ani odsadków tylko pojedzie Agrostar do Was na skupy to tylko kaniony kursują w tamtą i spowrotem 4.5 czy 5 euro takie bajki to nie mi bo ja akurat znam cenę średnią opasówki(do 300kg)na Mazurach z czwartku to 10,50 plus vat.także spokojnie bo za daleko zajedziesz.A 100kg.są po 18zł.Kolego Ty naprawdę nie wiesz ile jest na Lubelszczyznie bydła mięsnego krajowego i cieląt z Rumunii a i waszych limuzaków też nie brakuje w mlecznym bydle to masz rację u Was tego sporo .Pytasz ile szt. mnie interesuje 100 szt jednorazowo ale nie po takiej kosmicznej cenie.Obrażasz mnie po całości a w tym swoim rozpędzie sam się zakręciłeś byłem w Twoich stronach nie jeden raz po cielaki i nigdy nie widziałem żeby limuzaki czy szarolezy były trzymane w budynku bo Wy trzymacie bydło na łąkach prawie bez kosztów i nie wciskaj mi kitu że u Was znaczy się w Waszym gospodarstwie jest inaczej.Ja trzymam na intensywnym opasie kupuje 100kg.byczki opasam na 350kg i na export i tak dwa razy do roku.co do tych stówek to ja miałem tak samo od osiemnastki na własny rachunek w mojej rodzinie była bieda był koń,krowa,kilka świnek parę ha słabej ziemi w2000 roku ciężko zarobione pieniądze zainwestowałem w gospodarstwo Agostar wstawił pierwsze cielaki a potem to już poszło było ciężko ale się udało teraz nie mam się czego wstydzić (od rodziców dostałem 4,25ha 5-6kl. ziemi)ziemi dokupiłem lepszej(4a)budynki też niczego sobie maszyny mam niezłe jakoś daje radę,a że cena jest dobra to aby tak dalej.Aż takim gigantem jesteś transportowym to daj namiary na prywatnej przy rozsądnych cenach powozisz trochę wysłodek i wapna czy otrąb dla nas.Ja ni potrzebuje dowartościowania wystarczy mi tak jak jest a jak Bozia da siły i zdrowie to po woli jeszcze się rozwinę.czytając Twoje post wydaje mi się że czytam sprawozdanie jakiegoś analityka a nie człowieka który ma do czynienia z rolnictwem na moich wcześniejszych postach napisałem z kąd się biorą te wszystkie te cyferki.

Edytowany przez krzysiek79w, 29 listopad 2011 - 15:02.

#1810 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 28 listopad 2011 - 22:06

Cena bydła rzeźnego przyznaję rację koledze powyżej
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1811 Share danielek24

danielek24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 28 listopad 2011 - 22:51

Cena bydła rzeźnego to ile czsu zajmuje ci upasienie takiego 100do 350kg?bo jak kupić go za 1800 a sprzedać za 3650 to połowa zostaje tylkopytanie ile bedzie kosztował taki opas jednej sztuki?
to lepiej takiego 350 kg trzymać niż na dużą wage wychodzi
pytam bo u mnie zawsze opasa się na wage ok 600 ale widze,że jest ciekawa alternatywa więc może osoby tym się trudniące powiedzą cos wiecej w tym temacie

#1812 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 13:16

Cena bydła rzeźnego dobre pytanie, ale jakie pytanie taka odpowiedź
jeżeli przyjmiemy przyrost 0,5 kg na dzień to z moich obliczeń wynika że rok i 4-5 miesięcy
jeżeli przyjmemy przyrosty 1,4kg na dzień wówczas pół roku
tylko kwestia genotypu, kalibru rasy, pobrania paszy jakości paszy i jej dostępności, bilansu dawki i stanu zdrowia to najgłówniejsze czynniki dlatego zanim zadasz pytanie albo podaj więcej szczegółów albo oczekuj takich odpowiedzi

#1813 Share krzysiek79w

krzysiek79w

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:bydło mięsne ,wędkarstwo,nowoczesne rolnictwo.

Napisany 29 listopad 2011 - 15:39

Cena bydła rzeźnego Koledzy tak to wszystko prawda genetyka rasa leczenie dobrostan można dużo o tym pisać.poczytaj moje wcześniejsz posty tam jest wszystko opisane.Atomik 0.5kg.żywienie słoma i woda i świerze powietrze.Danielek24 przy intensywnym opasie zjadają mi na maxa 800kg paszy treściwej swojej roboty na szt.od początku do końca tuczu okresy miesięcy chłodnych (zimowych)opasu są krótsze a ciepłe dłuższe chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego.Według mojego liczenia lepiej zarobię gdy przerzucę trzy tury opasówki niż jedną ciężkiej,zaraz będą się czepiać że leczenie odpajanie i tak dalej to są problemy to fakt ale nie utrudniajmy sobie życia ja nie latam z mlekopanem od razu daje wodę nie czekam na to aż wszystkie zachorują tylko szczepię zapobiegawczo nie oszukuje na paszy bo w ten sposób to tylko siebie można oszukać mi też potrafi zdechnąć ciele jedno dwa wszystkiego nawet i wprawne oko nie zobaczy nikt w środek cielaka nie zajrzy.Ale doświadczenie i wprawa robią swoje.Uważam że lepiej wychodzę na pasówce,nawet gdy zdechnie to są mniejsze koszty.

#1814 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 29 listopad 2011 - 16:04

Cena bydła rzeźnego

ŁUKASZ 1987widzę że Cię poruszyło o napisałem tak to Wy wszyscy nie sprzedajecie cieląt ani odsadków tylko pojedzie Agrostar do Was na skupy

O agrostarze spłyszałem, ale jeszcze ani razu ich w okolicy nie widziałem

to tylko kaniony kursują w tamtą i spowrotem 4.5 czy 5 euro takie bajki to nie mi bo ja akurat znam cenę średnią opasówki(do 300kg)na Mazurach z czwartku to 10,50 plus vat.

A mnie guzik obchodzi po ile ty chcesz kupić, Ja wiem po ile sprzedaje i chyba nie wiesz po ile cielęcina i odsadek w Starej UE!!!
Portal współpracujący ze związkiem bydła cielęcina ponad 6€

Kolego Ty naprawdę nie wiesz ile jest na Lubelszczyznie bydła mięsnego krajowego i cieląt z Rumuni

tzn ile? więcej niż podał spis rolny? bo w takie bajki nie uwierzę

Pytasz ile szt. mnie interesuje 100 szt jednorazowo ale nie po takiej kosmicznej cenie.

To szukaj sobie za bezcen, Ojciec za darmo nie odda

Obrażasz mnie po całości

A ty Mnie nie?

byłem w Twoich stronach

tymi słowami udowodniłeś Mi, że nie byłeś :lol: bo Ja jestem z Lubelskiego ;)

nie jeden raz po cielaki i nigdy nie widziałem żeby limuzaki czy szarolezy były trzymane w budynku

widocznie cie nikt nie wpuścił, czyli ty też pod chmurką trzymasz limusie i charolasy i wciskasz nam kit, że masz w budynku?

bo Wy trzymacie bydło na łąkach prawie bez kosztów

bydło na pastwisku to koszt 600zł rok, więc nie wiem czy prawie bez. skoro nie wiesz gdzie mieszkamy to skąd wiesz jak trzymamy? znowu próbujesz coś wydedukować?
"przy rozsądnych cenach powozisz trochę "
Nigdzie nie napisałem, że jestem gigantem transportowym, to Węglo-Trans czy Repińskiego mi sporo brakuje, napisz ile dla ciebie to rozsądna stawka bo zaraz będziesz znowu pisał, że mam ceny z kosmosu

"nie wciskaj mi kitu że u Was znaczy się w Waszym gospodarstwie jest inaczej."
Ja stwierdzam fakt

W sumie nie myślałem, że tak szybko trafi się jakiś z tak dużymi przyrostami, ale te 2kg to pewnie do końca roku pęknie w takim tempie :D Tucz intensywny na wysłodkach super

Edytowany przez Lukasz1987, 29 listopad 2011 - 16:18.

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#1815 Share PeterG14

PeterG14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 29 listopad 2011 - 16:48

Cena bydła rzeźnego Dzisiaj poszła krowa mleczna 8 letnia. Waga 710, cena 5 zł/kg .

#1816 Share mikic360

mikic360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, motoryzacja, hodowla bydła mięsnego

Napisany 29 listopad 2011 - 16:56

Cena bydła rzeźnego agrostar za mieszańce LM 8,70 z vat. zdjeca w galerii

#1817 Share zdzicho

zdzicho

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 18:14

Cena bydła rzeźnego a ile ważył

#1818 Share mikic360

mikic360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 18:33

Cena bydła rzeźnego 1015, 805 i 750 kg.

#1819 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 18:41

Cena bydła rzeźnego Dlaczego mikic teraz nie do łukowa? A tak apropo w dzisiejszym słowie Podlasia jest że usuneli Smolarka ze stanowiska prezesa... ma byc ktoś nowy...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1820 Share mikic360

mikic360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 19:45

Cena bydła rzeźnego bo z moich kalkulacji wyszło że w łukówie dostał bym max 8,40(niepewne) więc nie widzę sensu sprzedawać tam gdzie taniej. a tak przyjechali załadowali tylko pojechałem z nimi na wagę. no i cena 8,7.
Prezesem czego on był?