dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pieter1982    0

Dziś sprzedałem 2 byki jeden hf 712kg po 5,70 plus vat i mieszaniec miesny 730 kg po 6,7 plus vat powiat chełmiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

9 szt do Morlin cena poubojowa ze wszystkimi dodatkami 10,80-11,90.Wszystkie sztuki HF średnia cena 4500 za szt największy 5600 .Wiek 22-24mce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

Dzisiaj sprzedany byk, mieszaniec HF-simental wiek 19 miesięcy, a zważył 740kg. Cena 6.20+vat.

Jak dzwoniłem i pytałem się o cenę to mi powiedział od 5.30 do 6.50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Sprzedawał ktoś do BM Kobylin Sp. z O.o. Zduny ?

Jak tak to proszę o ocenę jak płacą w jakim terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konury125    0

witam sąsiad sprzedawał do BM Kobylin płacą dobrze tylko musisz uważać na wadze bo często oszukują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, sprzedawał ktoś bydło do firmy dąb-pol (niedaleko ciechanowa)Jeśli tak, to w jakim terminie płaco? I czy polecacie tę firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polek1919    5

witam, sprzedawał ktoś bydło do firmy dąb-pol (niedaleko ciechanowa)Jeśli tak, to w jakim terminie płaco? I czy polecacie tę firmę?

 

Ja sprzedawałem i dostałem bardzo dobrą cenę największą w okolicy. Zapłacili mi w 3 dni. A więc polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wczoraj po 6,70 brutto poszedł byczek 18 miesięcy, 750kg.

kolego czy ty aby nie fantazjujesz przyrosty dzienne rzędu 1.3 kg?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

kilka stron wcześniej toczyłem spór podobny i jakoś mnie ten wynik nie dziwi bo też mam takie przyrosty


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze panowie o ile to jest rasa mięsna badz krzyżówka z mięsnym ale po cenie domyślam się ze to rasa CB także trudno o takie przyrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu95    13

kolego czy ty aby nie fantazjujesz przyrosty dzienne rzędu 1.3 kg?????

No jak tak było na wadze, no to moja wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezyk992    3

Ja rok temu odwiozłem jałówkę, która uzyskała wage 748kg w 20 miesiecy i była CB, sam się zdziwiłem, a wcale rarytasów nie dostawała raptem śruta zbożowa siano i kartofle, także czasami dobre sztuki się trafiaja :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

Sprzedane 6 sztuk 4 hf i 2 mięsne średnia waga 800 kg cena 7 zl brutto

Edytowano przez raul1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol012011    1

kolego chyba ci jedna sztuka uciekła ,bo piszesz że sprzedałeś 7 i to były 4 HF i 2 mięsne to wychodzi 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizonbs    4

Zainteresowała mnie hodowla byków. Opiszcie mi jakie najlepiej opłaca się kupić i jakie najlepiej sprzedać, żeby to miało ręce i nogi. Chodzi mi tu o sprzedaż na ubój od razu. Nie mam zamiaru trzymać byka do celów rozpłodowych.


Instalacje techniczne: monitoringi, alarmy / Obsługa sieci, serwerów polityk bezpieczeństwa.  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

kolego chyba ci jedna sztuka uciekła ,bo piszesz że sprzedałeś 7 i to były 4 HF i 2 mięsne to wychodzi 6 ;)

Sorry pomyłka oczywiście ze 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JPH2    25

ja chyba ślepa bo nigdzie nie widzę aby raul1985 napisał ze sprzedał 7 szt tylko 6szt-dn. 1.07.2011 a to takie w koncu detale bez znaczenia,wazne że sprzedał i kasa na koncie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj