dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

stobierski    0

byli z rzeżni ale ich pogoniłem.--ceny z kosmosu zaproponowali. za mieszańca bbb650kg 19mies -6zł+vat, MM- 600kg po 5,5zł+vat czarno-białe ale niczego sobie(18mies)500-550kg-po 5,2zł+vat krowa za 4zł+vat a za h-fa koło 570kg też 18mies (fakt że mięśniak to niejest ale biedy niema)to z łaską po 4,5zł+vat

WYŚMIAŁEM ICH I POWIEDZIAŁEM ŻE SIĘ NIE DOGADAMY I POSZLI.OSZUŚCI JEB..i!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

A myślałeś że ile za nie dostaniesz?? 650 kg w 19 miechów to baardzo słabo jak na Ciebie - tak opisujesz jak to je pięknie żywisz prawie za free a tu taka wtopa :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

cena z dziś byki 6zł + vat, jałówki 5zł + vat, waga żywa, woj, pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

Witam dzisiaj sprzedane limuzyn 950 kg 7,7 simental 830 kg 7,5 ncb 850 kg 7,3 ceny z vat lubelskie okolice białej podlaskiej , kolega za hf-y dostał od 6,5 do 7 ceny z vat waga od 630 do 730 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

Dzisiaj 3 byki poszły na sprzedaż.

1. krzyżówka z limuze 24 miesiące 890kg po 7zł

2. krzyżówka z pimontezem 24 miesiące 900kg po 7.20zł

3. krzyżówka z bbb 18 miesięcy 800kg po 7.20zł

Ceny oczywiście z VAT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rider    4

Mam byczki 4szt HF 18-22 m-ce, jak myślicie lepiej sprzedać teraz czy jeszcze z miesiąc poczekać?? Waga ich to 600 do 700kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

Tydzień temu 2 mieszańce po simentalu ponad 700kg po 6,6+vat a za LMS dawał mi 7+vat ale jeszcze czekam niech sobie rosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stobierski    0

te wagi to ja na oko pisze np;bbb w obwodzie ma 206 cm a te miarki to różnie podają.niby miarka zoom to bodaje wage nbc a bbb przecierz ma zupełnie inną budowe.a ja ich nie karmie do bólu.myśle że jak by miały 24 miesiące to waga powinna być w granicach 700 -800 kg-----ale jak by spojżeć na koszty paszy którą zeżarły to myśle że wstydu niema!kumpel ma same mięsne i tak 850-900 ale co on im daje!!!!?soje ziemniaki kiszonka kukurydza siano jakieś odżywki(sanbule itp)a ja tylko po garści provitu i tyle.a reszta u nas jak ma byka pow 500kg to ęce zaciera. NAJWAŻNIEJSZE SĄ KOSZTY UZYSKANIA TYCH WASZYCH 900 LUB 1000KG-BO ŻEBY TO UZYSKAĆ TO PRZY MOICH WYLICZENIACH TO GRANICZY Z OPŁACALNOŚCIĄ .MOJE BYKI SĄ MNIEJSZE ALE JA NA TE DODATKOWE 100-150 KILO SOBIE Z TALERZA NIE ZABIORE!:)

A W OGÓLE TO TA UBOJNIA ZAWSZE NAJNIŻEJ DAWAŁA-CZEKAM NA INNEGO HANDLARZA ZOBACZĘ CO ON MI POWIE.--SZKODA ŻE SWOJEJ WAGI NIE MAM.:(

 

nie piszemy capsem!

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@stobierski to jak masz tak wszystko policzone, to pochwal sie jeszcze ile Ci z byka na czysto zostaje ;)

 

w tym tyg bez zmian, 11,50zł WBC.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stobierski    0

Nigdy tak dokładnie nieoblczałem ale w zależności od ceny i wagi byków to między 500-1000zł a czasami nawet mniej.tylko ja patrze na to troche inaczej bo jak hoduje i sprzedam na raz z 5-7 sztuk to kasa w ręku jest a do skarpety to se nie odłoże przecież-i wtedy jakąś maszyne kupuje i następne cielaki -teraz kombajn mam w planie.a byki traktuje jako taką lokate-:)a mam też świnie i sprzedaje ziemniaki to nie obliczam tak dokładnie wszystkiego, ale puki mam kasy coraz więcej a nie mniej to hyba ok?a jk dokładam do czegoś to tyeż to odczuwam i staram sie omijać to.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

@stobierski to jak masz tak wszystko policzone, to pochwal sie jeszcze ile Ci z byka na czysto zostaje ;)

 

w tym tyg bez zmian, 11,50zł WBC.

 

 

To 11,50zł to brutto czy netto i jaki zakład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmowski1939    3

Witam dzisiaj sprzedane limuzyn 950 kg 7,7 simental 830 kg 7,5 ncb 850 kg 7,3 ceny z vat lubelskie okolice białej podlaskiej , kolega za hf-y dostał od 6,5 do 7 ceny z vat waga od 630 do 730 kg.

 

To są ceny z Ostrówek ? Bo tam właśnie gość dostał po 7.7 za lima, ale ile ważył nie wiem bo akurat ciągnik odprowadzałem. Mój sm:hf po 6,4 brutto 670 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

11,50 netto, Woźniecki.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rydzu    0

Witam doszły mnie słuchy że ceny bydła lekko spadły ponieważ Turcy podnieśli cła zaporowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek676    18

w wlkp na początku tygodnia poszły za 6.30 + vat hf 3 sztuki 1 ponad 750 kg pozostałe 2 ledwo 700kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aror    0

Jakie są ceny bydła w okolicy krakowa - byki i jałówki

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

dziś mam rozliczenie,sprzedane 2tyg temu 570kg żywca-300kg wbc po 10,60+vat+5%za umowe a drugi 630zywca 330 wbc po 10,70+vat i umowa.wyszło za 2 szt 7500 a za żywiec było by po 6,6zł za mniejszego a 7zł za większego więc chyba lepiej wyszło by na żywiec.

 

Jak dzis dzwonilem to ten co skupuje mówił,że od przyszłego tygodnia cena trochę spadnie.nie wiem ile i czy to prawda,poprostu tak slyszałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterr    0

Dziś 3 sztuki mieszańce w wadze 710-840kg poszły po 6,7zł plus vat , a jeden chorowity o wadze 620kg brutto po 6,3 plus vat. Z tego co rozmawiałem to za mięsne dziś śmiało można było dostać po 7zł netto a niby od poniedziałku cena w dół i to ponoć aż o 50 groszy u tego handlarza ale ile w tym prawdy to nie wiem.Ja wole sprzedawać na żywą bo na wbc to im nie wieżę a tak mam własna wagę i każdą sztukę sobie przeważę dzień przed odbiorem i wiem że nikt mnie nie oszuka.Przy obecnej cenie to szkoda że byki nie rosną tak szybko jak świnki he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

@Piterr dwa tygodnie temu też tak mówili i co cena stoi w miejscu prawda jest taka że kto miał to już sprzedał i teraz mają słaby ruch w interesie i straszą żeby za tydzień też coś odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj