dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zeberka363    1

2 sztuki hf 623 kg i 658kg po 5.90+vat ,mieszanka z simentalem 755kg po 6+vat,jałówka po piemontezie 490kg po 5.10+vat i jeden hf taki pokrzywajtas 520kg po 5.10+vat woj.śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@marb80 średnio ważyły 760 kg, tusze 437kg, średnia cena 11,60zł netto w tym premia za umowę 3 %. nie wiem jaka cena byłą na ten tydzień.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

słuchajcie potrzebny kupiec na byki w wadze 600-700 kg mam dwie sztuki jeden hf drugi MM woj. wielkopolskie kogo polecacie??? podajcie tel jak mozecie odrazu bym tam dzwonił i sie dowiedział jak płacą na dzien dzisiejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

jak narazie za Hf usłyszałem 5,8 i 6 a za MM 6 i 6,3 zł ale jeszcze poczekam moze kogos znajde co da wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ibis86    1

u nas w tamten czwartek sprzedawałem mieszanke HF 605kg to zapłacił 6,7zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ibis86    1

nie ma problemu, nazywa się szelągowski i jest z pod mińska mazowieckiego, na terenie Mazowsza prowadzi skupy w różne dni.Choć jak macie w miarę ładne mięsne sztuki to do zakładów na wbc wyjdą jeszcze lepiej, ale choć żeby miały 400 mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

nom czaje tez bede o tym myslał ale jeden jest MM nabity ale krótki :( a drugi Hf wiez na wbc za duzo z niego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ibis86    1

ja HFy to sprzedaje na wbc, ale muszą mieć min.700 żywej wagi i trzeba uważać na klasyfikatora, bo jak trafi się oszust w ubojni to ładną sztukę może zrobić w klasie O ( mi tak ostatnio w PMB zrobili oszuści)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacekw1224    1

Ja zawsze oddaje na Morliny i nie narzekam nawet hf ale muszą mieć minimum te 700 kg wychodza bardzo dobrze a o mieszańcach mięsnych nie wspomnę. Przecież handlarze skupują i odwożą na ubojnie na wbc i jeszcze muszą na tym zarobić ,wystarczy mieć rocznie 8 sztuk bydł żeby zrobić z nimi umowe,więc naprawde warto się nad tym zastanowić po co nabijać kase posrednikom . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witekbr5    0

cena maleje w pobliskiej ubojni ARTUS maciejowice skupujacy szef zachwycał sie BBbelgem ze super ale zapłacił 6,+vat za ponad 600 kg wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arni251    5

Dzis dostałem rozliczenie za byka 660 kg czarny wybił sie na 380 kg WBC klasa R+ 11,00zł+Vat . Zakłady Mięsne Antonowo koło Giżycka.


Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

witam mam pytanko ile vatu dostane do ceny jak bede chciał kase na konto?? 7?, 14?, 22?, 23?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

zwykły rolnik :)ryczałtowiec?? :)bo chodzi o to czy duzo tego waty dotane czy warto zaryzykować z mało znaną osoba/firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis    19

Dziś za dwa byczki MM o średniej wadze 750kg p 6zł netto , kierowca napomknął że za najlepsze sztuki dziś płacili 6,2 netto . Wielkopolska powiat Słupca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277
Napisano (edytowany)

simental 720kg 6.30 plus vat a krowa 821kg 4.20 plus vat :D

Edytowano przez komodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj