dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

andrzej2110    535

Dziś mama rozmawiała z facetem co skupuje. Powiedział żeby poczekać z miesiąc czasu i cena wróci.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Właśnie się tak zastanawiam żeby przetrzymać je, tym bardziej że są sztuki które chciałem sprzedać później i chyba trzeba będzie przetrzymać i wszystkie razem sprzedać, tylko oby mi obory nie rozniosły, bo te co miałem teraz pchnąć to się non stop piorą ;)


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

U mnie ostatnio cena była 5 za mięsne i 4,7 za h-f

Płakać się chcę patrząc na to co wyprawiają z rolnikiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Tak, bez vatu.

Rozmawiałem z prowadzącym skup i stwierdził że to jeszcze może być nie koniec obniżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Po prostu spotkała go to sie zapytała. Takie to dziwne?? Zresztą mama jest właścicielką gospodarstwa.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Z moich doświadczeń handlarz = oszust. Ostatnio 7 miesięczna jałówka złamała nogę. Przyjechało dwóch handlarzy- z bólem 200 zł dawali. Wkurzyłem się, kilka telefonów i sam zawiozłem ją na ubój. Wyszło za nią 650zł, czyli nie kiepski zysk cwaniaczki mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

2 lata temu krowa rozpękła się po porodzie z bólem dali 200zł i jeszcze potem wypominali że stracili na niej bo nic nie zarobili bi nie chcieli wziąć na ubojnie, a 3 innych handlarzy odżałować nie mogło że nie dałem im znać bo by lepiej zapłacili, w tym roku krowa nie wstawała po porodzie zalana była beznadziejny przypadek i pozwoliłem jej dojść w oborze a nie menda jedna z 2gą z 1000pln zarobi na mojej stracie, a co do masarni, propozycja była żeby ją zawieść to zakład mięsny chciał 240zł za rozebranie mięsa na dzień dobry bo oni ryzykują czy mięso będzie dobre czy nie ;):) :)

 

ps. sprawdzacie jakoś wagi w punktach skupu czy mają legalizację itd. bo na mój gust to większość wag po byłych GS-ach itp. ucina około 7%, można nasłać kontrolę z IJHARIS lub PIH ale czy to coś zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzweDes    0

U Nas dzisiaj poszedł mięsny po 5,30 z vat 660 kg, dwa hf-y pierwszy 650 drugi 647 po 5 z vat ale ostatni raz sprzedawaliśmy na wagę żywą od września będą szły na wbc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

U nas dzisiaj za mięsnego 600kg dali 5.6 z Vat, a za HF 520kg dali 5.2 Z Vat, tata negocjował cenę, to chyba dobrze ugadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

9,20 zł cena wyjściowa WBC sokołów.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Na WBC to tydzień 10-20 gr rośnie przez ostatnie tyg.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Podobno po świętach cena ma się poprawić słyszał ktoś coś o tym?

 

Oby bo mam 2 byki i jałówkę na handel i nie mogę trzymać dłużnej bo mi paszy może zabraknąć.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

Dziś HF 19 miesięcy 776 kg po 5.40+ vat. Krowy w jedynce pow. 700 kg brutto 3,80 + vat.


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boryss    7

Pytałem w zakładzie w ludwikowicach za byczka 250 kg 5 zł+vat a gościu co jeździ z wagą ze Spytkowic zaproponował mi 6zł/kg

Czegoś tu nierozumień idą święta a cena taka marna, kumpel co robi w rzeźni mówił ze do tańszej kiełbasy nie dają już wołowiny tylko jakiś żel imitujący wołowinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablorolnik    2

U nas za byka mięsnego o wadze 600 kg zapłacą 5.30 zł/kg + vat. Woj. mazowieckie.


Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

U nas do 550kg powyżej 5.50zł/kg


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tommy30    0

Cena z soboty to 5.80 z vat za 650kg mięsny max to 6zl z vat woj. świętokrzyskie sam nie wiem co robić bo mam kilka ładnych sztuk i nie chciałbym stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

byk 5,40 + vat

jałówka 4,50+vat


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj