dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
slawek2301    17

sławek zle liczysz na odkarmianie nie odliczaj bo byki na zywą by napasł i ta waga którą podał jest teraz neutralna

tak tylko jak policzysz tę wage jako neutralną to wyboje wychodzą całkiem śmieszne na poziomie takich sobie HFów a nie byków klasy R i U policz sobie sam a liczenie jest bardzo proste wystarczy wage mięsa podzielić przez wage żywą i wyjdzie ci ile procent wyboju. a przy okazji odpowiem Zbyszkowi 8201 może i przesada a może i nie po dwóch trzech godzinach wożenia potrafi brakować 40kg a rekordem było fakt że przez dobe 120kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

no tak tylko mu te byki tyle ważyły wiec trzeba obliczac na podstawie tego i na okarmianie policzyłeś 7% a oni 8% odliczają danio przecież pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

witam czy handlował ktoś z was z Panem Świderskim??? jak u niego z terminem płatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276

Zonk sprzedany cena 8,80 netto .

Dwojtek01, brali od Ciebie Ci sami co zwykle czy ktoś inny? Mi został jeden rodzynek (teraz wrzuciłem go do galerii) i szukam kupca z dobrą ceną w łódzkiem lub wlkp. A ten po krowie BB jest jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byczek66    0

Czy ktoś z Was może polecić mi skup bydła z województwa Pomorskiego :mellow: . A dokładnie z okolice ch*jnic (wiem, że jest Skiba, Obojan). Czy inne skupy również tam działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwojtek01    14

@ zbitom793 został sprzedany do firmy Marszal z Morąga , do firmy z którą juz kiedyś handlowałem . Ta krzyżówka belga i blonda jeszcze jest , ale jest slabsza od zonka.

@ komodo byk miał 25 miesięcy i ważył 985 kg .

Edytowano przez dwojtek01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belchatow    0

Witam

Chciałem się spytać jakie są obecnie ceny w łódzkim za byczki? Mam czarnego będzie miał z 700kg.

I czy ma ktoś namiary na kupujących byczki w łódzkim dokładnie okolice Bełchatowa. Dziękuję bardzo za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byczek66    0

Co do Łódzkiego to w tej lokalizacji z pewnością skupują bydło Polimex-Jarcewo oraz Duda. Oczywiście jeśli masz tylko jedną sztukę to raczej ciężko aby Skup jechał 100 i więcej kilometrów :)

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Dziś poszły dwa byki:

1. Waga 530 kg 7 zł brutto -8%

2. Waga 630 kg 7,5 zł brutto -8%

 

Były to mieszańce, matka mleczna, ojciec mięsny.

Edytowano przez tymtus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek330    0

Ja jestem z okolic Bełchatowa i ode mnie bydło odbierają z Rakowa. Cena na dziś to do 7,70 brutto za mieszańce w niezłej kondycji.


Ursus jest bogiem, orka nałogiem, ropa podstawą, a żniwa zabawą..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

lepiej sprzedać krowy do łukowa gdzie podstawa za O kl 11.65+vat+umowa czy na żywa po ok 6zl??jak myślicie??bo nie wiem jak tam krowy sie wybija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawał ktoś z Was bydło do Maciejka z okolic Piotrkowa ? Jakieś opinie ?

 

Sprzedałem im raz byki. Jeśli chodzi o wypłacalność to ja otrzymałem pieniądze w trzecim dniu po sprzedaży. Myśle, że na wadze to raczej nie oszukują tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

witam a zna ktoś jakąś firme z jarocina? nie znam nazwy ale zamówiłem ich i mają jutro przyjechać po dwie jałówki ale nie wiem czy dobrze postąpiłem nie wiem czy nie będe tego żałował. wiem tylko tyle że płacą od reki ale nie wiem jak na wadze czy nie oszukują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj