Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cena bydła rzeźnego

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3837 odpowiedzi na ten temat

#2101 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3381 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 13 styczeń 2012 - 19:21

Cena bydła rzeźnego Z tego co wiem o ZM BIERNACKI to mieli oni kłopoty finansowe i to dość spore i właśnie w tym czasie miałem okazję im sprzedać bydło i ja również doświadczyłem tych problemów ;) teraz podobno jest lepiej płacą od ręki i to nawet z vat-czy to prawda to nie mogę się wypowiedzieć ponieważ im nie sprzedaje!!!!A czy sprzedam jeszcze kiedyś to nie wiem, może gdybym dostał pieniądze od ręki i dodatkowo dobrą cenę to bym się zdecydował ale w innej sytuacji niema mowy o interesach z Biernackimi!!!!

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cena bydła rzeźnego Dzisiaj, 16:14
  •  

#2102 Share pedro83

pedro83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 20:51

Cena bydła rzeźnego ja też oddaje zmb biernacki byki i nie nażekam kasa od ręki z vat i cena też dobra ważymy na wadze ogólnej,bm-kobylin raz mieli brać ale jak powiedziałem ze będziemy ważyć na wadze ogólnej to cena odrazu spadła o 20gr masakra a ogólnie to ci to wszyscy by się chcieli dorobić na nas rolnikach!!!

#2103 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 08:47

Cena bydła rzeźnego koledzy z Wielkopolski a z kim jeszcze handlujecie co jest w miarę uczciwy? bo z reguly ci co u was jeżdzą to i Dolny Śląsk objeżdzają + u nas jest dużo górali, ktos ma informacje co sie teraz dzieje z taka firmą jak Nowak kiedys dużo bydła brali do ruskich

#2104 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2012 - 09:02

Cena bydła rzeźnego Witam.Ja również Wielkopolska.Zastanawiam się nad sprzedażą do Biernackiego.KIedyś przyjechał do nas Kobylin to o 100kg na sztuce chcieli nas oszukać.Pojechaliśmy na ogólną wagę i wyszła zupełnie inna waga.

#2105 Share Gospodarz100

Gospodarz100

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 12:30

Cena bydła rzeźnego Łódzkie dzisjai sprzedana kaczmarkom krowa waga 574kg-8% =528kg*5,50zł=2909,50zł.Co sadzicje o tej cenie,ona tydzien temu po wycieleniu zjadła łorzysko ,były problemy. :(

#2106 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 13:17

Cena bydła rzeźnego U mnie bardzo często limouisne potrafi zjeść łożysko i nic się nie dzieje.

#2107 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3381 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 13:42

Cena bydła rzeźnego U nas nas na pÓŁnocy wielkopolski szaleją górale, jest też kilka skupów,które skupują dla Łukowa i dla Skiby-kiedyś brali dla Biernackiego ale już nie chcą!! Z tego co się rozglądam po cenach bydła(średnio raz w tygodniu mam nowe dane) to krowę najlepiej opłaca się sprzedać do Łukowa(w tym tygodniu za dobrą mięsną krowę 600kg netto 6,- +vat),a byka góralom(dobry mięsny ponad 8,5,- z vat- podobno i 9 dadzą)ale waga musi być swoja :rolleyes: :rolleyes: Skiba też nie najgorzej płaci ale bierze tylko poubojowo..........

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

#2108 Share mario3107

mario3107

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 17:55

Cena bydła rzeźnego Nie wiem jak teraz ale kiedyś u Skiby na poubojowo szału nie było. Wyszedłem gorzej niż na wagę żywą .
Jakie teraz mają stawki to nie wiem. Ale jak zabierają do siebie to kto tam ich wie jak odtrącają i liczą.

Edytowany przez mario3107, 14 styczeń 2012 - 17:56.

#2109 Share gomez181

gomez181

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 18:03

Cena bydła rzeźnego jak placa gotowka to raczej bez vatu nie?

#2110 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2012 - 18:35

Cena bydła rzeźnego BIernacki z vatem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2111 Share gomez181

gomez181

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 19:38

Cena bydła rzeźnego zawsze bylo tak ze vat bylem tylko w razie nie zaplaty gotowka.

Edytowany przez milanreal1, 14 styczeń 2012 - 22:10.
cytowanie poprzedniego posta

#2112 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 19:46

Cena bydła rzeźnego Teraz dają ci kp i kase wpłacasz na swoje konto a oddajesz im dowód wpłaty inaczej nie odliczą sobie tego vatu.
The Truth Is Out There

#2113 Share nickfrey

nickfrey

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe

Napisany 15 styczeń 2012 - 11:42

Cena bydła rzeźnego W tym tygodniu sprzedałem krowę ważyła 666 kg po 5 zł + VAT

#2114 Share DANIEL1984

DANIEL1984

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 13:11

Cena bydła rzeźnego

U nas nas na pÓŁnocy wielkopolski szaleją górale, jest też kilka skupów,które skupują dla Łukowa i dla Skiby-kiedyś brali dla Biernackiego ale już nie chcą!! Z tego co się rozglądam po cenach bydła(średnio raz w tygodniu mam nowe dane) to krowę najlepiej opłaca się sprzedać do Łukowa(w tym tygodniu za dobrą mięsną krowę 600kg netto 6,- +vat),a byka góralom(dobry mięsny ponad 8,5,- z vat- podobno i 9 dadzą)ale waga musi być swoja :rolleyes: :rolleyes: Skiba też nie najgorzej płaci ale bierze tylko poubojowo..........

Witam ja sprzedaje bydlo firmie MIPOL juz dobrych pare lat i nie narzekam,ceny maja najlepsze w mojej okolicy(a powiem ze u nas jest dużo tych co skupują bydlo)Jestem z Wielkopolski okolice Pleszewa.

#2115 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2012 - 13:14

Cena bydła rzeźnego Można wiedzieć ile płaci ten MIPOL?

#2116 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3381 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 14:44

Cena bydła rzeźnego Właśnie co to za firma MIPOL?? Skąd oni są? POŚREDNIK CZY bezpośredni odbiorca?? Kasa od ręki czy termin? Jeżeli termin to jaki?

3000 postów

#2117 Share Parkur

Parkur

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 21:17

Cena bydła rzeźnego

Właśnie co to za firma MIPOL?? Skąd oni są? POŚREDNIK CZY bezpośredni odbiorca?? Kasa od ręki czy termin? Jeżeli termin to jaki?

40 dni

#2118 Share dmowski1939

dmowski1939

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna
    bydło mięsne

Napisany 15 styczeń 2012 - 22:21

Cena bydła rzeźnego Pisałem to kilka postów wcześniej, ale w porównaniu do terminów płatności u mnie w okolicy to te podawane powyżej są przerażające. Kościesza przelał następnego dnia, Agrostar za cielaka po dziewięciu dniach. A i ceny bardziej konkurencyjne. Przy mnie facet pytał pana Wojciecha ile da za czystego LM, ale rozpłodnika. Paszport 2004, mówił, że 9-9,5zł. Więc te 8,5 zł "górali" to żaden szał.

#2119 Share farmermichal

farmermichal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 22:27

Cena bydła rzeźnego mam do sprzedania ładnego simentala powyżej 700 kg, PARKUR ile netto bym u Was dostał?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2120 Share DANIEL1984

DANIEL1984

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 22:49

Cena bydła rzeźnego MIPOL to Ubojnia nie żadne posredniki,oni sa okolice Starego Sącza.No termin platnosci maja dosyc dlugi ale kasa pewna.Z tego co wiem to w naszej okolicy Biernacki ten oszust i reszta z cena ich nie przebija.MIPOL firma solidna troche bydla w mojej okolicy biorą(okolice pleszewa) juz ladnych pare lat i jeszcze nie slyszalem żeby ktoś narzekal.na dzień dzisiejszy wiem ze za byka MM placa 8.5 plus vat.A ja ktos tam pisal ze ma kupca za 9.5 plus vat i kasa od reki to prosil bym o namiary bo troche mam sztuk na sprzedanie.Pozdrawiam.