dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

tadek125    1

Mam do sprzedania 16 opasów rasy simental wadze od 700- 800 .jaka cene moge wynegocjowac ?moze ktos mi poleci dobre namiary na kupca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL1984    0

A skąd jestes??i to masz czystego SM czy mieszance??

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomparkiet    1

do andzin no właśnie 6565,12zł /827 kg=7,93 a nie 8.56 albo ja źle liczę albo coś z tym wbc jest nie tak że wychodzi taniej niż na żywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

No tak ale 827 minus 7% zrzutka to wychodzi 769kg na czysto. Czy na innych skupach liczą bez zrzutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

witam,ummnie parrwie byl jeden handlarz to za hf,rw i mieszaniec sm, chce dac tylko 7zl plus vat,byki ok 500-600kg i jeszce 7 % odlicza ,troche malo co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

dzwoniłem dziś to dwóch pośredników którzy kupują na moim terenie i za hf powiedzieli mi 7,5 brutto maksymalna cena , gomez więc jeszcze taniej jet u mnie niż u ciebie, a miałem nadzieje, że wezmę te 8 brutto :huh: , dzwoniłem także do mipol ale oni kupują po ubojowo do rzeźni i kobieta która odebrała odpowiedziała mi, że mają cennik 8 - 13,5 zł w zależności od tego jak się wybije........ jak ktoś ma kogoś konkretnego co kupuje we Wrocławiu niech pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

ja tez wlasnie sie wkurzylem i dzwoilem do mipol,i w srode podjedzie zajrzec ale oni biora na rzywa wage pzreciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomparkiet    1

Faktycznie andzin zapomiałem o skitce sam mam 8 sztuk 6 mięsnych i 2 hf-y do sprzedania i nie wiem co robić czy na żywą czy poubojowo,na wbc troche się cykom bo nie wiem czy i na ile mnie orżną a na tylu sztukach to troche się nazbiera.Po mojemu specjalnie obniżyli cenę żebyśmy w panikę wpadli i zaczeli wyprzedawać jak leci ja chyba się wstrzymam jeszcze z miesiąc w niedzielę ma przejechać jeszcze handlaż zobaczę co mi zaproponuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maroslaw0770    264

witam,ummnie parrwie byl jeden handlarz to za hf,rw i mieszaniec sm, chce dac tylko 7zl plus vat,byki ok 500-600kg i jeszce 7 % odlicza ,troche malo co???

Dlaczego takie małe chcesz sprzedawać? Poczekaj zeby miały przynajmniej 650 - 700kg to i lepszą cenę dostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

11zł z gr lepsza krowa a gorsza 8 z czymś na ciepłą bitą za 250 i 225 kg

 

A miały na oko po 500-600 handlarz żaden by nie dał po odpowiednio 3 i 2 tyś za sztukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handlarz    0

HF 827kg poszedł do firmy Słaby dostałem 7,7zł z vat-em

Skąd jesteś i od kogo miałeś na ta firmę namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadek125    1

Napisany Dzisiaj, 17:21

ja tez wlasnie sie wkurzylem i dzwoilem do mipol,i w srode podjedzie zajrzec ale oni biora na rzywa wage pzreciez

Możesz podać do tej firmy mipo tel.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bado    0

sprzedalem 270 kg lm za 10 zl za kg, 260kg sm za 10 zl za kg, 350 kg mm za 10 zl za kg i 375 kg ho za 9,5 zl za kg mazowieckie

Edytowano przez Bado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5259

dziś sprzedałem byczka 705kg brutto, czarno biały nie H-F lecz miał coś z mięsnego, ładnie zbudowany, poszedł za 8zł/kg

powiat Radzyński

miejscowość Ostrówki


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

Napisany Dzisiaj, 17:21

ja tez wlasnie sie wkurzylem i dzwoilem do mipol,i w srode podjedzie zajrzec ale oni biora na rzywa wage pzreciez

Możesz podać do tej firmy mipo tel.. ?

 

 

 

 

600077329

 

to jakis kierownik firmy

 

Dlaczego takie małe chcesz sprzedawać? Poczekaj zeby miały przynajmniej 650 - 700kg to i lepszą cenę dostaniesz...

 

 

brakuje mi paszy i cos pzrestaly rosnac,nie wiem na moje oko moze maja 600kg ale ciezko mi to stwierdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankow28    0

Jestem z opolskiego. Ten ich okoliczny naganiacz sam do mnie zadzwonił już w styczniu, bo dowiedział się, że będę miał coś do sprzedania. Numer telefonu dostał od kolegi z wioski, u którego wcześniej byli. Ja pierwszy raz dawałem im buhaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17

11zł z gr lepsza krowa a gorsza 8 z czymś na ciepłą bitą za 250 i 225 kg

 

A miały na oko po 500-600 handlarz żaden by nie dał po odpowiednio 3 i 2 tyś za sztukę

 

to u was jeżdżą jacyś śmieszni chandlarze bo w przeliczeniu wychodzi 4 i5 zł za kilogram to niewiem czego ieszcze im trzeba, a co do ceny WBC to coś nie za mocno chyba że to były chude sztuki jeżeli były gładkie to kropneli cie dobrze szczególnie na tej mniejszej i to nie na grosze tylko na złotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj