dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

atomik    148

Ile powinienem wziąć za kilo byka NCB 600 kg i 550 kg

 

możesz rozszyforwać skrót NCB bo pierwszy raz sie z takim spotykam


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacoo81    1

możesz rozszyforwać skrót NCB bo pierwszy raz sie z takim spotykam

 

 

UUUU panie nie wstyd panu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras411    20

a w kuj-pom kogo polecacie bo za byki wyżej niż 8 zł nie chcą dać a tu czytam na forum że ceny 8.50 nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt612lsa    46

a w kuj-pom kogo polecacie bo za byki wyżej niż 8 zł nie chcą dać a tu czytam na forum że ceny 8.50 nawet

 

 

kolega z ciekawości zadzwonił do zakładów mięsnych Skiba i od 8.00 -8.50 zł/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

UUUU panie nie wstyd panu???

chociaż jeden powód dla którego miałoby mi być wstyd ?


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Skiba nigdy rewelacyjnie nie płacił , wiem bo mam do niego kilka km. i jeszcze ta po ubojowa , ogólnie na żywą w innym zakładzie wychodziło lepiej , niby klasyfikacja EUROP a najlepsza klasa to R , na dziś ponoć skupują także na żywą i dobrze bo inaczej tam nie sprzedam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesio27    0

woj;lubelskie mieszaniec 540kg 7,3 plus vat i hf 680kg po 7,5 plus vat ,kupujący łmeat łuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    172

witam tydzien temu sprzedany 710kg cena 7.70 plus vat byk niby simentaler ale z koloru glowy bo ogulny wyglad to hf-ik

 

tydzien temu sprzedałem 6 szt takie 550kg za 8.40+vat i nizej nie schodćie

farmer 111 ta twoja cena jakas wysoka,u mnie wszyscy chandlaze daja max 8.00zl plus vat...tyle by ci dolozyli za ilosc? a wagi tych sztuk jestes pewny?

Edytowano przez zbyszek8201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezik    0

Kuj-pom dwa hf-y 635 kg i 670 kg poszły po 7,40 plus vat, a za całego czarnego ale nie był po mięsnym dawali mi 7,60 plus vat ma gdzieś w granicach 600 kg a może ciut lepiej ale jeszcze się z nim wstrzymałem niech podrośnie, mam nadzieje że cena sie utrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo90    1

w waszych rejonach sa ladne ceny a u nas na podkarpaciu powiat ropczycko sędziszowski nie cuda Kabanospol płaci za ponad 700 kg 7.8 butto a handlaże makx 8 brutto za simy proponuja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Spzredawal ktos w opolskich byki? jakie ceny panuja?

Jakie masz te byki i ile ? To ci powiem jaka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

jedengo hf,jednego mieszanca sentimentala i jeden rw,masz foty tych bykow u mnie w galeri mozesz tam ceny napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ceny w kuj-pom, ceny netto,

woźniecki 13,70zł za klasę O WBC,

sokołów 13,30 za klasę O WBC + 3% za umowę,

morliny 13,0 za klasę O WBC + 8% za umowę.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezik    0

Mezik A Skąd dokładnie jesteś...

Ja z powiatu radziejowskiego dokładnie gmina Topólka jak kojarzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

tydzien temu sprzedałem do łukowa 3 mieszance takie okolo 620-630kg 2 i jeden taki z 580kg,zobaczymy jak sie wybija:) a panom wyżej chodzi o mariusza krowinskiego??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marco1    0

Ja w lato sprzedawalem 2 byki rafalowi krowinskiemu. Cena w miare ok byla. Pozytywem bylo to ze przyjechal z 2 kolesiami takze ja juz od prowadzenia zwierzat sie nie dotykalem. Wage ma elektroniczna na samochodzie tylko ciekawe jak z jej wiarygodnoscia... Moja waga wychodzila na niej tak jak w rzeczywistosci, ciekawe jak przy wiekszych masach to jest. Z drugiej strony przy dosc sporym obrocie jaki robi gdyby chcial kogos kantowac wyszloby to chyba na jaw. No i wazne jest to ze nastepnego dnia kasa juz byla na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj