dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

marco1    0

Taka cena to chyba za miesne tylko nie za hf???

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Brak słów dla ciebie Paniczu znajdz sobie innego chłopca i się pobaw jeśli ktoś ma coś innego do powiedzenia nie po twojej myśli to gość jest frajerem odpuść ja temat z tobą kończę ceny jakie są znam jestem na bieżąco.

Dziecko ty to widzę masz wybitny problem z czytaniem ze zrozumieniem, ale spokojnie w gimnazjum cię tego nauczą ;)

Gdzie nazwałem cie frajerem? Gdzie podaję ci ceny?

W grupy nie trzeba się zbierać

Tu widzę kolejną głupotę palnąłeś, jak to mówią "w grupie siła, kupy nikt nie ruszy" lepiej sprzedać jedną sztukę czy 100? lepiej kupić paszę treściwą czy szczepionki dla 1 sztuki czy 100? co wychodzi bardziej opłacalnie?

A odpowiadam na te posty które mi pasują, jak będziesz pisał dalej głupoty to dale będę się z tego śmiał :P

-----------------------------------

Ludzie ludziska, nie bądźcie głupi nie sprzedawajcie Helmutowi cieląc ras mięsnych i mieszańców w wadze 100kg !!! 280-320 kg to waga która zapewni rentowność waszemu gospodarstwu. Sprzedaż w wadze 100kg lub nawet mniej jak niektórzy narwańcy sprzedają to tylko wasza strata i dodatkowy zarobek Niemca ( i reszty z zachodu)!!!


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Co zrobisz jak nic nie zrobisz, takie życie :P


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

A Ferdek Kiepski mówi że w kupie siła ,. u mnie HF coś ok 6zł +vat .

Edytowano przez andrzej612b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekDzej    0

Wielkopolska , powiat słupecki

jałówki mięsne - 5,30 netto

krowy brakowane - 4,20 netto

byki niby ponad 6 zł,ale nie sprzedawałem, więc nie wiem, a oni zawsze dużo mówią jak się chce sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

ja jak 2 tygodnie temu sprzedawałem to taki troche ponad 600kg po 7zł a trochę mniejszy po 6,5 do łukowa a mówił,że max daje 7,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

Ja mam premie 50 gr. Cena uzyskana za wszystkie byki razem. Firma jak byś czytał moje wcześniejsze posty Agrostar handluje z nimi od początku i byki zawsze zabierają mi z podwórka. Sprzedaje rocznie ok 35 sztuk byków + krowy i jałówki.

 

po drugie potrzebował towaru i chyba dlatego dał mi taką cenę zobaczymy tylko po ile przywiezie mi teraz cielaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

Ważone wszystkie razem średnia waga byka to 860 kg

 

dzisiaj sprzedana krowa 5 zl za kg brutto

Edytowano przez milanreal1
post pod postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kolego nie pisz posta pod postem, używaj opcji Edit bo %% polecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

Tak patrzyłem na te odnośniki JELONKA i wybacz ale jezeli byk w wieku 390 dni ma wage okolo550 i to BELG to jest porazka to hf sa w stanie to osiągnąć i nie porównujcie tego z bykami z ocen bo byki do rozpłodu nie sa zywione tak zeby utuczyć je jak swinie i nastepna sprawa mieszance przybieraja na wadze szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly2306    0

Tak z ciekawości zapytałem, ja z nimi też handluje. Ja swojego około 15-20 szt rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@komodo popatrz na przyrosty dobowe a nie wagę ;) one są utrzymywane w tej wadze ale "tyły" szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

no ja majac na mysli przyrosty to rozumiem odjac wage przy urodzeniu od wagi koncowej i dzielic przez dni ale moge sie mylic :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Całkowicie się z tobą zgadzam, tyle że tam poza wagą w ciągu tych 500 kilku dni jest przyrost dobowy jaki został osiągnięty, są to rozpłodniki i zapewne są trzymane przy wadze 500kg aby krowa za mocno nie jęczała jak na nią skoczy, jak i również łatwiej takiego poskromić niż kolosa 800-900kg

Oczywiście mogę się mylić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dykon    73

ja wczoraj sprzedałem krowę (kujawsko-pomorskie):) ważyła 634 kg i dali za 1kg 5zł z wat , pytałem sie po ile byki to mówili że jak przeło 700kg to dają od 6 50 do 7 zł :)

Edytowano przez Dykon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly2306    0

Ja jestem z okolic Janowa Lubelskiego, ja poza tym, że sprzedaje im swoje to też prowadzę jako taki handelek sysytematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrMily    0

ja wczoraj sprzedałem krowę (kujawsko-pomorskie):) ważyła 634 kg i dali za 1kg 5zł z wat , pytałem sie po ile byki to mówili że jak przeło 700kg to dają od 6 50 do 7 zł :)

Możesz podać jakiś namiar na firmę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantera    198

wczoraj byki brali 6.70 plus wat dzisiaj dzwoniłem do banku forsa już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dykon    73

Możesz podać jakiś namiar na firmę ??

698897170 koles ma nazwisko Kulwicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj