dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

raul1985    10

Zgadza się edytowałem ale kasy na koncie jeszcze nie mam dopiero za tydzień w tym tygodniu znowu przyjeżdżają po 4 byczki to zobaczymy po ile mi dadzą tym razem same mięsne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRTVP    0

U mnie obecnie to proponowali 6.3. Wielkopolska powiat Koniński.


I love MTZ, I'm MTZ fan, bigest fan in the world.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARoROL    0

Wczoraj odstawiałem byczki do pośrednika w miejscowości Skrwilno w powiecie rypińskim woj. kujawsko-pomorskie cena za szt o wadze 710kg 6,60zł + Vat za szt o wadze 585kg 6,40zł + vat i mieszaniec LM 620kg w cenie 6,70zł +vat Odstawialiśmy również krowę cena to 4zł + vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1302

6,20+VAT , sztuki po650-700kg

Jakie widicie prognozy na wrzesień październik,stanieją?? bo mam jeszcze kilka sztuk i nie wiem co robić. THX


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiler2008    0

Dziś zaoferowali mi 6,20 za byka 3,5 roku za byczki 250kg 14 = vat krowa 5,30

 

Ja w tym żadnej fantazji nie widze

 

 

 

 

 

 

Masz racje moje przyrosty to 1,5-1,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Masz racje moje przyrosty to 1,5-1,7

To pochwal się czym je karmisz i co to za rasa ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33

Dziś zaoferowali mi 6,20 za byka 3,5 roku za byczki 250kg 14 = vat krowa 5,30

 

 

 

 

 

 

 

 

Masz racje moje przyrosty to 1,5-1,7

 

byczki 250kg za 14zł/kg brutto? mieszńce, czystorasowe? jaka ilość min?

przyrosty możliwe, jak najbardziej, w końcowym okresie chowu sprawdzcie, ile dzienne przyrastają, nawet na zwykłej kiszonce qq plus jakiś koncenrtat opas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiler2008    0

To pochwal się czym je karmisz i co to za rasa ;)

 

 

 

 

Przeszłem na BLATINE + 200kg śruta rzepakowa + 120kg soja I zboża do tego To jest dawka na 800kg gotowej paszy

 

Rasa Limousine byczki 250kg 14zł+ vat ilość nieważna .Gość ktury je zabiera powiedział mi tak za byki 750-800kg nie stać go na nie wcale nie chce ich ode mnie wziąć nie ma takiej kasy by za nie położyć jego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

To jedynie 125% normy :D dalej czekam na przyrost rzędu 2 kg dziennie :lol::lol::lol:

20 lat Ojciec hoduje Limousine czystorasowe i jeszcze nie słyszałem o przyroście rzędu 1,4kg, wybitne jednostki miały 1,3kg a człowiek obracał się sporo w kręgu hodowców, a tu na forum widzę, że 1,5 kg to każdy łapie :lol:

A to ostatnie zdanie to co znaczy? Bo za nic nie mogę tego przetłumaczyć na Polski

Gość który je zabiera powiedział mi tak za byki 750-800kg nie stać go na nie wcale nie chce ich ode mnie wziąć nie ma takiej kasy by za nie położyć jego słowa.

a zielonego to już za nic nie mogę rozgryźć

Edytowano przez Lukasz1987

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiler2008    0

To jedynie 125% normy :D dalej czekam na przyrost rzędu 2 kg dziennie :lol::lol::lol:

20 lat Ojciec hoduje Limousine czystorasowe i jeszcze nie słyszałem o przyroście rzędu 1,4kg, wybitne jednostki miały 1,3kg a człowiek obracał się sporo w kręgu hodowców, a tu na forum widzę, że 1,5 kg to każdy łapie :lol:

A to ostatnie zdanie to co znaczy? Bo za nic nie mogę tego przetłumaczyć na Polski

 

a zielonego to już za nic nie mogę rozgryźć

 

 

 

 

To jeszce musisz się dużo nauczyć o hodowli bydła mięsnego i jego karnieniu

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

raczej przyjmować z jeszcze większym śmiechem te bajki na forum :lol:

Na ciężkim kalibrze może 1,5 wyjdzie przy mocno intensywnym chowie, ale na średnim za nic.

Jak widać ty nawet nie wiesz czym się zajmujesz :o Hodowla jest wtedy jak masz swojego cielaka ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiler2008    0

Człowieku mam stado bydła mięsnego 50 mamek rasy Limousine chyba od nich są cielaki myśl co piszesz bo na darmo ich nie trzymam.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Rasa Limousine byczki 250kg 14zł+ vat ilość nieważna

aaa czyli tu chodzi że sprzedajesz takie do 250 kg, to napisz po ludzku. Tak chaotycznie piszesz, że myślałem o wadze grubo ponad tonę ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiler2008    0

Sprzedaję ciężkie 750-800kg Ale co jakiś czas niektóre mamki powtażają ruję i trafi się kilka byczków które nigdzie nie pasują do żadnego boksu i wtedy je sprzedaję w wadze dokładnie 250-320kg

A ponad tone sprzedawałem 1,5 roku temu byka rozpłodnika z hodowli Mariusza Ratajskiego z miejscowości Wojdal który miał 1175kg .

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta i orty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

przeczytaj regulamin

patrz ilość śruty i zawartość składników odżywczych niemalże taka sama o przyrosty tyle większe :lol: cud :P albo kolejna bajka dzieciaka który nawet pisać poprawnie nie potrafi


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

T-rex na tym forum to u co drugiego cuda się zdarzają :P jednemu rośnie bez nawozów, innemu rośnie na małej ilości pasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiler2008    0

przeczytaj regulamin

patrz ilość śruty i zawartość składników odżywczych niemalże taka sama o przyrosty tyle większe :lol: cud :P albo kolejna bajka dzieciaka który nawet pisać poprawnie nie potrafi

 

 

 

 

Gówniarzem może ty jesteś sam zaczołeś mnie obrażać ja nie będe dłużny znajdz sobie inny post

A apropo kiszonke badasz na zawartość suchej masy oraz na białko dodatki to nie wszystko daj sobie spokój wakacje ci się zaczęły i robisz zament polataj sobie za piłką to ochłoniesz.

Podziel się osiągnięciami z innymi a jakiś ku........... zawsze się znajdzie i zazdrość bierze górą daj na wstrzymanie. Dziękuję za uwagę

Edytowano przez Kiler2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek676    18

nie potrzebnie przemawia przez was agresja :huh: takie jest zycie nigdy sie nie dowiesz prawdy poki sam nie sprawdzisz a w internecie wiele mozna i nikt tego nie sprawdzi wiec pewne wypowiedzi trzeba brac z dystansem i po prostu przemilczec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj