dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

damian40000    86

Wczoraj za byka 680kg zwykłego czarno-białego dostałem po 6,60+vat. Za ładne mięsne nawet ponad 7 płacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmowski1939    3

Gdzie sprzedałeś? Jako, że waga żywa to wnioskuje, że nie do Łukowa. Agrostar, Kościesza czy jeszcze może w inne miejsce. I jeszcze fajnie jakbys powiedział czy to były czystorasowe czy jakieś mieszańce, bo cena jest kusząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

a czemu jak waga żywa to nie łuków? ode mnie jak brali to za żywa płacili ale to juz z pół roku temu ale teraz przyjechał do mnie przedstawiciel firmy Konrad,nie wiem z kąd znał moje nazwisko i adres ale powiedział,że kto z nimi zacznie chandlować to już ich się będzie trzymał i,ze byka pow.600kg tylko na wbc wychodzi ok 400-500zł więcej jak za żywiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dywcio    3

W zeszłym tygodniu 2 mieszańce mięsne waga średna 730 kg po 6,75 z vat handlarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro8540    1

w sobotę poszło kolejne dwa,hf 670 i 700 pewnie nikt nie uwierzy: 7zł brutto


Piwo to moje paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

2 byczki krzyżówka lm x hf waga po 650 kg 6,6 zł + VAT łódzkie


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

2 byczki krzyżówka lm x hf waga po 650 kg 6,6 zł + VAT łódzkie

 

 

Trochę z przekąsem ceny atomowo-miastowe :lol: ;) W Kuj-Pom na zachód od Wisły ceny nieosiągalne.


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugsik    0

dziś 2 HF waga 760, 790 odpowiednio po 6,50 zł i 6,30zł netto

podejrzewam, że te ceny koło 7zł to brutto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

tylko, że w sokołowie jest możliwa premia 3% i przy większej ilości można trochę cenę negocjować .

 

ogólnie cena 11,20 za podstawę O w WBC jest rekordowa i jak na razie cały cza rośnie.

 

za 700kg Simetale znajomemu oferowali 7zł netto płatne gotówką.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzio    4

pioter ale przy jakiej ilości bo to chyba tez ma znaczenie?chyba im towaru zaczyna brakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak długo będzie dobra cena na byki, bo mam na sprzedaż 2 okolice października.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś spotkałem się z stwierdzeniem, iż gdy cena jest wysoka i w miare szybko rośnie to znaczy że za niedługi czas będzie cena malała drastycznie...:)

 

Co na ten temat myślicie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@nadzio a to dość indywidualna sprawa, myślę że kilkanaście sztuk.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

podkręcam byczki cena 7 zł netto łódzkie


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sojka    0

ja jestem z łódzkiego i mam do sprzedania 6 sztuk w wadze 650 - 700 kg ale powiem szczerze że cena 7 zł to chyba jest z kosmosu . Bynajmniej w mojej okolicy nie spotkałem się z taką no ale jak to sie mówi " Daj Boże" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

Dzisiaj sprzedane hf-y cena za najgorsze 6.50 za najlepsze 7.20 z Vat. Cena z lubelskiego okolice białej podlaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj