dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Gość   
Gość

koledzy dajcie namiary na dobrą firmę w woj pomorskim. 11 sztuk mam na sprzedaż - 6 byków i 5 jałówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nigdy się wspólpracą z nimi nie interesowałem. polecasz go? jak lepiej mu sprzedać? na żywą czy poubojowo? i jak z kasą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

brali od nas dwa razy i kasa była ok sprzedawałem im na poubojowo(na żywą nie brali)i wyszło nie najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Masz stawkę na WBC i targujesz na żywo . Zakład rozlicza cię na twoją korzyść jak lepiej wyjdzie. Tzw podwójne rozliczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Dzisiaj mają przyjechać z BM Kobylina po dwa byki mieszance LM wycenione w czwartek po 8zł brutto, ciekawe czy będzie różnica w wadze (w piątek przywiozłem wagę od sąsiada). Wcześniej sprzedawałem im, ale nigdy nie ważyłem.

Edytowano przez marb80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kurcze brzmi dobrze ale jaka firma tak zrobi? chyba mało jest takich rzetelnych firm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Ważone były najpierw na mojej wadze później na ich, na jednym była różnica 10 kg na drugim 1 kila, do wypłaty policzone kila z mojej wagi, nic złego nie mogę powiedzieć, kasa z vat na rękę aby tak dalej postępowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizniak1    0

Witam! Czy podpowie mi ktoś jakie ceny w świętokrzyskim lub po sąsiedzku w śląskim w tej chwili są za byki?


CASE JX60 + TUR 4_________________CLAAS AXOS 330CX
MTZ 82_______________URSUS C330M
SIPMA FARMA II______________________BIZON Z-056
METAL-FACH ''SOKÓŁ''_______________________________UNIA-FAMAROL POZNANIAK 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Marb wazyli zapewne na elektronicznej a Ty na normalnej stacjonarnej.oj przydała by sie waga w gospodarstwie moze kiedyś sie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Jak by zrezygnowali to swiadczyło by odrazu, że oszukują, ja do nich sprzedawalem trzeci raz i wiedzieli ze dobre byki mam te ostatnie tez niczego sobie miesznaka z LM. Zobaczymy jak bedzie nastepnym razem ale to dopiero na wiosne będzie. Wagi własnej jeszcze nie mam, ale mam mozliwość pozyczenia, jak się za ręke nie złapie to nie ma co plotek rozsyłać, jak to na wsi często bywa, rolnicy powinni bardziej się dogadywać np podczas sprzedarzy czy kupna cieląt to tez bylo by fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shiftmp3    1

Dziś otrzymałem fakture z firmy Sokołow (koło) cena od 12 do 13zł 15gr. za KG. po wybiciu. Najlepsze wybicie z 6 sztuk to 58% a jałowka 51% jak sadzicie dobre wyniki? Bydło mieszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

od 12 do 13,15zł to cena netto czy brutto?, Wybicie zapewne wziołeś z faktury? Wybicie nie takie zle jak na zakłady w kole ja odstawiłem tam kiedys dwie sztuki 50% angus miał 53% a HF 48% i od tego czasu dalem sobie spokój z tym zakładem chociaż mam do niego ok 10km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj