dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Gość cycek933   
Gość cycek933

mowli ze jarocin ale może mial na mysli Goline. a nawet jesli to co o nim mozesz powiedziec?

 

patrzyłem w internecie ze to moze sie zgadzac ze to jest zaraz kolo jarocina ale nr jest inny ale jak dzwonilem to on zawsze mowil ze musi sie szefa zapytac itd. wiec nie wiem napiszcie mi szybko prosze cos o tej firmie bo oni jutro maja do mnie przyjechac czy musze na cos uwarzac czy najlepiej ja jak najszybciej z rana odmowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

okazało sie ze to jest Grupa producentow rolnych SALERS z krzywina. co do zapłaty i wagi? nie bylo problemu jalowka ho 475kg po 6.30 + vat a mm 490kg po 6.60 + vat i kasa od ręki była. po za wpadka że pierwszej zawiązał źle line i uciekla po podworku i troche mnie poturbowala zanim pozniej za mna sama weszla do chlewa to nie bylo zadnych problemow takze ja moge ta firme naprawde polecic bo mi sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
subiektywny    38

lepiej sprzedać krowy do łukowa gdzie podstawa za O kl 11.65+vat+umowa czy na żywa po ok 6zl??jak myślicie??bo nie wiem jak tam krowy sie wybija..

 

 

a w jakiej wadze są te krowy że oferują ci te 6 zł i jak zazwa tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9
agrouki mam do sprzedania dwie jałowki też chcę do Woźnieckiego, jak dostaniesz rozliczenie to napisz. Dzięki z góry.
mam rozliczenie i kase przed czasem na koncie jałówka mm waga żywa 454kg sprzedana na wbc 244,2kg klasa o+ cena 12,42netto tak wiec jak mi proponował dzien przed sprzedarzą posrednik 6+vat to na wbc poszło lepiej z 350zł na plus wyszedłem

 

Przecież cenę + vat dostaje się tylko przy przelewie bankowym

 

jest sposób jak sie to robi ze vat też sie dostaje wczesniej gdzies mi ktos opisał jak to sie robi kase do reki dostajesz i sam sobie przelew robisz i kwit z banku zas tym co skupują oddajesz jak dobrze pamietam tak to sie odbywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

Dzisiaj brał u mnie Góral, dostałem za jałówkę 6,70zł/kg+vat a za byka 7,50zł/kg+vat, wagowo blisko każde 700kg.Więc tak myślę że chyba nie najgorzej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

mam rozliczenie i kase przed czasem na koncie jałówka mm waga żywa 454kg sprzedana na wbc 244,2kg klasa o+ cena 12,42netto tak wiec jak mi proponował dzien przed sprzedarzą posrednik 6+vat to na wbc poszło lepiej z 350zł na plus wyszedłem

 

jest sposób jak sie to robi ze vat też sie dostaje wczesniej gdzies mi ktos opisał jak to sie robi kase do reki dostajesz i sam sobie przelew robisz i kwit z banku zas tym co skupują oddajesz jak dobrze pamietam tak to sie odbywa

dokladnie wlasnie w ten sposob to trzeba zrobic tzn to nie jest przelew bo bylem dizisja w banku i to sie nazywa dokladnie wplata ze sam sobie wplacasz kase na konto i potwierdzenie im poczta wysyla sie. a zawsze jest pewnosc ze kase dostaniesz a nie ze czekasz i sie wkur...

 

Dzisiaj brał u mnie Góral, dostałem za jałówkę 6,70zł/kg+vat a za byka 7,50zł/kg+vat, wagowo blisko każde 700kg.Więc tak myślę że chyba nie najgorzej!!!

ten co ode mnie bral to za jalowke powyzej 600kg placil 7zl +vat i szlo sie z nim dobrze targowac wiec jak miala 700kg to z pewnoscia jeszcze by cos dorzucil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PK007    28

cycek933 - tylko mało która rzeźnia będzie się chciała w takie rzeczy bawić bo po pierwsze dając fakture mają dwa tygodnie na jeje zapłatę i w tym czasie mogą sobie tymi pieniędzmi obracać a po drugie to dla nich ryzyko bo jeżeli nie wpłacisz tych pieniedzy na konto to oni sobie tego vatu nie odliczą i zapłacą przez to wyższą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

najwidoczniej ta sie bawi. i ja jak sprzedaje to wlasnie szukam takich co placa od reki bo wtedy przynajmniej nie musze sie bac o kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

z tego co wiem to sporo firm tak robi wlasnie ostatnio albo sa to firmy ktore mialy juz kiedys jakies problemy z wypłacaniem i teraz zeby rolinow przyciagnac płacą z vatem na reke ale najgorsze jest wlasnie to czekanie po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

u mnie kumpe juz miał akcje nie wiem co to była za firma ale wisieli mu 20tyś za bydło po paru miesiącach zglosili upadlość i ślad po firmie zaginął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

Dzis sprzedany 1 hf 880kg po 6.9zl +vat i 1 simental 820kg po 7.7+vat waga minus 7% cos mowil ze cena idzie w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj