dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Gość   
Gość

A jak się nazywa ta firma z Rawy Mazowieckiej?? Chodzi o Rawe Maz w woj. Łódzkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

dzisiaj hf 595kg po 7.80 i dwa po 440 jeden 7.10zł a drugi 7.50 wszystko z podatkiem miały po 18miechów i nie chciały rosnąć dlatego sprzedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gladiator    143

Sprzedane dwa byki na WBC po 13.20 i dwie jałówki po 12.70 . Odbiorca zakłady mięsne w Łukowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mont    16

mieszanka szt 8 srednia waga 764 kg 7.50 netto wielkopolska , tendencja wzrostowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia    6

Małe pytanko. czy ktoś zna ceny wołów? Chciałabym wykastrować byczka,żeby mi po jałówkach nie skakał, tylko nie wiem jak potem ze sprzedażą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia    6

Kastracja buhajka?Karalna? nie zamierzam mu jajek drutem podwiązać tylko lek-weta zawołać!Karalne to powinno być dopuszczanie 10 mies jałówek.

Edytowano przez edzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezyk992    3

Mieszance, jeden z simentalem, drugi z angusem, 667kg i 720 kg brutto, po 7,60 + Vat, potracenie 6%....łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlik20    4

ostatnimi czasy za byki płacimy od 7,5 do 8,4brutto potrącenia zazwyczaj 6 % chyba ze ktoś przegina pałę, to więcej.

krówka 1klasa ok 6zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Znajomy kupił sobie wagę do żywca to teraz żałuje bo żaden handlarz nie chce od niego brać bydła :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danio1989    0

a guzik na pilocie który ? kolego marlik20 B)

 

 

nie złapałeś za rękę to powstrzymaj się od oceniania chyba że, jest inaczej ? ale nie o tym to temat

 

dzisiaj poszła 1 szt. mieszaniec 7,70 + VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlik20    4

a juz wiem o co Ci chodzi coraz popularniejsza praktyka, nie mam wagi elektronicznej, mam starą wagę na kołach możemy ważyć u Ciebie, możemy ważyć na wadze samochodowej, a jeśli ktoś Cie wydymał to twój problem, masz coś mi do powiedzenia pisz na pw gg; mogę Ci również podać numer telefonu.

Paweł885 wolę kupować u kogoś kto ma wagę bo nie muszę się uganiać z ważeniem.

cena jest do negocjacji waga jest świętością.

Ubolewam nad tymi praktykami bo przez takie coś nie ma uczciwej konkurencji na rynku, i wiele osób sprzedaje tam gdzie jest wyższa cena nie zważając na inne sprawy, np wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17

Znajomy kupił sobie wagę do żywca to teraz żałuje bo żaden handlarz nie chce od niego brać bydła :lol:

ja chętnie przyjade do twojego kolegi pomimo że ma wage niema najmniejszego problemu możesz w przybliżeniu określić okolice z jakich jesteś? ceny są oczywiście różne zależy od wagi jak i umięśnienia jak wszędzie reszte jak trzeba to na prv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

przepraszam zatem marlika i wszystkich których uraziłem swoim wpisem ale fakt jest faktem trza uważać a co do cen to u mnie byk do 8 z watem, krowa do 6.8 z watem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

ja chętnie przyjade do twojego kolegi pomimo że ma wage niema najmniejszego problemu możesz w przybliżeniu określić okolice z jakich jesteś? ceny są oczywiście różne zależy od wagi jak i umięśnienia jak wszędzie reszte jak trzeba to na prv

Kolega zważył u siebie-625kg,szerszy jak wyższy, zadzwonił do handlarza i mówi "mam byka, mieszaniec ok 600kg"- handlarz mówi cena 7.2-7.5 za kg. Zgodzili się, handlarz przyjeżdża widzi wagę i mówi że 6.5zł to max może dać. Wcale nie chciał ważyć i nawet 10gr dołożyć... Jestem z okolic Pułtuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie mam do sprzedania 11 byczków czarno białych głownie hf do dalszego odchowu w wadze od 250-500kg wiek 8-14 miesięcy ile mozna za takie wziąść??? Sprzedaje bo nie mam gdzie trzymać jak ktos chetny to prosze na PW jestem z podlaskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlik20    4

Kargo- za takie byczki byś wziął podobnie jak za duże pod nóż, do dalszego odchowu każdy szuka ras mięsnych lub mięsno-mlecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

w kuj. pom. ja sprzedaje do łuniewskich stabilna firma jakies 1,5 miesiaca temu jałowki limusene 50 procent po 6.50 byk mieszance po7,80 a jezeli chodzi o firmę z rawy mazowieckiej która tu w okolicach tucholi skupuje to radze wazyc przed sprzedaza,

Cgodzi o firme RAWA z miejscowosci Stare Glinki czy o inna firme bo ta tez skupoje w Gostycynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj