dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

DANIEL1984    0

Dzisiaj sprzedalem byka 730kg mieszaniec z LM 7,7 plus vat firmie MIPOL ogólnie to cena u nich spadla w ostatnim czasie o zlotówke na kg.podobno ma juz nie spadać,ale kto to wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

mieszaniec LM 700kg brutto po 8 zł z vat od następnego tygodnia jeszcze 30 groszy w dół tak mi mówił kupiec z którym już kilka lat handluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

powoli wracają czasy kiedy za byka płacili 5zł +vat musze jak najszybciej swojego sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

a prorocy prorokowali (przepowiadali) ze cena w tym roku miała sie utrzymywać a tu już z tygodnia na tydzien w dół odbierał może od was skup z krzywej góry pod wrzesnią ? jaką macie opinie o nich? pilne

Edytowano przez agrouki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nic dziwnego,ze cena spada wiosna idzie,ruch na bydlo wiekszy,bo na przedwiosniu pieniadze potrzebne! :) Ale tak zawsze jest.Wiec raz sie zyska,raz straci.Sprzedawalam i po 5zl+ZVat,ale nic sie na to nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacoo81    1

o to jak tak patrze walą teraz chłopa po uszach az zal d.... sciska. Przyszła wiosna nawóz, ON, srodki och roslin potrzebne i młócą jak trzeba tylko co zdąrzyłem swoje sprzedac tydzien temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja swoje tez wczoraj!O cenach to juz nawet mowic sie nie chce,nawozy,olej napedowy,wykonczyc nas chca :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

to ja będę jedyny który będzie zadowolony :D w grudniu oferowali mi za HF 7,5 brutto........

a dzis sprzedałem firmie MIPOL po 7,32 + 8% 2 szt. 750 brutto, i 639, 644, 630, ściągnięte na okarmienie 6% teraz czekac zeby szybko kase wypłacili bo potrzebna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

a ile ma być jak ja jestem rolnikiem co sie rozlicza na zasadach ogólnych czyli z vatu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomparkiet    1

mam do sprzedania 8 byków 5 mm 1 sm i 2 hf waga około 600-700 kg dziś był handarz i proponował mi od 7,5 do 8 za te ładniejsze to myślałem że go do szamba wrzuce .Ludzie opanujcie się teraz każdy byki wyprzeda a za 2-3 tygodnie znów podejrzewam będzie rosła bo znów będzie mało bydła ja rozumiem że potrzeba kasy na on nawóz i wakacjie ale ja ich pie....ę trzymam do maja czerwca albo stracę albo zyskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

Tydzien temu za hf waga ok 700kg proponowali mi 7.2 zl plus vat a za 2 czarnobiale po ok 650kg 7.6zl plus vat i nie sprzedalem chyba bede zalowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Euro w dół - wykorzystują okazję a czy cena skoczy za dwa , trzy tygodnie - wątpię , ja poczekam na euro 2012 ale co będzie sam nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

witam,firma Mipol juz mnie wkurza 4 wykonane telefony i juz od 2 tygodniu nie umia podjechac wycenisz mi buykow,a krąży po polskicj cxaly czas,ma ktos namiary na jakjiegoś innego kupca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

1piotr1 faktycznie jak jestes na ogólnych to masz procent wiecej niż ja na ryczałcie mój błąd , tomparkiet też miałem sprzedać jednego hf ale wstrzymam sie proponują mi 6,80+vat a jeszcze niedawno dostałbym za niego 7,20 +vat

Edytowano przez agrouki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    13

witam, wczoraj sprzedałem 3 jałówki mieszance po 6,60 i jedna po 6,65 + Vat , a mam jeszcze do sprzedania 3 jałówki i 3 byki ale z tymi sie jeszcze wstrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko44    1

Witam. Pytanie czy u was też od poniedziałku spadki? Pytałem swojego odbiorcę straszy że tak(pośrednik). Mam 6HF ale takie 550. Sprzedawać czy czekać? Zaproponował ok 6,30 netto, mało. Miały stać do czerwca ale nie wiem bo jak jeszcze spadną?

 

Byki tańsze od jałówek? Nic już nie rozumiem

Edytowano przez milanreal1
caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    13

mi proponowali za ładne mieszance okolo 800kg cos okolo 7,80 + vat ale powiedzielismy ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj