Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy BELARUS to dobry wybór

130 odpowiedzi na ten temat

#41 Share a8185

a8185

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja
    Hodowla bydła

Napisany 04 sierpień 2009 - 12:06

Czy BELARUS to dobry wybór ty jednak śmieszny człowiek jesteś nie ma co

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
John Deere 6330 Premium 2010r Power Quad , 125KM

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki John Deere
  • 187000.00 PLN
  • 10 gru 2017
Zetor 5011 świeżo sprowadzony z Niemiec I właściciel pełna dokumentacja

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Zetor/ ZTS
  • 18500.00 PLN
  • 13 lis 2017
6320 SE z Niemiec I Właściciel Prywatnie Pełen Serwis Oryginał Przebieg

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki John Deere
  • 115000.00 PLN
  • 13 lis 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy BELARUS to dobry wybór Dzisiaj, 07:02
  •  

#42 Share igor

igor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 04 sierpień 2009 - 17:29

Czy BELARUS to dobry wybór nie śmieszny tylko jak nie masz to sie nie wypowiadaj na taki temat ja mam prawie 4 lata a moj brat ma 9 wtedy co zaczeły wychodzić 82 sa i jakoś też nie nazeka a to jest żeźnik do ciągników co roku musi wywalić ciągnik na dach

#43 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 04 sierpień 2009 - 20:38

Czy BELARUS to dobry wybór a8185 To co napisał zbigi to swieta prawda i kazdy kto ma mtz i ma troche pojecia do majsterkowania to przyzna racje. A ty widać ze nie masz zielonego pojecia jak naprawic ciagnik i chyba nie wiesz o co chodzi. A z tymi serwisantami to tak jest u mnie prase sipme serwis szykowal dwa razy i to guzik dalo dopiero jak sami sie wzielismy za nia to zaczeła chodzic, taki jest urok polskiego serwisu ze tam pracuje duzo młodych ludzi czesto prosto po niewiadomo jakiej szkole i przyjeżdzaja i wymieniaja cześć. A cały szkopuł w naprawianiu maszyn tkwi w tym ze trzeba usunac nie tylko zepsutą cześć ale i przczyne z jakiej sie popsuła. Ja na mojego mtz zlego slowa nie powiem bo jak narazie przez 12 lata ani razu nie zawiódł w czasie pracy.

#44 Share a8185

a8185

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów
    Hodowla bydła

Napisany 05 sierpień 2009 - 19:00

nie śmieszny tylko jak nie masz to sie nie wypowiadaj na taki temat ja mam prawie 4 lata a moj brat ma 9 wtedy co zaczeły wychodzić 82 sa i jakoś też nie nazeka a to jest żeźnik do ciągników co roku musi wywalić ciągnik na dach

juz 11 lat mam tego złoma. nie stać was na lepsze to gadacie głupoty. żeby były takie znakomite to po pierwsze szły by na zachód a po drugie cena była by inna. a co awari jeżeli twierdzicie ze źle składam to się mylicie.

A TY JAK NIE PRACOWAŁEŚ NA INNYCH TO NIE ZACHWALAJ DZIADA!!!!!!!!!!!

I sory za hałas :(

#45 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 05 sierpień 2009 - 20:53

Czy BELARUS to dobry wybór Hahaha i tu widac ze nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz. bo na zachód idzie wiecej mtz niz ursusów takie sa fakty sa nawet fabryki mtz w ameryce, wiec tak żle z nimi nie jest bo np po ursusie nie ma znaku juz prawie a mtz nadal robia i to kilkadziesiat modeli.

#46 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 06 sierpień 2009 - 10:40

Czy BELARUS to dobry wybór a8185 ale ty pieprzysz ja mam 952 i nic sie w nim nie psuło a ma 921 mth i poco mają ruskie wysyłać na zachud MTZ skoro maja tam lepsze ciagniki(fabryki produkujące ciągniki) chodźby Fendt, deutz, same, i napewno 15 razy most mu robiłeś jak nie wiesz jak sie robi to sie do tego nie bierz hahahaha:)

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#47 Share igor

igor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 06 sierpień 2009 - 12:36

Czy BELARUS to dobry wybór kolego a8185 to ze tobie sie trafił taki złom a moze tak o niego dbasz to i nie kazdy musi być taki. Sprzedaj go i kup innej marki moze trafi ci sie lepszy a moze i gorszy i wtedy opwiesz nam swoje wrazenia

#48 Share a8185

a8185

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów
    Hodowla bydła

Napisany 06 sierpień 2009 - 12:57

Hahaha i tu widac ze nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz. bo na zachód idzie wiecej mtz niz ursusów takie sa fakty sa nawet fabryki mtz w ameryce, wiec tak żle z nimi nie jest bo np po ursusie nie ma znaku juz prawie a mtz nadal robia i to kilkadziesiat modeli.

ursus podpisał umowe z jakimis turkami zeby uchronic się od upadku są na skraju bankructwa. a ja mowie o niemczech czy francji i tam nie ma zadnego pronara

a8185 ale ty pieprzysz ja mam 952 i nic sie w nim nie psuło a ma 921 mth i poco mają ruskie wysyłać na zachud MTZ skoro maja tam lepsze ciagniki(fabryki produkujące ciągniki) chodźby Fendt, deutz, same, i napewno 15 razy most mu robiłeś jak nie wiesz jak sie robi to sie do tego nie bierz hahahaha:)

no i wlasnie o tym mowie ze prowaderzy całego rolnictwa traktują tą markę za śmieć. więc coś w tym jest

#49 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 06 sierpień 2009 - 14:33

Czy BELARUS to dobry wybór za śmieć. silniki są jedne z najlepszych to poco by kupowali polscy rolnicy belarusy skoro mogliby kupic uzywane zachodnie ciągniki. niewspółczuje że trafił ci się taki złom :(

więcej informacji na PW

#50 Share kubaldo

kubaldo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Zainteresowania:sport,sztuki walki,fotografowanie,modele maszyn rolniczych ,modele samochodów

Napisany 06 sierpień 2009 - 17:42

Czy BELARUS to dobry wybór jak miałbym wybrać belarusa to wolałbym dołożyć pare tysięcy i kupić zetora
brat ma beklarusa i niezbyt go chwali do prac transportowych czy do tura to dobry ciągnik bo się w nim siedzi wysoko i wszystko widać ale do pracy w polu przy pługu czy siewniku to wysokie siedzenie jest do d*py bo nie widać jak się orze albo sieje :( :) :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share a8185

a8185

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów
    Hodowla bydła

Napisany 06 sierpień 2009 - 18:27

Czy BELARUS to dobry wybór dokładnie popieram poprzednika. a do tura się nie nadaje bo nie ma rewersu i biegi "trzeszczą" jak wchodzą

#52 Share Bartek2305

Bartek2305

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 06 sierpień 2009 - 18:43

Czy BELARUS to dobry wybór @8185 jak sie nie umie wrzucac biegów to w kazdym ciagniku zatrzeszcza ty pewnie nawet synchronizowana skrzynia w mtz zatrzeszczysz.

#53 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 06 sierpień 2009 - 20:41

Czy BELARUS to dobry wybór dziwne u mnie tak na scisle to wystarczy z miejsca ruszyc i wszystkie biegi po kolei mozna wrzucic bez sprzęgła i bez zgrzytu. A jak sie wyspszegla to bajka poprostu, jak jestes natyle ograniczony ze nie pamietasz biegów to juz inna sprawa. A tak sie składa mam zachodni ciągnik, ale pomimo to belarusa nie spycham naa przegraną pozycje, bo to dobry ciągnik, zwłaszcza za te pieniądze. U nas ma sąsiad Zetora 16145 i tak sie sypie ze nie zdązy go naprawiać. Czy to znaczy ze wszystkie Zetory to jedna wielka kupa złomu?
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#54 Share a8185

a8185

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów
    Hodowla bydła

Napisany 07 sierpień 2009 - 19:40

@8185 jak sie nie umie wrzucac biegów to w kazdym ciagniku zatrzeszcza ty pewnie nawet synchronizowana skrzynia w mtz zatrzeszczysz.

he he he w hollandzie mam TMS i nie trzeszczy.

A co do mtz to się nie oszukujmy zgrzyta, a na 9 szczególnie. A kolega jak bez sprzęgła zmienia biegi to niech szykuje się na jego wymianę. Gwarantuję że piardnie

#55 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 07 sierpień 2009 - 20:32

Czy BELARUS to dobry wybór no to w holandie a nie w Ruskim

więcej informacji na PW

#56 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 07 sierpień 2009 - 20:52

Czy BELARUS to dobry wybór Tak sie składa ze skrzynie w nim rozbierałem , bo łozysko kiedyś siadło i tryby sa miodzio. Ja nie mówie ze zawsze, mozna tak przełączyć od czasu do czasu bez obciazenia (chyba ze trzeba szybko pod obciązeniem to tez mozna).
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#57 Share kubaldo

kubaldo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Zainteresowania:sport,sztuki walki,fotografowanie,modele maszyn rolniczych ,modele samochodów

Napisany 08 sierpień 2009 - 17:11

Czy BELARUS to dobry wybór jeżeli źle się wrzuca biegi to nawet w zachodnim ciągniku będom trzeszczało a co do belarusa to brat mówi że trochę dużo pali nawet więcej od c360 i chałasuje co niejest jego zaletom

#58 Share Bartek2305

Bartek2305

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 08 sierpień 2009 - 18:20

Czy BELARUS to dobry wybór A co w tym dziwnego ze pali wiecej niz c360?

#59 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 08 sierpień 2009 - 20:50

jeżeli źle się wrzuca biegi to nawet w zachodnim ciągniku będom trzeszczało a co do belarusa to brat mówi że trochę dużo pali nawet więcej od c360 i chałasuje co niejest jego zaletom

Podejzewam ze nawet Mtz-etm nie jezdziłes, a tak wogóle to który rok tego mtz-eta?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 08 sierpień 2009 - 21:24

Czy BELARUS to dobry wybór tu na początku ktos napisal ze duzo nie palą pronary
, a ja ci powiem ze tobie sie tylko tak wydaje, mi np ursus 914 z agregatem kongreskilde 7 łap spalał jakies 14 l, a na jednym polu gdzie jest poło jazdy pod górke to wychodziło 17 l na hektar
pronar palił srednio 14-15 na hektar
ale robiąc te same pola deutzem dx110 wychodzilo mi max 12l , a na prostym polu to i 8 było, w pługi 4x48 pali 10-11l , więc teraz uwazam ze pronar pali duzo
tez byly u mnie zastanawiania nad belarusem, jednak deutz-fahr pozostał i tak chyba juz zostanie

Dodaj odpowiedź