kamil5421

Poszukuję Piastki Mocujacej Talerz do Krone 323 S

Polecane posty

kamil5421    25

Witam. Poszukuję Piastki mocującej talerz tnący do kosiarki dyskowej Krone 323 S , takiej jak na zdjęciu  

post-18076-0-36088300-1480153692_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam, staje przed wyborem przedniej kosiarki czołowej dwóch renomowanych firm. Zastanawiam się nad claas disco 3200f activefloat lub krone easycut f320 również z hydrauliczny dociskiem. Proszę o wasze opinie.
    • Przez Marecki2922
      Przedni TUZ  zrobić w ciągniku to właściwie niewielki problem , trudniej jest z przednim WOM który w moim przypadku najbardziej przydałby się do kosiarki czołowej i tu mój pomysł ażeby zamontować na takiej kosiarce odpowiedni silnik spalinowy do jej napędzania .
      Co o tym myślicie , jakieś sugestie a może już gdzieś widzieliście takie rozwiązanie ?
    • Przez Misiek666
      Jak dotąd koszę łąki (15 ha) wiraxem 165 + c330 ale już szlag mnie trafia. Głośno, wolno I mało mocy. Szukam kosiarki do MF 3060, problem w tym, że łąki (a raczej łączki) to tragedia. Wąskie, miedze, nierówne, męka. Myślę nad dyskiem ~200cm (lely czy fella mają 205, reszta firm chyba większe?) najlepiej z kondycjonerem.
      Myśleć dalej nad dyskiem czy wziąć większy złom typu wirax 185? Poradzi ktoś?
    • Przez komura85
      Witam.
      Proszę o pomoc nabyłem prasę kr 160 z szerokim podbierakiem. 
      Ma tylko owijanie siatką i może pytanie brzmi jak się uruchamia proces i kończy? Proszę o pomoc. 
    • Przez maciej2013
      witam poszukuję kogoś kto by mi powiedział, doradzil jak w tym modelu ustawić pasy żeby szły równo po obu stronach ciągle mi ściąga w jedną stronę aż trze po rolkach i pas zaczyna się drzec może jest zły naciąg pasów nie wiem próbowałem naciągnąć raz z jednej raz z drugiej i nic to nie daje jeśli koledzy mi nie pomogą to może znacie jakiegoś fachowca ewentualnie serwisanta kto by mi pomógł rozwiązać ten problem Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj