Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zamiennik filtra powietrza do JD 6320 SE !!!

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 14:02

Zamiennik filtra powietrza do JD 6320 SE !!! a co ile czyścicie???ja swojego przedmucham po większej robocie.jeszce nie zapaliła mi się kontrolka.jak się dobrze kurzy to możnaby codziennie go dmuchać...filtr mam umieszczony z przodu maski i tam zasysa powietrze co nie jest najlepszym rozwiązaniem...

znajomy w Zetorze 7340 oszczędzał na filtrze (tylko czyścił-bez wymiany) i na 2000 mth remont silnika muisał zrobić.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zamiennik filtra powietrza do JD 6320 SE !!! Dzisiaj, 21:32
  •  

#22 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 17:01

Zamiennik filtra powietrza do JD 6320 SE !!! Ja też mam z przodu filtr. Przed zasadniczym filtrem są spiralne rurki i przewód eżektora, dlatego mało zanieczyszczeń trafia do samego filtra.

Wymieniam filtr rzadko, ponieważ u mnie dużo godzin pracuje w znikomym zapyleniu, tzn. ładowanie wozu paszowego, obornika, zwożenie bel itd.

Najczęściej to czyszcze filtr przy siewniku do kukurydzy, agregacie uprawowym (gdy jest sucho to raz dziennie), w prasie to rzadziej.

W instrukcji ma wymianę co 1500 mtg <_<

#23 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 17:10

Zamiennik filtra powietrza do JD 6320 SE !!! @deer w 6910 takie same sa?
[/quote]

W 6910 jest okrągły a w 6520 pakietowy. od 6910 do 6520 to jedynie w miarę pasują filtry hydrauliki, są jednak ciut inne (wielkość).
Jeszcze filtr oleju silnikowego w 6520 jest identyczny jak w cws1450. Jeszcze filtry paliwa są identyczne we wszystkich, tylko że 6520 jest dodatkowy dokładny (common rail).
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 17:14

Zamiennik filtra powietrza do JD 6320 SE !!! Ja też ma Common Rail, mam filtry paliwa 2 i filtr oleju taki sam jak w CWS-ie <_<

U mnie tak wygląda, @deer u Ciebie jest taki sam?
http://www.agrofoto....image42917.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share motofan

motofan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 27 styczeń 2008 - 20:52

Zamiennik filtra powietrza do JD 6320 SE !!! Witam,

jeżeli szukacie filtrów do swoich maszyn to zapraszam do kontaktu. Posiadam w ofercie filtry amerykańskiej marki WIX. A jeżeli czegoś nie będę miał w tej marce sprowadzam na zamówienie dowolnego producenta.
MOTOFAN
email: darek@motofan.pl
www.motofan.pl
www.motofan.com.pl