Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF 6475 vs Fendt 711 Vario? Pomoc przy wyborze używanego ciągnika

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Cineek

Cineek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 25 listopad 2016 - 10:11

Witam Panowie, 
Jak w temacie, mam dylemat pomiędzy tymi dwoma ciągnikami, planuję zakup ciągnika o mocy 120-140KM, kwota jaką chcę przeznaczyć to ok. 180tys. zł. W grę wchodzą niestety tylko używane i jak najmniej awaryjne :) 
W zakładanym budżecie upatrzyłem sobie MF 6475, skrzynia dyna6 i Fendta 711 Vario.
Wiadomo MF nowszy, 2010r, Fendt 2007r.
Przebieg znów większy ma Fendt, pytanie tylko jak z awaryjnością tych ciągników, co byście polecali? Wiem że w Niemczech co trzeci ciągnik to Fendt, stare były nie do zdarcia, jak wszystko, natomiast żyjemy w dobie "czasu życia produktu" i nie chciałbym bez potwierdzonych informacji wydać tyle kasy.

Licze na wszelkie informację, oczywiście jestem otwarty na nowe propozycje jeśli chodzi o zasugerowanie ciągnika.

Pozdrawiam

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 6475 vs Fendt 711 Vario? Pomoc przy wyborze używanego ciągnika Dzisiaj, 04:43
  •  

#2 Share dacjan123

dacjan123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 25 listopad 2016 - 11:05

MF 6475 vs Fendt 711 Vario? Pomoc przy wyborze używanego ciągnika bierz fendt ja posiadam naprawdę bardzo dobre ciągniki i skrzynia vario to bajka bardzo dobrze się tym ciągnikiem pracuje w polu jak i w transporcie szukaj takiego żeby miał jeszcze tms

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 6475 vs Fendt 711 Vario? Pomoc przy wyborze używanego ciągnika Dzisiaj, 04:43
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share ZaopatrzenieRolnictwa

ZaopatrzenieRolnictwa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 28 listopad 2016 - 13:37

Poczytaj jak kształtują się opinie o tych ciągnikach na forum bo przewijały się już w kilku tematach. Moim zdaniem obydwa są w porządku z naciskiem na MF 6475, którego miałem przyjemność użytkować i nie było żadnego problemu z awaryjnością, zawsze dobrze dawał radę podczas pracy.

Dodaj odpowiedź