micro303

Jaki agregat uprawowo siewny aktywny

Polecane posty

micro303    33

Witam poszukuje agregatu uprawowo siennego aktywnego. Najlepiej z broną wirowa i hydropakiem. Sprzęt moze byc używany.Będzie przy nim pracował ciągnik o mocy 147 km.


URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ale kwotę na wydanie to masz nie banalną... :P


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

AMAZONE KG 301 lub 302, co prawda ciężki ale solidny, trwalszej brony nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

za za 20 milionów jak napisales to masz kazdy jaki ci sie zechce;p i jeszcze kazdy ciagnik jak ci sie zachce no i na kombajn starczy i na 500 ha gosp;p


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

dział ogłoszeń ------> http://www.agrofoto.pl/forum/Gielda-f28.html

 

tam napisz poprawne ogłoszenie


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
favi515    2

polecam tylko amazone, naprawde solidniejszego nie znajdziesz, posiadam KG 401 wsumie chciałem jeszcze jeden sprowadzić ale ten wystarcza. Agregat chcesz kupić w kraju czy za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22

Ja równiez posiadam amazone KG 301 i moim zdaniem swietna i mocna maszyna żadne kamienie nie są dla niej straszne a i hydropak ma bardzo solidny. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro303    33

Jak bedzie stał w niemczech to raczej mogę go sprowadzic. Ale chodzi mi o to zeby był on z siewnikiem w komplecie..i zeby miał hydropack..mile widziane propozycje..


URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
favi515    2

aha rozumiem no to raczej trzymetrowa kombinacja Drill- Star by stykła albo szukaj kombinacji RAU z rototillerem i siewnikiem rotosem. Kolega rafik256 a miałujesz tylko czy masz też siewnik w zestawie? dokładnie jak piszesz u mnie na niektórych polach jest dużo kamieni, zdarzyło sie że nie zauwazyłem raz takiego dużego to go dosłownie wypychała przed siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro303    33

Chodzi mi o to aby była to szerokosc 3m i z broną wirową i zeby miał hydropack a nie nadbudowany siewnik.


URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
favi515    2

no to musisz szukać z hydropakiem, albo dokupić, na traktopool sie zdarzaja. a już wiesz jaki agregat byś chciał czy narazie nie jesteś zdecydowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro303    33

Narazie sie zastanawiam ale jestem raczej za amazone...tylko teraz jakim..


URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro303    33

Tak chodzi o 3m ale z siewnikiem cały komplet do 20000zł moze troche więcej..


URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro303    33

Witam a co powiecie na ten zestaw z UG ECO ACTIVE 550 D. Mile widziane opinie urzytkowników.


URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj