Kolejorz

Sposoby na koty

Polecane posty

Kolejorz    3
Co za idiota przypisuje winę kotu za dewastacje grzadek?! A od kiedy to kot jest amatorem pietruszki i kopie w buraczkach??? Nie osmieszjcie sie ludzie, a opowieści o dręczeniu zwierząt, strzelaniu do kotów z wiatrówki, itp. kwalifikuja sie raczej do prokuratora, niż na to forum!

A co byś zrobił jak byś zasiał lub zasadził coś i Ci ktoś całe rozkopie ? To co nic byś z tym nie zrobił ?


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ale po coś ten kot tam kopie. Ja bym obstawiał jakieś gryzonie. Bo przecież nie na złość właścicielowi ;) .

 

@endriu

Pewnie mowa o mnie :o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

ryje dziury żeby zakopać np. swoje g****


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz111    0

O ja pier@@@L#. Jaki temat- jakie wypowiedzi niektórych. Gdzie jest i co robi admnin? Czy on to widzi i nie grzmi? Kolejorz jak może Ci kot przychodzić do ogródka i niszczyć warzywa i inne. Niewiedziałem że koty jedzą pietruszke ;) . Wiesz co ja bym Ci zrobił endrju00711? Byś tak wpi@@@dol załapał że niepowstał byś. Ząb od bron to napewno znalazłby Ci się w d@@ie tak żebyś go niewyjoł. Do tych co strzelają z wiatrówki: Sami sobie strzelcie w łeb. Jak mówicie że po 2 dniach kot po takim zabiegu chodzi to dlaczego wy byście mieli inaczej. Samo- życze Ci jutro takiego śniadania z pięknymi szpileczkami. Co za chamstowo? Myślałem już że jakiś poziom teraz na wsi jest. A tu taka wiocha, nic się niezmieniło. MELINA. Niewiem czy niektórzy z was wiedzą że za zabicie lub znęcanie np. kota grozi 2 lata. A żeby kogoś kto to robi spotkała taka przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Po pierwsze , to nie wiem w jakim celu rozkopujesz ten temat, chociaż ja z kolegą katem sobie co nieco wyjaśniliśmy . Po drugie , to jak mod by wkroczył , to nie tylko ja bym był po złej stronie , ale przypominam iż taki znak ( @ ) nie zastępuje liter , i używanie takiego czegoś , też coś za sobą ciągnie , a więc nie jesteś kolego święty , i bez takich tekstów . Jeżeli robisz AF MELINE ( tak jak to określiłeś ) to mogę przypuszczać, że jesteś członkiem jakiegoś gangu w swojej mieścinie i żyjesz z characzy za tzw." spokojne życie sklepikarzy i małej gastronomii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Apropo tego co napisał @mateusz. To faktycznie za znęcanie sie nad zwierzętami grozi do 2 lat więzienia. Znam kolesia co dostał rok za zabicie kota. Chciał go zabić i nie wiedział jak. To przywiązał go na dwóch linkach i przejechał po nim 3 czy 4 razy samochodem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz111    0

Kolejorz nie ośmieszaj się. Koledzy wystarczy logicznie pomyśleć. Kolejorz mieszka na wsi, ma sąsiadów i specjalnie wszystkie koty z ololicy przychodzą tylko do niego żeby się załatwić bo nigdzie indziej nie mogą tego zrobić. Za chwile powie że ktoś te koty specjalnie na niego nasyła- może mafia pruszkowska za niezapłacony rachunek? endrju00711 znaki np. @ to cenzura, którą należy stosować. Ja jestem w gangu. ;) Dziecko filmów się naoglądało. Kiedy strzelasz sobie w głowe? Może się wypowie jakiś moderator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Te koty wylęgły się na moim terenie w szopie z drewnem, sąsiadka z miasta (ma taki domek) jak jest to im daje mleka i jeść a do mnie przychodzą się załatwić. Może to brzmi dziwnie ale to prawda


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Kolego mateusz , widzę że nie wiesz , co znaczy cenzura , jak byś był dłużej na AF , to zdążył byś się dowiedzieć , że po prostu takiego czegoś się nie stosuje , no chyba że jak tam u was w podstawówce tak mówią , no to gratuluje rozbudowanego słownictwa , i życzę miłej dalszej edukacjii . A że ty filmów się na oglądałeś , choć nie przypominam sobie od kiedy to w dobranocce takie słownictwo używają , ale NO CÓŻ , NO CÓŻ , NO CÓŻ , ak to mój kumpel mówi są ludzie i parapety , ale po prostu takie życie i nikt tego nie zmieni , a jeszcze co to znalazłem bardziej humanitarny sposób na koty , ale to później . A tak wogóle , to ja widze to tak , ,, Wpada bohater na AF , przeklina ile wlezie , i myśli że wszystkie rozumy po zjadał " . Jak tak myślisz , to jesteś w błędzie , a jak twierdzisz iż AF to melina , to nie rozumiem po co tutaj wchodzisz , no chyba że wyczułeś swoje klimaty , a AF , to strona z której czerpie dużo inforamiacji pożytecznych dla rolnictwa , a i głównym zadaniem forum jest wymiana zdań , i pożytecznych informacjii , i nie rozumiem dla czego wyśmiewasz kolege kolejarza , jak ci coś w tym temacie nie pasuje , to po prostu nie wykonuj ruchu lewym palcem kiedy będziesz na temacie ,, sposoby na koty " , i dwa razy zastanów się co piszesz , bo jak koniecznie chcesz żeby mod wkroczył , to nie wykonuj standardowej procedury świeżego użytkownika , i nie zakładaj tematu pod tytułem ,, Jaki ciągnik na 2000 ha " , może w ten sposób zaoszczędzisz pracy modom , której nie jest mało , i w ten sposób mod będzie miał czas oglądnąć to co tu wyczyniasz , i jak koniecznie chcesz pokazać jakiś ty dorosły , bo umisz komuś zajść za skure , bo osobiście , to nie widziałem jeszcze tak upierdliwego i aroganckiego usera , a jest nas już ponad 10000 , i nie wróże tobie zbyt długiej dekady na AF . I pozdrawiam zawsze wiernego obrońcy praw zwierząt ...... mateusza111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz111    0

endrju00711 dziecko zapoznaj się z wyrazem jak wielce obcym dla ciebie: cenzura. Jak niewiesz to się niewypowiadaj. Czego cie w tej szkole dla upośledzonych niedorozwojów uczą. Ty mózg posiadasz? Czy ci odskoczył jak strzelałeś z pistoletu na kulki twojej starej. Nieznasz mnie a mówisz że ja w jakimś gangu jestem ;) . Brałeś wczoraj leki? Dziwne że masz kumpli. Twój kolega mówi że są ludzie i parapety, ty chyba jesteś tym drugim. Jak oglądasz teletubisiów to niewiesz jakiego słownictwa używa się. Mam sposób na humanitarny sposób dla ciebie, musisz wypróbować:

- bierzech kałacha i strzelasz sobie w łeb

- kładziesz się pod pociąg

- idziesz na majdanek i uruchamiasz jedną z komór

Kto mówił że twierdze że całe AF to melina. Naucz się czytać i zapamiętywać tekst reprezentujesz klasę integracyjną z przedszkola. Widzisz jak można dużo nauczyć się na tej stronce. Jak strzlisz sobie w łeb z p-99 i jak przeżyjesz to dam Ci 10 zł bo tyle jesteś wart i taki poziom inteligencji reprezentujesz. Twoim zdaniem fora to wymiana doświadczeń jak zabić kota. Ja ci mogę pokazać środkowego palca. Dziecko czy ja zakładam temat ''ciągnik na 2000 Ha''? Sam dopowiadasz. Przemyśł 2 razy co piszesz. Internet nie jest anonimowy i każdy informatyk z policji może się dowiedzieć z jakim debilem rozmawiam. Ja za to niewidziałem jeszcze na AF tak upierdliwego gówniarza który uważa się za dorosłego. Pozdrawiam zawsze wierne dzieci, które powinny być pod łóżkiem.

Za obrażanie innych użytkowników, otrzymujesz bana. Jest to ostrzeżenie dla innych chcących zabłysnąć na Forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No i wkońcu ktoś zrobił pożadek, bo myślałem że niedługo by sie spotkali i zrobili sobie z wiatrowką z d*py jesień średniowiecza. Hmmm nasz ksiadz proboszcz ma takie szczęście, że często ruszajac zp od kościoła z piskiem opon (65lat), kot kończy na szosie, wczoraj szedłem z kościoła ksiądz rusza i cieśnie temu swojemu berlingo i tylko samochód podskoczył a kot sie skręcil i do lasu, oj a na dodatek właśnie tego kota szukałem, bo uciekł jednaj bliskiej memu sercu osobie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Heh , wiedziałem , że tak będzie , ale żeby nie podnosić sobie ciśninia , i nie być kolejną osobą któóra dostanie bana nie przeczytam tego posta , a to z jesienią średniowiecza to dobre jest , dziś doszłem do wniosku , że jak znajdzie się jeszcze jedna osoba której moje posty przeszkadzają , to je po prostu po usuwam , bo nie lubie nieprzyjemności , więc jak by komuś się nie podobały , i by mnie przekonał , to prosze na GG . Pozdro dla moda , bo widze że spoko koleś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Dla Mateusz111 życzę tylko żeby kiedyś koty rozpanoszyły się w jego ogródku, a pomimo tego że niewyobraża sobie takiego zjawiska lub nierozumie przyczyn tego że koty uwielbiają czyjeś ogródki to zapewnie kiedyś to może się stanie, koty walczą o teren i jak nie ma na podwórku silnego innego kota to koty z sąsiedztwa bedą się panoszyły wylegały i kopały sobie w piasku tam gdzie ejst ten piasek czyli w ogródku, stryj w mieście miał z tym ogromny problem i dopuki nie dochował się swojego kota cały czas siedziały w ogródku koty z całej dzielnicy i co Mateusz jadł byś taką pietruszkę śmierdzącą kocimi sikami? z taką wyobraźnią do strzelania w łeb pewnie od razu sam byś zabijał te koty.

No ale są ludzie którzy wiedzą lepiej jak dogodzić zwierzętoim i wsród rolników widzą tylko prawców i katów ( be zurazy @Kat ;)) biednych zwierzątek, najbardzieś śmieszy mnie kampania uwolnić psy z łańcuchów na rzecz kagańcy, nie wiem jak wasze 4ronogi ale mój pies wolał by miesiąc stać na łańcuchu jak chodzić godzinę w kagańcu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ferdek nie przesadzaj.... Ja nie jestem żadnym pier... zielonym czy tam ludzkim wieszakiem na drzewie. Ale ja nie jestem zwolennikiem znęcania się nad zwierzętami. Bez różnicy czy to są bezpańskie koty, psy czy zwierzęta hodowlane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200

heheh mateusz niezle nawywijał a co do ciebie endrju to nie rozmawiaj na forum tylko luknij na chat AF tam mozna porozmawiać nie oczekując kilka dni na wypowiedz. Po za tym wbij wbij na chat bo jest słaba frekwencja ;):o:D


Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becic    0

Witam

Mam mały problem, a raczej 6 małych problemów...

Chciałabym się ich pozbyć tak żeby sąsiedzi tego nie widzieli i nie słyszeli.

Generalnie nie przepadam za kotami a co dopiero jak po moim ogródku chodzi ich 6. Pies jak na razie nie wchodzi w grę, wiatrówka też;/

Miałam już podsuwane pomysły z pułapkami, lecz mieszkam od ulicy więc kot w klatce może wzbudzić czyjąś ciekawość.

Chciałam już zasadzić kocimiętkę lecz po tym co zobaczyłam na necie raczej tego nie zrobię, gdyż efekt będzie zgoła inny.

Koty przeszkadzają mi bardzo, gdyż mój ogródek traktują jak toaletę... są na tyle bezczelne, że potrafią wejść do domu i skierować się w stronę kominka /jeśli w tym jest oczywiście ogień/, więc zostawianie otwartych drzwi balkonowych nie wchodzi w grę.

Jeśli ktoś zna jakiś sposób żeby pozbyć się tego cholerstwa to będę wdzięczna za radę.

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Koty się boją wody, wstaw byle jakie zraszacze w ogródku gdy ich zobaczysz włącz na chwile ,na pewno uciekną, ja tak walczyłem z kotami tylko ja ich lałem takim małym pompowanym opryskiwaczem, z odkręconą końcówką, koty nie wiedziały gdzie uciekać


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj