Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sposoby na koty

67 odpowiedzi na ten temat

#61 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 17 październik 2008 - 22:02

Sposoby na koty No i wkońcu ktoś zrobił pożadek, bo myślałem że niedługo by sie spotkali i zrobili sobie z wiatrowką z d*py jesień średniowiecza. Hmmm nasz ksiadz proboszcz ma takie szczęście, że często ruszajac zp od kościoła z piskiem opon (65lat), kot kończy na szosie, wczoraj szedłem z kościoła ksiądz rusza i cieśnie temu swojemu berlingo i tylko samochód podskoczył a kot sie skręcil i do lasu, oj a na dodatek właśnie tego kota szukałem, bo uciekł jednaj bliskiej memu sercu osobie
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sposoby na koty Dzisiaj, 01:27
  •  

#62 Share gregorychar

gregorychar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Zainteresowania:quady przeprawowe
    komputer
    elektronika cyfrowa

Napisany 17 październik 2008 - 22:12

Sposoby na koty przedłużcie mu go no bez przesady to nie jest jakies forum o bajkach dac mu 3 tygodnie bez obrazy 9 post i juz
I love quad !!!

#63 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 18 październik 2008 - 13:27

Sposoby na koty Heh , wiedziałem , że tak będzie , ale żeby nie podnosić sobie ciśninia , i nie być kolejną osobą któóra dostanie bana nie przeczytam tego posta , a to z jesienią średniowiecza to dobre jest , dziś doszłem do wniosku , że jak znajdzie się jeszcze jedna osoba której moje posty przeszkadzają , to je po prostu po usuwam , bo nie lubie nieprzyjemności , więc jak by komuś się nie podobały , i by mnie przekonał , to prosze na GG . Pozdro dla moda , bo widze że spoko koleś ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 19 październik 2008 - 17:23

Sposoby na koty Dla Mateusz111 życzę tylko żeby kiedyś koty rozpanoszyły się w jego ogródku, a pomimo tego że niewyobraża sobie takiego zjawiska lub nierozumie przyczyn tego że koty uwielbiają czyjeś ogródki to zapewnie kiedyś to może się stanie, koty walczą o teren i jak nie ma na podwórku silnego innego kota to koty z sąsiedztwa bedą się panoszyły wylegały i kopały sobie w piasku tam gdzie ejst ten piasek czyli w ogródku, stryj w mieście miał z tym ogromny problem i dopuki nie dochował się swojego kota cały czas siedziały w ogródku koty z całej dzielnicy i co Mateusz jadł byś taką pietruszkę śmierdzącą kocimi sikami? z taką wyobraźnią do strzelania w łeb pewnie od razu sam byś zabijał te koty.
No ale są ludzie którzy wiedzą lepiej jak dogodzić zwierzętoim i wsród rolników widzą tylko prawców i katów ( be zurazy @Kat ;)) biednych zwierzątek, najbardzieś śmieszy mnie kampania uwolnić psy z łańcuchów na rzecz kagańcy, nie wiem jak wasze 4ronogi ale mój pies wolał by miesiąc stać na łańcuchu jak chodzić godzinę w kagańcu,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#65 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 19 październik 2008 - 18:18

Sposoby na koty Ferdek nie przesadzaj.... Ja nie jestem żadnym pier... zielonym czy tam ludzkim wieszakiem na drzewie. Ale ja nie jestem zwolennikiem znęcania się nad zwierzętami. Bez różnicy czy to są bezpańskie koty, psy czy zwierzęta hodowlane....

#66 Share Patryk3802

Patryk3802

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 22 październik 2008 - 20:10

Sposoby na koty heheh mateusz niezle nawywijał a co do ciebie endrju to nie rozmawiaj na forum tylko luknij na chat AF tam mozna porozmawiać nie oczekując kilka dni na wypowiedz. Po za tym wbij wbij na chat bo jest słaba frekwencja ;) :o :D
Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

#67 Share becic

becic

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 czerwiec 2011 - 19:15

Sposoby na koty Witam
Mam mały problem, a raczej 6 małych problemów...
Chciałabym się ich pozbyć tak żeby sąsiedzi tego nie widzieli i nie słyszeli.
Generalnie nie przepadam za kotami a co dopiero jak po moim ogródku chodzi ich 6. Pies jak na razie nie wchodzi w grę, wiatrówka też;/
Miałam już podsuwane pomysły z pułapkami, lecz mieszkam od ulicy więc kot w klatce może wzbudzić czyjąś ciekawość.
Chciałam już zasadzić kocimiętkę lecz po tym co zobaczyłam na necie raczej tego nie zrobię, gdyż efekt będzie zgoła inny.
Koty przeszkadzają mi bardzo, gdyż mój ogródek traktują jak toaletę... są na tyle bezczelne, że potrafią wejść do domu i skierować się w stronę kominka /jeśli w tym jest oczywiście ogień/, więc zostawianie otwartych drzwi balkonowych nie wchodzi w grę.
Jeśli ktoś zna jakiś sposób żeby pozbyć się tego cholerstwa to będę wdzięczna za radę.
Pozdrawiam serdecznie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#68 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 09 czerwiec 2011 - 19:43

Sposoby na koty Koty się boją wody, wstaw byle jakie zraszacze w ogródku gdy ich zobaczysz włącz na chwile ,na pewno uciekną, ja tak walczyłem z kotami tylko ja ich lałem takim małym pompowanym opryskiwaczem, z odkręconą końcówką, koty nie wiedziały gdzie uciekać
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.