Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sposoby na koty

67 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zen88

zen88

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 01 październik 2008 - 21:55

Sposoby na koty sąsiad jak koty powywoził to mu myszy w domu po lodówce biegały :P . Koty ci najwyżej mogą gospodarstwo z mysz oczyścic więc zastanowił bym się naich wyganianiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sposoby na koty Dzisiaj, 11:09
  •  

#22 Share siemianow

siemianow

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 02 październik 2008 - 09:39

Sposoby na koty U mnie w domu na koty jest jeden niezawodny sposób- wabi się Rex.(zdjecie w galerji) Myszy i inne szkodniki też wyłapuje. Kilka razy próbowaliśmy "wprowadzić" własne koty do gospodarstwa ale wudusił wszystkie. Sąsiadowi też kilka zagryzł.

#23 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, MTB, marka Ursus, John Deere

Napisany 02 październik 2008 - 14:24

Sposoby na koty

Ej sory ale jak można znęcać się nad jakimkolwiek żywym zwierzęciem? Jakby tak wam ktoś strzelał w d*pę albo wbijał w ciało jakieś żelastwa? Jakie by one nie były to chyba można je przegonić w sposób nie robiący im krzywdy! Cóż . . do wszystkiego trzeba dojrzeć, tylko niektórzy podejrzewam że nigdy tego etapu nie osiągną . . .
PS. Może ja założe temat: "Jak pozbyć się nieproszonych spacerowiczów z pola?" to co mi wtedy poradzićie - wilcze doły? czy może miny przeciwpiechotne?

A czy ja pisałem że je chce zabić ? :P Mi tylko chodzi o to żeby je jakoś wypędzić a nie od razu pozabijać.
John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 02 październik 2008 - 14:30

Sposoby na koty @kolejorz
Ty nie. Ale kilka innych osób tak...

#25 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 02 październik 2008 - 14:54

Sposoby na koty Czyli ja , ale czy ja je zabijam , od takiej kulki ołowiu , to nic kotu się nie stanie , chyba że trafisz go w głowe , ale takim sadystą to ja nie jestem , przewarznie to w tył , albo w noge , to dwa dni po kuleje , i później chodzi jak przedtem , i wiem z własnego doświadczenia że więcej nie przyjdą , a najbardziej tomnie denerwuje jak cudze koty przyłażą , i załatwiają się w piaskownicy mojego młódszego brata , a tak być nie może , i nie mam wyżutów sumienia i mi ich nie rób .

#26 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 02 październik 2008 - 17:11

Sposoby na koty Nie wiem czy ktoś podzieli moje zdanie. Ale spróbuj kiedyś tak sam sobie w d**e strzelić albo w nogę i zobaczymy czy nic Ci nie będzie.... ... pewnie nawet nie zaboli...

Przepraszam moderatorów za brzydki wyraz. Ale nie rozumiem takich głupich zachowań.

#27 Share Kodi900

Kodi900

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 02 październik 2008 - 17:51

Sposoby na koty ja nielubie kotów kot to wielki drapieżnik młode bażanty je itp.

#28 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, MTB, marka Ursus, John Deere

Napisany 02 październik 2008 - 18:48

Sposoby na koty

Czyli ja , ale czy ja je zabijam , od takiej kulki ołowiu , to nic kotu się nie stanie , chyba że trafisz go w głowe , ale takim sadystą to ja nie jestem , przewarznie to w tył , albo w noge , to dwa dni po kuleje , i później chodzi jak przedtem , i wiem z własnego doświadczenia że więcej nie przyjdą , a najbardziej tomnie denerwuje jak cudze koty przyłażą , i załatwiają się w piaskownicy mojego młódszego brata , a tak być nie może , i nie mam wyżutów sumienia i mi ich nie rób .

U mnie się jeszcze załatwiają na ziarno ale to mi nie przeszkadza

#29 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 02 październik 2008 - 18:50

Sposoby na koty Zabolić to zaboli jak go nawet pogłaszczesz :P , chmmm , nie wiem co powiedzieć , ale powiem tak , mam swojego kota , ale nie żeby ja do niego strzelał , i do karzdego kota , jak kot sobie przejdzie po podwórku , to gryze się w język ,ale jak kot mi s.a na klucze , i do piaskownicy , to są pewne granice wytrzymałości , a następnym razem jak do mnie przyjdą , to mu dam kartke z twoim adresem , i bez strzelania się obejdzie , niech ciebie troche po denerwuje , i zobaczymy kiedy zmenisz zdanie . A i jeszcze jedno , tto przypominam iż forum jest do wyrażania własnej opini , a i żeby nie było to ja nikomu nie karze strzelać do zwierząt z wiatrówki , i wogóle to to jest nie chumanitarne , i bardzo złe , lepiej go po głaskać i codziennie chwytać klucze z nadzieniem , i dawać dzieciom bawić się w piaskownicy . Przepraszam w płycie gnojowej , i zobaczymy kiedy pierwszy raz odwiedzisz szpital z dzieckiem , i będziesz tam jeździł co dzień , a i oprócz tego to koty bardzo często zakopują nadzienie w zborzu ,i podaj to zborze krowom , zobaczymy kiedy pierwszy raz odwiedzi cie weterynaż , karzdy robi jak uważa , i wiem że jestem bezduszny :P POZDRAWIAM

Moja wypowiedź nie miała na celu urażenia kogokolwiek , jak kogoś uraziłem , to zaraz poprawie moją wypowiedź , ale uwarzam że moja wypowiedź jest neutralna .

#30 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 02 październik 2008 - 19:16

Sposoby na koty To kocie odchody są jakieś trujące ? Bo tyle z tego zrozumiałem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 02 październik 2008 - 19:40

Sposoby na koty No może nie tyle trójące , aler kto wie co ten kot jadł , i co pił , słyszałem , że w mojej okolicy w okresie jak rozrzucali te trutki na lisy to krowa zdechła , a przyczyną było to że kot przyniusł do domu jedzenie , w postaci takiej małej kiełbaski ,i zakopał to w zborzu , a jak po zjedzeniu lisa położy i całą grupe lisów , przez jednego lisa , to wiadomoże krowa ma gorsze traienie , i w końcu trawienia nie ma , bo tak twierdził wyterynarz , i w badaniach wyszło że to ta trutka , więc kot wszystko przyniesie .

#32 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 02 październik 2008 - 20:41

Sposoby na koty

U mnie się jeszcze załatwiają na ziarno ale to mi nie przeszkadza

A mi to właśnie najbardziej przeszkadza bo to jest takie śmierdzące że się za****c można i jeszcze czasem ręką nagarniesz zboże i trafisz w te g***o to wtedy miło. Ja nie lubię kotów i nie będę tego ukrywał (złe wspomnienia z dzieciństwa) i nie żebym specjalnie, ale jak mnie zdenerwują to nie patrze, że to kot tylko od razu dostaje bo jak pozwolisz raz to będą robi co chcesz. jestem zdania, że koty trzeba tępi, oczywiście takie, które są u mojego wujka co sr**ą w zboże i nie łapią myszy bo te akurat zamiast myszy łapa to przychodzą i od pieska zjadają zamiast same se upolować. Możecie teraz mówi o mnie co chcecie, ale takie jest moje zdanie i nic tego nie zmieni .
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

#33 Share jasiu12512

jasiu12512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 03 październik 2008 - 12:48

Sposoby na koty cos za cos
ursusyc-360x2
mf 255
mtz 82

#34 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 03 październik 2008 - 12:55

Sposoby na koty @endriu
Ten post już sporo różni się od pierwszego. Trzeba było tak od razu pisać :P . A tak się składa że mamy chyba z 15 kotów. I nie ma z nimi zbytnio problemów :P .

#35 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 03 październik 2008 - 13:12

Sposoby na koty ja mam stary sprawdzony sposób aby je załatwić. tniesz szpilki na drobne kawałeczki i wbijasz je do kawałka kiełbasy. po takim poczęstunku kicia nie ma szans przeżycia

#36 Share Kodi900

Kodi900

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 03 październik 2008 - 13:17

Sposoby na koty u mnie żadko co jest kot w gospodarstwie ,ponieważ zawsze gonią moje psy

#37 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 03 październik 2008 - 13:36

Sposoby na koty

ja mam stary sprawdzony sposób aby je załatwić. tniesz szpilki na drobne kawałeczki i wbijasz je do kawałka kiełbasy. po takim poczęstunku kicia nie ma szans przeżycia

Następny w pełni zasługujący na miano człowieka :angry:

#38 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 03 październik 2008 - 13:45

Sposoby na koty Kat już w temacie myślałem że chodzi o dzikie koty , a widze , że ślałeś o takich oswojonych , sam terz mam oswojone , i mojemu kotowi to bym tego nie zrobuił , ale mój to kulturka , jak mu kuwete postawiłem , to tylko tam . :P

#39 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 03 październik 2008 - 16:22

Sposoby na koty U mnie koty się na szczęście nie chowają,bo albo to maciora przygniotła jednego,a to psy się z drugim zabawiły,a innego znalazłem sztywnego w stodole.U mnie kot max 6 miesięcy wytrzymał,inne szybciej znikły...Psy są na moje bardziej pożyteczne,bo popilnują "majątku",a kot to taki trochę leniuch...
A jeden kot nam jajka wykradał,to bardzo szybko skończył swój żywot.
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 03 październik 2008 - 18:53

Sposoby na koty dobrym sposobem i moim zdaniem w miarę humanitarnym jest wywożenie swoich czworonożnych przyjaciół na wycieczki w jedną stronę :P jeśli ktoś chce sie pozbyć kicia wiadomo że jak najdalej, ale jak komuś kot się leni lub tylko siedzi w domu polecam wycieczki od takich 2-3km do coraz dalszych, np. jak jedziecie sobie gdzieś na zakupy to kot i tak wróci do domu przed wami, mozna potem stopniowo wydłużać wycieczki nawet do 10-15km (stopniowo!!!) a potem kotecek sam będzie sobie robił wycieczki w teren (wiem bo sam tak robiłem) i akurat może spodoba mu się bardziej u innego gospodarza, a może wóci po kilku miesiącach, a nawet kilku latach (mój rudzielec wrócił po 2 latach :P), to jest w miarę naturalne zachowanie u kotów i na tem temat kiedyś słyszałem w radio