Skocz do zawartości

Zdjęcie

neptun

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share vvojtas1

vvojtas1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 808 postów

Napisany 29 wrzesień 2008 - 20:30

neptun mam problem z moim neptunem, nie działają dobrze 2 elektrozawory, ten co jeszcze dobrze działa przestawiony jest na naprowadzanie. Chcę odłączyć obieg na unoszenie zbiornika oraz kombajnu i podłączyć do ciągnika, kumpel mówił mi że pompa w 60 nie da rady unieść neptuna z pełnym zbiornikiem, mam jeszcze agroplusa 67 więc się tym nie przejmuje. Może ktoś z Was mi coś doradzi tym bardziej jeśli już tak zrobił. szacunkowy koszt to 300-400 zł (węże, redukcje i korki), jakość pracy do obecnej - wydaje się że bezcenna. zaczynam kopać 11 października więc już wiele czasu nie zostało.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
neptun Dzisiaj, 19:00
  •  

#2 Share vvojtas1

vvojtas1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 808 postów

Napisany 04 październik 2008 - 11:23

neptun sorry za post pod postem, ale nikt nie odpisuje. wydałem 150zł na 2 węże (5 i 2,6m), dwa szybko złącza miałem, do tego za 110 zł zawór olejowy(założę go zaraz za szybko złączem aby kombajn nie opadał gdy będę unosił zbiornik 60) i redukcje. korki sam zrobiłem ze starych węży (odciąłem końcówki i zaspawałem) więc w każdej chwili mogę przywrócić oryginalny przepływ oleju;). wydałem 260 zł i na pusto ze 60 chodzi zajefajnie a z agroplusem jeszcze lepiej (znaczy szybciej działa unoszenie i opuszczanie.

edycja
60 nie daje rady unieść czubatego zbiornika - pełny unosi z ledwością. bez problemów z unoszeniem kombajnu. agroplus spisuje sie wyśmieliście przez 3 dni wykopałem 4 ha - 203 tony. 60 na pompie daje 160 atmosfer, agroplus 220 i dlatego 60 jest deko za słaba;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share krajo78

krajo78

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 11:07

neptun POWINNO BYĆ NA POMPIE 180 ( W C-360) I ZAWSZE MOŻNA ZAŁOŻYĆ WZMACNIANĄ ZA OK 270 ZŁ ( IDENTYCZNA JEST W ZETORZE 7211)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 18:31

neptun wydaje mi się że kolega po 4latach to już do tego doszedł, a jeszcze pewniej ciągnik zmienił