Skocz do zawartości

pług obracalny

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zbyszekgolda

zbyszekgolda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 23:24

pług obracalny A widział ktoś płu obracalny 5-cio skibowy ale ciągany na 3-ch kołach?????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pług obracalny Dzisiaj, 00:29
  •  

#22 Share Spojler

Spojler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 21 marzec 2008 - 16:17

pług obracalny każdy chwali to co ma;)
Rabe werk jest świetny - znajomy kupił 4-ro skibowego z 9k i do jego john deere'a 3650 jest w sam raz...Oczywiście to nie jest pług na podorywkę.Osobyście jednak polecam ci pługi lemkena...
Dostawcą mocy jest...Case

#23 Share michal83

michal83

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 22 marzec 2008 - 08:39

pług obracalny Mam pytanko jaki pług do ciągnika 110km. Pług ma być nowy z UG

#24 Share lukasgregoire

lukasgregoire

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 25 marzec 2008 - 23:39

pług obracalny

też musiałem dużo kombinować orze dobrze ale odkładnie sie szybko wycierają i mocno obklejają 70 punktów smarujących to wróży trwałości maszyny w UNI jest mniej :)

Hmmm, a wydawało mi sie ze czym mniej punktów smarowniczych tym konstrukcja jest lepsza bo skraca czas obsługi - przynajmniej w kazdym tescie tak pisza :)

#25 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 26 marzec 2008 - 07:30

pług obracalny

Hmmm, a wydawało mi sie ze czym mniej punktów smarowniczych tym konstrukcja jest lepsza bo skraca czas obsługi - przynajmniej w kazdym tescie tak pisza :)

I dobrze ci sie wydawało :)
Wiekszosc posiadaczy uzywanych pługów nigdy nie wykonywała pracy nowym IBISEM a wszyscy wiedza jaki to sprzet :) .
Ja tez chciałem kupic uzywanego zachodniego jezdziłem po tych wszystkich punktach handlowych i nikt z sprzedajacych nie potrafił mi go tak ustawic zeby idealnie krył zawsze mieli jakas wymówke :) Cena 4 na non stopach 10letniej oscylowała 13-15tys!!! Zdecydowałem sie na nowego ibisa3+1 i naprawde jestem zadowolony,wszystko co słyszałem to mit,no moze poza tym ze czasem koło podporowe podczas opuszczania pługa do przodu sie przesunie ale to naprawdę rzadko.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Marcian1234

Marcian1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 15:05

pług obracalny doradzie mi jaki pług kupić obrotowy do Fendta 311 z 98 r (115km) tereny lekko górzyste klasa ziemi 4/3.Podajcie jakie odkładnice ilość korpusów itp.

#27 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3228 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 15:49

pług obracalny 4x40/45 odkładnie to niewiem jakie bo jeśli masz ziemie gliniaste trudno kruszące się to mogą być ażury a jak bardziej lekkie piaszczyste to zwykle beda git :)

#28 Share Marcian1234

Marcian1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 12 grudzień 2012 - 19:08

pług obracalny 4/3 klasa to nie glina taki lepszy piach.A ile będą zajmować 4x40 ?? a ile 4x50 i 5x40 ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share radek199321

radek199321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 12 grudzień 2012 - 20:32

pług obracalny mniejsza ilość korpusów z szerszymi odkładniami są lżejsze w robocie niż na odwrót więc bierz pługi z większymi odkładnicami i najlepiej śrubowe bo dobrze zaorzesz pole jak i łąkę
Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.