Skocz do zawartości

Zdjęcie

Apetyt na paliwo w Valtrach

166 odpowiedzi na ten temat

#161 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:32

Apetyt na paliwo w Valtrach @Lukasz1987 ja mowie caly czas o standardowym obciazeniu ;) .
jak mozesz (to obok powiedzmy tematu, dla zaspokojenia mojej ciekawosci) to luknij na obciazniki na tylnych kolach ile mu zakladaja i jak sa montowane. bo widzialem w folderze juz 1,4 T na tych samych szpilkach co u mnie 800 :blink: .
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Apetyt na paliwo w Valtrach Dzisiaj, 15:16
  •  

#162 Share cypisek

cypisek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem.

Napisany 27 styczeń 2011 - 18:31

Apetyt na paliwo w Valtrach nie wiem czy pisze w temacie ale moja valtra na pusto wazy 6160kg. do tego 640kg na tylna oske i na przod 960kg. aresa nie wazylem i nie mam instrukcji do niego wiec nie wiem ile wazy.

#163 Share mariusz197

mariusz197

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 02 grudzień 2011 - 22:46

Apetyt na paliwo w Valtrach jak ze spalaniem n101
:blink:

#164 Share KarolN101

KarolN101

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 05 grudzień 2011 - 20:37

Apetyt na paliwo w Valtrach Spalanie w N101 wychodzi super !!!Prosze zobacz sobie Filmy na youtube na kanale AgroJurek Jest tam film jak orze Valtrą pod bardzo dużą duża góre i wychodzi tylko ok.13L Valtry z porównaniem do JD wychodzą jak by chodziły na wode!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#165 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów
  • Zainteresowania:szerokie w biodrach, wąskie w pasie

Napisany 05 grudzień 2011 - 20:50

Apetyt na paliwo w Valtrach Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 12:02.

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

#166 Share mcFarmer

mcFarmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 21:58

Apetyt na paliwo w Valtrach

Spalanie w N101 wychodzi super !!!Prosze zobacz sobie Filmy na youtube na kanale AgroJurek Jest tam film jak orze Valtrą pod bardzo dużą duża góre i wychodzi tylko ok.13L Valtry z porównaniem do JD wychodzą jak by chodziły na wode!

Szkoda, że moja N101 na wode nie chce chodzić bo pijak z niej nieprzeciętny ;[
Lekka robota z ładowaczem jak załadunek balotów mniej jak 8l/h nie weźmie, przy ciężkiej na wałku np prasowanie to 16-18 wciągnie,
a taka fajna miała być ekonomiczna :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#167 Share michalosik

michalosik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 05 styczeń 2012 - 17:29

Apetyt na paliwo w Valtrach Valtra t-162e versu z miękką osią i przednim TUZ-em na którym wisiał obciążnik 1100kg z obciążnikami na tylnych kołach (standardowe w versu)bez paliwa (świeciła się głęboka rezerwa) ważyła 8700 kg. Jeżeli chodzi o spalanie w warunkach w których pracowałem w tym roku wychodziły przyzwoite wyniki. W ciężkiej suchej rędzinie z pługiem Unia TUR 4+1 (korpus 40cm) w granicach 17-18 l/ha. W zestawie uprawowo-siewnym 3m wyniki były bardzo różne w zależności od zwięzłości ziemi, wilgotności i jakości orki. Od 10 - 15 l/ha. Chwilowe spalanie nigdy nie przekroczyło 30,5 l/h. Po przepracowaniu 300mth wiem, że komputer zawyża spalanie. Przy dystrybutorze zawsze byłem pozytywnie zaskoczony.