Skocz do zawartości

Zdjęcie

ON, PB czy LPG

234 odpowiedzi na ten temat

#141 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 13 czerwiec 2009 - 09:44

ON, PB czy LPG czytałem opinie na forum o A4. tam kilkanaście osób oglądało to auto, kilka je ma i się potem wypowiadali. ja tak na marginesie napisze że się czaje na audi A4 B7 3.0TDI 233KM to dopiero potwór

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ON, PB czy LPG Dzisiaj, 02:02
  •  

#142 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 czerwiec 2009 - 10:04

ON, PB czy LPG Ale chyba już quattro? Taką moc w ośce to maskara szczególnie w turbo traktorze. ;P

#143 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 13 czerwiec 2009 - 10:08

ON, PB czy LPG no quattro quattro :P ale jedno co cieszy to spalanie bo nie jest zbyt wysokie jak na ten silnik. ale dobra koniec bo OT robimy trochę

#144 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 14 czerwiec 2009 - 20:02

ON, PB czy LPG

A4 2.0 TDI 140 :mellow:

Jeszcze mały OT, zapytam z ciekawości czemu akurat Audi? Czy jakieś BMW tej klasy jest droższe albo gorsze? Czy poprostu sie podobało i już? :lol:

#145 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 czerwiec 2009 - 21:19

ON, PB czy LPG Cennika BMW nawet nie oglądałem, ale z pełną odpowiedzialnością powiem, że byłoby znacznie drożej. :lol: Wstępne ustalenia wskazywała, że w garażu stanie Acoś, jednak jazdy testowe skreśliły ten samochód. Za sztywna, za głośna i łupiące na dołkach zawieszenie tylne! Następnie był atak na VW z racji mojej fascynacji marką. :D Jednak w czasie drogi pomiędzy dealerami Hondy przypomniałem sobie, że za podobne pieniądze można kupić Audi. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do salonu i takim sposobem od kilku dni w garażu stoi "łałdi".

Jazd testowych Audicą nie było, uwierzyliśmy na słowo. Jeździliśmy Passatem B6 z TDI 140KM, a wiadomym było, że A4 będzie jeszcze lepsze. :mellow:

#146 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 czerwiec 2009 - 21:24

ON, PB czy LPG Jakby nie patrzeć dobry wybór, A4 to chyba najładniejszy samochód w swojej klasie. Światła do jazdy dziennej dodają jej uroku :mellow: .

#147 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 czerwiec 2009 - 21:27

ON, PB czy LPG wspomniana przez miraska trojka tez jest niczego sobie (i mozna miec taka w 2 furtkach :D :mellow: ), a i c klasa bym nie pogardzil :lol:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#148 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 czerwiec 2009 - 21:35

ON, PB czy LPG Tylko ile betka i mesio kosztują? Fakt nasze Audi jest z 08roku, ale stało w salonie jako pokazówka. Normalnie tak wyposażony samochód kosztuje blisko 150tyś.

#149 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 14 czerwiec 2009 - 21:41

ON, PB czy LPG Acoś to Accord? Bo sztywna i głośna to mi sie Hondą kojarzy :mellow: Z ciekawości sprawdziłem cennik BMW, trójka z dieslem 2.0 (130KM) oficjalnie kosztowała by 144500zł brutto, a najtańszy Accord 2.2 i-DTEC (150KM) od 120000zł brutto :D Wyposażenia nie chciało mi sie porównywać, za dużo pozycji :lol:

#150 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 14 czerwiec 2009 - 21:52

ON, PB czy LPG dzisiaj jadąc za Nissanem Primastar 2.0 TDI (ojciec jechał ja z tyłu innym samochodem) zauważyłem że przy tak zwanym "daniu w dupe" czyli ostrym przyspieszaniu nissan puszczał dymka a ma przejechane dopiero 100tys km-rok produkcji to 2008 październik :mellow:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 14 czerwiec 2009 - 21:55

ON, PB czy LPG TDI są z tego znane, że lubią puścić dymka :mellow:

#152 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 czerwiec 2009 - 21:56

ON, PB czy LPG no przy przyspieszaniu kazdy diesel powinien beknac na czarno, chyba ze ma filtr czastek stalych lub inne pierdoly, to tylko za bogata mieszkana przy dodaniu gazu
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#153 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 czerwiec 2009 - 05:39

ON, PB czy LPG Teraz już prawie każdy nowoczesny diesel ma DPF/FAP czy jak to tam zwą. :mellow: W subaru nie ma filtra cząsteczek stałych, poza tym Subaru ma w swoim dieselu CR starszej generacji niż pozostali, a mimo to bardzo dobrze wypada w testach czystości spalin. :lol:

#154 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 07:23

ON, PB czy LPG subaru diesel :lol: :D :mellow: nie powinno to sie zdarzyc, no ale coz...

#155 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 12:41

ON, PB czy LPG

Acoś to Accord? Bo sztywna i głośna to mi sie Hondą kojarzy :mellow: Z ciekawości sprawdziłem cennik BMW, trójka z dieslem 2.0 (130KM) oficjalnie kosztowała by 144500zł brutto, a najtańszy Accord 2.2 i-DTEC (150KM) od 120000zł brutto :lol: Wyposażenia nie chciało mi sie porównywać, za dużo pozycji :D

to małe BMW to 130, ale kW, KM to ono ma 177, czyli troszkę więcej niż to Audi. W takich kwestiach wyboru pomiędzy Audi, BMW, Mercedes czy Lexus to głównie rozstrzyga sentyment do marki :D

#156 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 21:57

ON, PB czy LPG jako uzytkownik c klasy musze z przykroscia przyznac ze jest ona malym samochodem :/ ostatnio mialem okazje pojezdzic nowa a4 i stwierdzam ze we wnetrzu jest wiecej miejsca...
dodatkowo auto ma silnik benzynowy i juz mnie powoli nosi jak widze pb 95 za 4,54 na lokalnym orlenie :mellow:

#157 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 22:43

ON, PB czy LPG Przerób na gaz :mellow: a poważnie to pierwsze modele "baby-benz" czyli W201, W202 przestronnością nie grzeszyły, może tak zostało do dzisiaj? :lol: Ekonomiką w stosunku do osiągów też wspomniane serie nie błyszczały, tylny napęd jest bardziej energochłonny niż zwarty przedni, to raz, a dwa to duża masa własna... Takie C250 TD ma 150KM a jeździ podobnie jak A4 w TDI 110KM

#158 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 23:10

ON, PB czy LPG no niestety sprawnosci ukladu napedowego jest nizsza, ale i tak wyzsza niz 4x4. natomiast przyjemnosc z jazdy wieksza :mellow: (no moze nie w wykonaniu takiej bulwarowki, ale generalnie :lol: )
mi z malych mercedesow - skoro kontynuujemy OT - najbardziej podoba sie 190 (W201) i zadnego innego bym nie kupil, szalenstwem byloby dostac w dobrym stanie taka wersje:
http://upload.wikime..._black_rear.jpg 2.5 16V :D

#159 Share kkk2006

kkk2006

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 10:42

ON, PB czy LPG @brzozak2 nawet w124 bys nie kupil ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 11:06

ON, PB czy LPG no nie przeciez napisalem wyraznie :mellow: