Zaloguj się, aby obserwować  
deer

Turystyka - CIEKAWE w mojej okolicy

Polecane posty

deer    180

Nie samym chlebem i pracą człowiek żyje :P.

 

Czasami niektórzy odczuwaj inne potrzeby, np:poznawać nasz piękny Kraj i jego urocze zakątki.

 

Opiszcie miejsca w swojej okolicy, które polecilibyście zwiedzić. Chodzi i o atrakcje turystyczne (park minatur, muzeum,ruiny), urocze zakątki (jezioro, rzeka, punkty widokowe), ciekawe miejsca, historie z nimi związane, wydarzeni odbywającej się w ciągu roku (święto świni, gryczaki) itp.

Fajnie jakby opis zawierał sposób dotarcia (lokalizacja i dojazd), jakiś nr tel. np: gosp. agroturystycznego (przyjezdni gdzieś muszą spać), gdzie można coś zjeść dobrz i tanio :).

 

Turysta :P.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fedzio255    1

Ja zapraszam do Borowa ,,B.R.W." w woj. lubelskim jest tu dużo lasów no i najważniejsza rzeka Sanna bez nie w lato by było bardzo nudno a i w lato więcej przyjerzdża tu niż odjedża ludzi ale żadnej agroturystyki niema jeden próbował ale nie miał warunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@deer ale nie podałeś żadnego miejsca do zwiedzania...najlepiej jakbyś podał swój adres, bo na pewno jest na co popatrzeć :P

 

 

w mojej okolicy to chyba tylko tu można się zatrzymać http://www.palac-lubostron.pl/ choć na pewno tanio tam nie będzie :P


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

U mnie nie ma za bardzo co zwiedzać ale można się zatrzymać w hotelu z widokiem na moje hektary :P :P




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a ja zapraszam do sąsiedniej wioski o nazwie WOLA OKRZEJSKA i mieści sie tam dom rodziny HENRYKA SIENKIEWICZA w którym sie urodził i spedzil najmłodszy okres swego zycia :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

No i co rolniki wogóle nie wypoczywają ??

 

W ubiegłym roku wiosną byłem na podlasiu, bagna biebrzańskie i ogólnie szerokie okolice, kanał augustowski okolice bitwy pod Wizną, szczerze polecam :rolleyes: .


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

To ja zapraszam na Pałuki, chyba każdy słyszał o Biskupinie, można zwiedzać region poruszając się linią kolei wąskotorowej. W wielkopolskiej części Pałuk warto zobaczyć zamek w mojej miejscowości link w sumie to najmniej się wie o miejscach w swojej okolicy.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No i co rolniki wogóle nie wypoczywają ??

 

W ubiegłym roku wiosną byłem na podlasiu, bagna biebrzańskie i ogólnie szerokie okolice, kanał augustowski okolice bitwy pod Wizną, szczerze polecam :rolleyes: .

Tak się składa że kto ma krowy (jak ja) to raczej nie :( -ale jak już tam byłeś to trzeba było zaleciec do mnie-do bagien biebrzańskich mam rzut (nieobciążonym) beretem :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Dlatego i ja między innymi zajechał na podlasie, bo mimo iż zwierząt nie utrzymuję, to szczerze podziwiam ludzi podejmujących ten ciężki kawałek chleba, no bez zwiedzania obory sie nie obyło (miało być obór ale nie daliśmy rady ;) ).

 

Heh chętnie bym zajechał, ale inny twój krajan tak mnie ugościł, że nie wiele z wizyty pamiętam, znaczy tyle co z opowiadania żony :D .

Ale broń boże żebym narzekał :rolleyes: . A zajeżdżając jeszcze do jednego podlasiaka wątroba moja mogła by tego nie przeżyć razem ze mną ;).

Za zaproszenie jednak dziękuję i ko wie może kiedyś skorzystam ;), tak mnie się kraina spodobała :).


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARoROL    0

A ja w takim razie zapraszam na Mazowsze, dokładniej do Sierpca i okolic, można tu zwiedzić Muzeum Wsi Mazowieckiej. Skansen bardzo ciekawy z licznymi zabytkami kultury ludowej :) dzięki którym można wędrować po nim kilka godzin. @deer hotel i karczma również się tam znajdują :) a tu proszę strona dla zainteresowanych: http://www.mwmskansen.pl/ Dodatkowo dla lubiących przyrodę napiszę, że mieszkam nad rzeką Skrwą, dzięki temu można obserwować bogactwo roślin jak i zwierząt np. łosi, żurawi oraz bobrów ( które ostatnio chyba występują w nadmiarze i mogę kilka komuś odstąpić :D )

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj