Skocz do zawartości

Zdjęcie

Turystyka - CIEKAWE w mojej okolicy

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 28 wrzesień 2008 - 15:36

Turystyka - CIEKAWE w mojej okolicy Nie samym chlebem i pracą człowiek żyje :P.

Czasami niektórzy odczuwaj inne potrzeby, np:poznawać nasz piękny Kraj i jego urocze zakątki.

Opiszcie miejsca w swojej okolicy, które polecilibyście zwiedzić. Chodzi i o atrakcje turystyczne (park minatur, muzeum,ruiny), urocze zakątki (jezioro, rzeka, punkty widokowe), ciekawe miejsca, historie z nimi związane, wydarzeni odbywającej się w ciągu roku (święto świni, gryczaki) itp.
Fajnie jakby opis zawierał sposób dotarcia (lokalizacja i dojazd), jakiś nr tel. np: gosp. agroturystycznego (przyjezdni gdzieś muszą spać), gdzie można coś zjeść dobrz i tanio :).

Turysta :P.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Turystyka - CIEKAWE w mojej okolicy Dzisiaj, 23:55
  •  

#2 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 28 wrzesień 2008 - 17:02

Turystyka - CIEKAWE w mojej okolicy Gmina Osjaków(mieszkam w tej gminie :P ) leżąca nad rzeką Warta w woj. łódzkim :P

Zresztą co ja się będę rozpisywał :)

http://www.osjakow.go.pl/

Gospodarstwo agroturystyczne gdzie można się przespać a i pozwiedzać trochę:)

http://ranczonadwarta.fm.interia.pl/

Życzę udanego podróżowania :)

Honda - The Power of Dreams :)

#3 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, MTB, marka Ursus, John Deere

Napisany 28 wrzesień 2008 - 18:33

Turystyka - CIEKAWE w mojej okolicy Zapraszam do Boszkowa nad jezioro Dominickie Ci co byli to wiedzą jak jest fajnie :P
EDIT:
Link http://www.boszkowo.info/
John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share fedzio255

fedzio255

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 28 wrzesień 2008 - 18:57

Turystyka - CIEKAWE w mojej okolicy Ja zapraszam do Borowa ,,B.R.W." w woj. lubelskim jest tu dużo lasów no i najważniejsza rzeka Sanna bez nie w lato by było bardzo nudno a i w lato więcej przyjerzdża tu niż odjedża ludzi ale żadnej agroturystyki niema jeden próbował ale nie miał warunków

#5 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 28 wrzesień 2008 - 19:01

Turystyka - CIEKAWE w mojej okolicy @deer ale nie podałeś żadnego miejsca do zwiedzania...najlepiej jakbyś podał swój adres, bo na pewno jest na co popatrzeć :P

w mojej okolicy to chyba tylko tu można się zatrzymać http://www.palac-lubostron.pl/ choć na pewno tanio tam nie będzie :P

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#6 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 28 wrzesień 2008 - 19:13

Turystyka - CIEKAWE w mojej okolicy U mnie nie ma za bardzo co zwiedzać ale można się zatrzymać w hotelu z widokiem na moje hektary :P :P
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#7 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 28 wrzesień 2008 - 19:20

Turystyka - CIEKAWE w mojej okolicy a ja zapraszam do sąsiedniej wioski o nazwie WOLA OKRZEJSKA i mieści sie tam dom rodziny HENRYKA SIENKIEWICZA w którym sie urodził i spedzil najmłodszy okres swego zycia :P
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 02 styczeń 2012 - 17:54

Turystyka - CIEKAWE w mojej okolicy No i co rolniki wogóle nie wypoczywają ??

W ubiegłym roku wiosną byłem na podlasiu, bagna biebrzańskie i ogólnie szerokie okolice, kanał augustowski okolice bitwy pod Wizną, szczerze polecam :rolleyes: .
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#9 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 02 styczeń 2012 - 18:11

Turystyka - CIEKAWE w mojej okolicy To ja zapraszam na Pałuki, chyba każdy słyszał o Biskupinie, można zwiedzać region poruszając się linią kolei wąskotorowej. W wielkopolskiej części Pałuk warto zobaczyć zamek w mojej miejscowości link w sumie to najmniej się wie o miejscach w swojej okolicy.
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#10 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 02 styczeń 2012 - 18:33

Turystyka - CIEKAWE w mojej okolicy To ja zapraszam Krzyżtopór i na stok.

#11 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 styczeń 2012 - 19:07

Turystyka - CIEKAWE w mojej okolicy

No i co rolniki wogóle nie wypoczywają ??

W ubiegłym roku wiosną byłem na podlasiu, bagna biebrzańskie i ogólnie szerokie okolice, kanał augustowski okolice bitwy pod Wizną, szczerze polecam :rolleyes: .

Tak się składa że kto ma krowy (jak ja) to raczej nie :( -ale jak już tam byłeś to trzeba było zaleciec do mnie-do bagien biebrzańskich mam rzut (nieobciążonym) beretem :D .

#12 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 02 styczeń 2012 - 19:17

Turystyka - CIEKAWE w mojej okolicy Dlatego i ja między innymi zajechał na podlasie, bo mimo iż zwierząt nie utrzymuję, to szczerze podziwiam ludzi podejmujących ten ciężki kawałek chleba, no bez zwiedzania obory sie nie obyło (miało być obór ale nie daliśmy rady ;) ).

Heh chętnie bym zajechał, ale inny twój krajan tak mnie ugościł, że nie wiele z wizyty pamiętam, znaczy tyle co z opowiadania żony :D .
Ale broń boże żebym narzekał :rolleyes: . A zajeżdżając jeszcze do jednego podlasiaka wątroba moja mogła by tego nie przeżyć razem ze mną ;).
Za zaproszenie jednak dziękuję i ko wie może kiedyś skorzystam ;), tak mnie się kraina spodobała :).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share DARoROL

DARoROL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Naturalnie rolnictwo i wszystko co jest z nim związane, głównie postęp w hodowli bydła :)

Napisany 04 styczeń 2012 - 20:27

Turystyka - CIEKAWE w mojej okolicy A ja w takim razie zapraszam na Mazowsze, dokładniej do Sierpca i okolic, można tu zwiedzić Muzeum Wsi Mazowieckiej. Skansen bardzo ciekawy z licznymi zabytkami kultury ludowej :) dzięki którym można wędrować po nim kilka godzin. @deer hotel i karczma również się tam znajdują :) a tu proszę strona dla zainteresowanych: http://www.mwmskansen.pl/ Dodatkowo dla lubiących przyrodę napiszę, że mieszkam nad rzeką Skrwą, dzięki temu można obserwować bogactwo roślin jak i zwierząt np. łosi, żurawi oraz bobrów ( które ostatnio chyba występują w nadmiarze i mogę kilka komuś odstąpić :D )
Pozdrawiam.