Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 6210 SE Same problemy!!

94 odpowiedzi na ten temat

#81 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 21:52

John Deere 6210 SE Same problemy!! atomik - wymień paliwowe wężyki gumowe bo najpewniej zapowietrza Ci sie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 6210 SE Same problemy!! Dzisiaj, 21:44
  •  

#82 Share wilczek

wilczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:gospodarstwo , samochody , technika , maszyny

Napisany 21 marzec 2011 - 22:54

John Deere 6210 SE Same problemy!! ja tu sie nie bawie w zadna polemikę a jezeli niewiesz co zrobic z problemem to wezwij serwis od tego są żeby rozwiazywac takie problemy

#83 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 22:57

John Deere 6210 SE Same problemy!! od brania pieniędzy też są
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#84 Share wilczek

wilczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 23:07

John Deere 6210 SE Same problemy!! tak ale jezeli dobrze wykonaja swoja robote to chyba zaplata sie nalezy za cos tak?

#85 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 23:13

John Deere 6210 SE Same problemy!! za darmo serwis nie przyjeżdża nawet bez części jest to kilkaset zlotych na dzień dobry, tu na forum też są serwisanci z jd i potrafią pomóc lub osoby które miały taki lub podobny problem i sobie poradzili za to sie nie płaci, za każdą pracę płaci się wynagrodzenie ja tego nie kwestionuje
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

#86 Share wilczek

wilczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 23:30

John Deere 6210 SE Same problemy!! tak ale nie zawsze dobrze mozesz zdiagnozować usterke bez ogladania jej na wlasne oczy a tego przez forum niestety nie zrobisz

#87 Share agronomek

agronomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,, siatkowka,,

Napisany 24 marzec 2011 - 19:22

John Deere 6210 SE Same problemy!! witam mam taka prosbe do wszytskich uzytkownikow zielonych ciagnikow 6210 se ,zeby sie wypowiedzieli o tych maszynach,bo mam na oku taki z ladowaczem 2001 r 5500 rpm od 1 wlasciciela, czy warto ryzykowac on podobno nie mial z nim problemow..?:>? bedzie uzywany do opryskiwacza, siewnikow rozsiewacza i transportu...

Edytowany przez agronomek, 24 marzec 2011 - 19:23.

#88 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 24 marzec 2011 - 21:00

John Deere 6210 SE Same problemy!! ja powiem tak też kupiłem od pierwszego własciciela rok temu niecały 5350 mth zdjęcia w galerii zaplaciłem 77,5 tysiąca dokładnie rocznik 2001, ciągnik jest wart tych pieniedzy. do tura jest idealny, ma ramę, super skręt rewers przy kierownicy. masz zdjęcia tego ciagnika ? jaką cene chce ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#89 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 10 sierpień 2012 - 09:02

John Deere 6210 SE Same problemy!! witam posiadam 6210 SE i mam problem z zapowietrzaniem, mianowicie w momencie kiedy zostanie mi w baku mniej niż 1/4 paliwa po dłuższym postoju schodzi mi paliwo z układu paliwowego i ciagnik nie zapala. W momencie gdy mam mniej paliwa przed uruchomieniem poluzowuję korek odpowietrzający filtr paliwa i tam jest duzo powietrza jednak to nie wystarcza ponieważ powietrze jest też w przewodach i zwykła praca pompki paliwowej nie wystarczy do odpowietrzenia, trzeba poluzować nawjyższy przewód paliwiowy na pompie paliowej i dopiero odpala. Jak ajest przyczyna takiego stanu rzeczy czy ktoś moze mi pomóc ?

#90 Share Marecki22

Marecki22

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 09 marzec 2013 - 19:24

John Deere 6210 SE Same problemy!! Mam ten sam problem w swoim 6400 ta sama sytuacja czy zaworek zwrotny przed filtrem coś pomoże proszę o pomoc????

#91 Share Stajek95

Stajek95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 15:24

John Deere 6210 SE Same problemy!! Posiadam dwa JD pierwsza to właśnie 6520 SE bardzo prosty, bardzo mało elektroniki, nie mal wszystko na linkach, to źle ? jeśli w obecnych ciągnikach jak i samochodach najczesciej psuje się elektronika kupiłem nowy w 2005r ma obecnie 5500 mth, silnik na pompie rotacyjnie na pewno lepszej niż CR. Drugi to 6230 premium, kupiony roczny z angli , tu już ma się co psuć tyle elektroniki. Jak na razie żadem nie sprawiał problemów, powazniejszych awarii od bezpieczników nie było. Niestety 6520 miał słabą pompę podnośnikową którą musiałem wymienić. Spalanie mają wzgledne jeśli ktoś umie dopasowywać maszyny i jeżdzić!

Edytowany przez Stajek95, 02 kwiecień 2013 - 15:26.

#92 Share juras390

juras390

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 19:26

John Deere 6210 SE Same problemy!! miałem podobny probłem ale tylko w mrozy w 6310 se
niewiem na 100% ale odkreciłem ten zaworek odcinający przy pompie wtryskowej oczywiscie działa tylko tłoczek wypada ale go wciąga wiec oczysciłem gniazdo bo troche było drobin rozciągnełem spreżynke by na zgaszonym bardziej dociskała po dwóch dniach przy -5 podeszłem podgrzałem 40 sek. i po dwóch obrotach zapalił odziwo równo na wszystkie gary wiec chyba to była cała przyczyna bo ta gumka na tłoczku troche twardawa a na mrozie moze traci elastycznosc i puszcza nieraz daleko sie szuka a tu za płotem

#93 Share juras390

juras390

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 18:27

John Deere 6210 SE Same problemy!! a jednak pomyliłem sie i za to przepraszam wina była we wtryskach zawiozłem je do sprawdzenia i okazało sie ze wszystkie leją przy małych obrotach i mają złe cisnienie otwarcia 230 a powinno byc 280 po wymianie jes juz ok. ładnie odpala przy-3 bez grzania wiecej ostatnio nie było ipo odpaleniu chodzi równiutko koszt naprawy 500 zł za komplet

#94 Share hodowcamlody

hodowcamlody

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza i hodowla bydła

Napisany 01 czerwiec 2014 - 20:59

John Deere 6210 SE Same problemy!! http://olx.pl/oferta...html#529523a5c8 co z nim może być nie tak że tak tanio?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#95 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 02 czerwiec 2014 - 07:03

John Deere 6210 SE Same problemy!! tak tanio to tez nie jest bo widac ze ciagnik caly malowany pokrowiec na siedzeniu tez swiadczy o duzym przebiegu dobre opony reasumujac rozsadna cena