Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 6210 SE Same problemy!!

94 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Lukasz4255

Lukasz4255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, film ,muzyka, technika rolnicza,

Napisany 15 luty 2007 - 14:22

John Deere 6210 SE Same problemy!! Pranie mózgu hehe :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 6210 SE Same problemy!! Dzisiaj, 02:38
  •  

#22 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 15 luty 2007 - 14:46

John Deere 6210 SE Same problemy!! Pranie mózgu? To znaczy kto kogo?

#23 Share Lukasz4255

Lukasz4255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, film ,muzyka, technika rolnicza,

Napisany 15 luty 2007 - 16:01

John Deere 6210 SE Same problemy!! hiper reklama jelonków :)

#24 Share johndeere

johndeere

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 17 luty 2007 - 17:18

John Deere 6210 SE Same problemy!! Serdecznie zapraszam do oglądnięcia zdjęć mojego ciągnika John Deere 6210 SE

http://fendt.fotosik...umy/134071.html :)

Załączone miniaturki

• 148_4852.JPG

#25 Share grześ77

grześ77

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 25 luty 2007 - 13:04

John Deere 6210 SE Same problemy!! Hej johndeer! Mieszkasz koło mnie ale nie wiedziałem że masz takie problemy z tym jelonkiem! Mówiłeś mi że dużo pali ale że taki awaryjny to nie. Nie ma to jak Zetor!

#26 Share Tommy

Tommy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 01 marzec 2007 - 16:23

John Deere 6210 SE Same problemy!! właśnie grzes77 kiedy umieścisz kolejne zdjęcia zetorka??

#27 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 06 maj 2007 - 14:35

John Deere 6210 SE Same problemy!! Niektórzy jednak nie zrozumieli, iż SE to tańsza, biedniejsza wersja ciągnika. Niekiedy sprzęty elektorniczne też opisywane są Special Edition, a przekonani zamiast tego mówią Szajs Edition. John Deere jest w ścisłej czołówce i nie zmieni tego jeden egzemplarz i to z serii Special.
John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

#28 Share Fenol

Fenol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 23 lipiec 2007 - 19:46

John Deere 6210 SE Same problemy!! bardzo duzo pracowalem na jd to dobre maszyny najwiecej na 6210....jedyne co siadlo za mojej kadencji to pompka paliwa ( podaje do pompy wtryskowej) i aparat blokujacy dolny zaczep...a teraz przesiadlem sie na 6230:D jedno jest pewne czesci sa piekielnie drogie...
kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

#29 Share szymon29

szymon29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 24 lipiec 2007 - 19:26

John Deere 6210 SE Same problemy!! Mi yeż aby siadła pompa paliwowa ale to była wina paliwa! I nic więcej przy nim nie było. A ciągnik ten sam 6210SE

#30 Share czesio

czesio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 29 lipiec 2007 - 15:01

John Deere 6210 SE Same problemy!! JD moim zdaniem to porzadne maszyny tylko w pojedynczych egzemplarzach moga wystepowac wady

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Timon

Timon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 31 lipiec 2007 - 23:50

John Deere 6210 SE Same problemy!! Mam JD 6210SE od 5 lat i nic sie nie dzieje.Jak sie szanuje to sie nie psuje :rolleyes:

#32 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 05 sierpień 2007 - 09:01

Mam JD 6210SE od 5 lat i nic sie nie dzieje.Jak sie szanuje to sie nie psuje :rolleyes:

Ale co ma szanowanie do fabrycznych wad ciągnika ? Na to już nie ma rady, jakbyś nie uważał to i tak się coś spsuje :/. Do autora tematu :Nie probowałeś sprzedawać tego JD a kupić innego ? U mnie we wsi jest kombajn JD 1170 i ciągnik 6620. Z tym, że kombajn z Brazyli, przez jakiś głupi simering 26mm średnicy bierze 10l oleju dziennie, a kombajn cały zażygany. Ma go jakieś 3-4 sezony. Ciągnik za to elegancki, czyściutki, ale z Niemiec. Nic mu nie nawaliło i na to się nie zanosi. Jestem przekonany, że trafiłeś na jakiś wadliwy egzemplarz.

KS Falubaz

#33 Share hospodar hospodar

hospodar
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 październik 2007 - 17:02

John Deere 6210 SE Same problemy!! Ja mam takiego jd z 2002(pracuje od 2003) roku. 5000 tys mtg bez awarii. Nie narzekam. jak do tej pory na naprawy wydałem 2000 tys zł. Tj uszczelka łącząca skrzynię, potem kawałek stali od hitha i pompkę paliwową z baku. to wszystko i jestem zadowolony.

#34 Share dar0

dar0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 22 październik 2007 - 17:31

John Deere 6210 SE Same problemy!! po pierwsze ciągnikiem jeździła nieodpowiednia osoba która nie dbała o ciągnik i to mogło być przyczyną !
po drugie może trafiłeś po prostu na taki ciągnik który będzie sie psuł !
po trzecie to w końcu wersja SE !

#35 Share golas5720

golas5720

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 22 październik 2007 - 17:46

John Deere 6210 SE Same problemy!! czytam i niedowierzam :) john deere to naprawde bardzo dobra marka ciągników.

Jakaś firma ,,jelonek'' psuje opinie john deere-owi bo niechce im sie (za przeproszeniem upy ruszyć i zacząć pracować jak prawdziwy dealer john deere-a)
Mam john-a 6620 SE i naprawde nic od 2 lat mi się w nim niezdarzyło. Teraz ma ok 900mhg i nic oprócz tego co na przeglądach sie niewymieniało.

Uważam że dealer ,,jelonek'' to jakaś kpina. Jest temat o john deere 5720 użytkownik karol czy jakoś tak kupił john-a od jelonka i też mu się psuje.

oj niekażdy może być dealerem john deere :angry:
Oj niekażdy może być dealerem john deere-a

#36 Share hospodar hospodar

hospodar
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 październik 2007 - 18:44

John Deere 6210 SE Same problemy!! Może i w sumie to prawda. ja kupiłem w contarctusie w Białymstoku ( ma największą sprzedawalność w kraju z uwagi na wysyłkę ciągników na Białoruś) i nie narzekam. Serwis solidny, ale po ukończeniu gwarancji sam serwisuje i podstawa to czystość i jakość wymienianych materiałów podczas serwisów. Moim zdaniem każdy ciągnik jest dobry, tylko kierowcy źli. póki ojciec jeździł sam 1634 też nie było awarii do około 5000 mtg. Jak tylko dosiadł go pracownik to odrazy zaczął sie sypać.

#37 Share golas5720

golas5720

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 22 październik 2007 - 19:19

John Deere 6210 SE Same problemy!! W 100% masz racje :)
Oj niekażdy może być dealerem john deere-a

#38 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 październik 2007 - 20:56

John Deere 6210 SE Same problemy!! Mówicie, że to wina dealera, że ciągnik się sypie? :P A kto ten ciągnik składa- fabryka, i to ona ponosi odpowiedzialność za awarie, które wynikają z błędów w montażu czy wad materiału. Nie wiem w jakim celu chcecie przypisać winę dealerowi, ale on na wady ciągnika nie ma wpływu. Od niego zależy tylko jakość serwisu, ale nie może odpowiadać np. za awarię pompy hydraulicznej po roku użytkowania.

#39 Share hospodar hospodar

hospodar
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 październik 2007 - 19:01

John Deere 6210 SE Same problemy!! Ale nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi. My poruszyliśmy właśnie temat serwisowania i serwisu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 październik 2007 - 19:07

Uważam że dealer ,,jelonek'' to jakaś kpina. Jest temat o john deere 5720 użytkownik karol czy jakoś tak kupił john-a od jelonka i też mu się psuje.

oj niekażdy może być dealerem john deere :angry:

Może i tak, ale powiedz jak zinterpretować tą wypowiedź.