pronarek

Siewniki Stegsted-gdzie kupujecie części ?

Polecane posty

pronarek    2

potrzebuje skołowac czesci do tego siewnika bo nawet tokarze maja problem dorobic koła zębate i teraz mam pytanie czy ktos zna jakiegos dilera tych siewników ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

jak skoncze malowanie w domu to postaram sie zeskanować

 

ps a nie wie ktos gdzie w niemczech mozna dostac te części ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beny28    12

Posiadam siewnik stegsted i jestem z niego zadowolony, ponieważ ma duży zasyp zboża i sprawuje się ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

no bo dobre siewniki są tylko ze mi sie jedno koło w przekładni wyszczerbiło i nigdzie dorobić nie moge ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4
jak skoncze malowanie w domu to postaram sie zeskanować

 

ps a nie wie ktos gdzie w niemczech mozna dostac te części ???

 

Skończyłeś już malowanie???

możesz zeskanować tabele???


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ma ktoś tabele? Mi sie trafia taki ładny czerwony za 4.5tys 3m :D


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Tabele chyba mam, ale jest nie po polskiemu i mam problem żeby ją rozszyfrowac. Siał ktoś z was nim rzepak? Na jakim ustawieniu i ile kg na ha? Wydaje mi się, że mój delikatnie sieje za dużo, ustawialiśmy dawkę około 5kg/ha a myślę, że wysiał 5,5/5,7kg/ha


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzio16    0

Czy może ktoś podpowiedziec jak ustawic siewnik Stegsted 2.5m do siewu pszenżyta?? Posiadam do niego kompletna instrukcję i tabelę więc mogę komuś przeskanowac jak chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtej823    0

Potrzebuje tabelę wysiewów do stegsted 3m 25r może być po niemiecku lub w innym języku ... :)

Proszę o kontakt wojtek_91-16@o2.pl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mi w 2,5m wchodzi:

owsu 100kg

żyta i przenzyta 120kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogusk    0

Czy może ktoś podpowiedziec jak ustawic siewnik Stegsted 2.5m do siewu pszenżyta?? Posiadam do niego kompletna instrukcję i tabelę więc mogę komuś przeskanowac jak chce:D

ja pszenżyto wysiewam zależnie grubości ziarna d-5/d-9 fig2 przesuwka w skrzyni wciśnięta i zabezpieczona od wewnątrz najlepiej wykonać próbę kręconą 22 obroty kołem lub 11 korbą a jeśli chodzi o instrukcję i tabelę to jestem zainteresowany gdyż w tym roku zamierzam posiać trawę więc przydało by się posiąść jakaś wiedzę przed ustawianiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henryk66    0

Witam może ktoś wklei tabelę od 2,5 m.

Nie jestem pewny ale mogę poszukać instrukcji od większego

PLIS :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

pronarek skad zalatwiales czesci?

 

jesli ktos ma namiar na jakis sklep ktory sprzedaje czesci do tych siewnikow to prosilbym o informacje


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor8012    0

Witam proszę jak ma ktoś tabele wysiewu do stegsteda 3m 25r niech się do mnie odezwie bo będę musiał siać a nie mam do niego tabeli.

Edytowano przez zetor8012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

jak skoncze malowanie w domu to postaram sie zeskanować

 

ps a nie wie ktos gdzie w niemczech mozna dostac te części ???

Witam posiadasz może jeszcze tabelę do stegateda 3m? Bo wczoraj kupiłem i nie mam do niego tabeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavson69    0

Witam panowie mam problem z moim siewnikiem. Chcialem zasiac pszenzyto, 220kg na ha. Ustawilem siewnik wg tabeli patrzac na kolumne Zyto/Pszenica. Wajha na boku przekladni ustawiona w pozycje B przekladnia ustawiona w pozycje 12...i mi wysialo 300 kg na ha... Tabele mam ale jest po dunsku i moglem cos zle przetlumaczyc napisalby ktos jak ustawiacie taki siewnik do pszenzyta. Sugerowalem sie tym tematem

https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/678490-siewnik-stegsted-ustawienie/

Ale jak ustawic te klapki jak liczyc 1 2 3 4 od dolu czy od gory... siewnik zakupilem na wiosne owies jakos normalnie tym sie wysial albo mialem farta ze tak ustawilem ale pszenzyta nie moge ustawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

To moze zrob sobie probe krecona i nie bedziesz mial problemu, obwod koła, liczysz ile razy musisz przekrecic kolem aby zasiac 1 ar, wynik wazysz i mnozysz x100. Po drugie na B to ja siałem łubin, wszystkie zboża na skali C


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam !
      Czy orientuje się ktoś gdzie mogę kupić spulchniacze idące przed siewnikiem wraz z uchwytami - Stegsted - SLN 2,5m, o takie coś:

      I czy koś posiada tabele wysiewu do tego siewnika ?
      Pozdrawiam i proszę moderatora o nie usuwanie tematu !
    • Przez Mati2812820
      Witam. Posiada ktoś tabelę wysiewu do siewnika Stegsted 3m 25R? A jeżeli nie, to mógłby ktoś podać orientacyjne ilości wysiewu na każdym przełożeniu?
    • Przez Radek_10145
      Witam. Nie posiadam tabeli wysiewu to siewnika Stegsted 3m 25r. Na internecie też nigdzie nie ma. Proszę o pomoc jeśli ktoś ma.
    • Przez kamil5421
      Sprzedam agregat uprawowo siewny z brona wirowa i walem kolowym wyposazony w hydro pack . w komplecie siewnik stegsted 3m 25 rurek. , mechaniczny ,stan bardzo ladny . 
    • Przez kamil5421
      Witam . Posiadam do sprzedania Siewnik zbożowy stegsted 3m 25 redlic , stan bardzo dobry, redlice nie wytarte , licznik hektarów, znaczniki , grabki zgarniające , Cena 7 000 zł go negocjacji Tel 503-459-794



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj