Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziwna sprawa z blokadą

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 26 wrzesień 2008 - 18:06

Dziwna sprawa z blokadą Hej, chce wam opisać sytuacje jaka sie zdarzyla wczoraj gdy orałem. Własciwie odorywałem od miedzy. Wiec tak ojciec pojechał zetorem z pługiem a ja c-330 z kultywatorem, pierwszy dojechałem na pole zrobilem jedno okrązenie ojciec konczyl poprzeczniaka wszystko było ok.
Z racji tego ze tacie nie za bardzo idzie jazda zetorem siadłem ja i do odrywania 2 bieg gaz do 1600rpm do polowy gorki wszystko ok, zaczeło sciagac ciagnik poniewaz jest mokro, ja skrecam a tu słysze takie tłuczenie sie jakby z przodu gadłuba skrzyni, nie wyglądało to na dziwek ze skrzyni :D Tylko tak bardziej z pod kabiny.

Skręcic sie nie dało, patrze a on na 2 koła ciagnie to ja do dzwigni od blokady pod kabine, rozkreciłem i wszytko ustało, troche mnie dziwi to ze sama sie włączyła, zawsze miałem problem z jej ustawieniem na tym cięgięłku ale teraz to przesada strachu narobilo. Dodam ze nikt wczesniej nie wcisną blokady :lol:

Co sądzicie o tej sytuacji? Czego to moze byc wina?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziwna sprawa z blokadą Dzisiaj, 15:29
  •  

#2 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 26 wrzesień 2008 - 18:23

Dziwna sprawa z blokadą Może sprężyna cofająca sie sfatygowała albo pękła? :lol: Powinno odbijać pedał do końca, inaczej może samo zatrybić :D

#3 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 26 wrzesień 2008 - 18:25

Dziwna sprawa z blokadą Własnie o to chodzi ze tam nie ma zadnej sprezyny. Troche mnie to dziwi, powinna byc? Bo w sumie to jak blokada sie właczy to pozniej powinno ją calkiem wyciagnac nie zaleznie od tego jak jest ciegło podkrecone. Sam nie wiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 26 wrzesień 2008 - 18:29

Dziwna sprawa z blokadą Sprężyna powinna być, bo pedał po rozłączeniu powinien sam wrócić do martwego położenia

Honda - The Power of Dreams :)

#5 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 26 wrzesień 2008 - 22:24

Dziwna sprawa z blokadą MI pękła sprężyna ale tak 'szczęśliwie' że przy wyjeżdżaniu do mechanika na remont hamulców i mi przy okazji wymienił, miałem tak samo, wycofałem z garażu jade do przodu i próbuje zakręcić i nagle garaż.. Ciagnął na 2 koła, podwiążałem drucikiem i dojechałem do mechanika wymienił i śmiga. Sprężyne widać u mnie przy wejściu cięgna do bloku(od środka).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 28 wrzesień 2008 - 12:50

Dziwna sprawa z blokadą Da sie jakos łatwo włożyc tą sprezyne?