Skocz do zawartości

Zdjęcie

Temperatura oleju w Władymircu.

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 13:28

Temperatura oleju w Władymircu. Nie no maechanik akurat pożadny, z SKR, ona tam nawet uczni przyjmuje, a teraz nie naprawia juz w Kr tylko u jednego wielkiego bauera, Zetory ZTS, JD, JCB i MTZ, a mojego władzia to ona zna od kiedy tylko go przyprowadziliśmy z agromy, i sam ma swojego, więc co do niego to. A pierścienie to ja wymienialem 4 lata temu jak go zatarłem bo olej wydmuchał :lol: i tylko kupa czornego dymu i go zgasiłem i juz na zaciąg nie przrzucił z wyciągniętym odprężnikiem :angry: :angry: i były nowe załozone ale nic, więc ja wole wydać tam te 300-400zł i wszystko nowka i zeby choć 10 lat pochodził na tym :D mam nadzieje że znajde oryginalne
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Temperatura oleju w Władymircu. Dzisiaj, 19:32
  •  

#22 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 13:50

Temperatura oleju w Władymircu. u mnie we władku chyba czujnik sie popsuł bo cały czas 120 pokazuje

#23 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 14:27

Temperatura oleju w Władymircu. No i kolejny problem, patrze w katalog cześci i mam tak 2 rozmiary tloków
Tłok śr 105,0mm
Tłok śr 105,7mm
A przy cylindrze nie ma sredicy i teraz ktore wybrać, pierścienie też są tak oznaczone JAK TLOKI
KATALOG, ZAPCHASTEXPORT-SSSR-MOSKVA

#24 Share kazikow

kazikow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 16:56

u mnie we władku chyba czujnik sie popsuł bo cały czas 120 pokazuje

U mnie tak samo było, okazało się że nie było masy przy wskaźniku (liczniku) od temperatury i cały czas pokazywło 120, po podłączeniu do masy wruciło do normy

#25 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 13 listopad 2008 - 22:09

Temperatura oleju w Władymircu. Z tego co wiem to średnica cylindra to 105mm.

I oba tłoki z tego katalogu niby do silnika D21A1??
Kolego @Zdruj77 cały czas pokazuje to znaczy po właczeniu zasilania?? Jak wyłaczysz mase to wskazówka opada??
Zdejmij wsówke z czujnika temperatury i zobacz co sie bedzie działo. Jak opadnie wskazówka to czujnik walniety. A jak odepniesz i nie opadnie to masz gdzieś lewą masę na tym przewodzie.

#26 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 12:23

Temperatura oleju w Władymircu. po włączeniu zasilania

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share t25aaa

t25aaa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 09:37

Temperatura oleju w Władymircu. witam na innych forach czytałem ze ludzie maja problem z temp oleju. chodzi o to ze wskazowaka na wskazniku dochodzi jedynie do 40 alpo lekko powyzej. dla mnie to dziwne u mnie jest wszystko ok temp przy pracy przy karuzeli do siana dochodzi do 60 70 stopni przy pracy ciagłej z cyklopem na wysokich obrotach lub podorywce jakies 80 i czasami moze troszke wiecej ale zawsze na zielonym zakresie takze wg mnie musi byc spoko spoko. nie wiem moze maja jakies czujniki felerne. jak jest u was?

#28 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 lipiec 2009 - 11:32

Temperatura oleju w Władymircu. Ja swojego przedwczoraj katowałem w pająku 4 godziny na prawie max obrotach, wtedy temp. na słońcu jakieś 32-35 stopni, a nie nagrzał się nawet do 80 :rolleyes: .
Wtedy to powinien mieć znacznie więcej?

#29 Share kazikow

kazikow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 12:33

Temperatura oleju w Władymircu. http://www.agrofoto....rcu-t12915.html taki sam temat

#30 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 14:09

Temperatura oleju w Władymircu. Mój od czesu kapitalki agrzał sie przy sianie ale to cały dzień do 55 stopni gdzie w bronach po dotarciu prawie wskaźnik nie drgnoł. A przed to max 90 w zniwa osiagnoł cały dzień na chodzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share t25aaa

t25aaa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisany 26 lipiec 2009 - 12:55

Czujniki we Władkach nie mają bezpośredniego kontaktu z rozgrzanym olejem lecz tym z filtra gdzie jest chłodny.

kto ci takich głupot naopowiadał a z czym maja jak nie z olejem????? wez sie zastanow!!! przecierz do filtra wpływa olej pod cisnieniem w zamknietym obiegu i przepływa dotykajac czujnik jak mozee byc chłodny?????????????????? wez rozbierz filtr jak nie wierzysz i sie zastanow jak nie potrafisz racjonalnie wytłumaczyc to nie pisz głupot.

jedyna rzecz co mi sie nasuwa to zapchana jedna z dysz w filtrze ale ja czyszcze filtr co sezon takze u mnie temp jest normalna
lekka praca w upał 50-70
srednia ok80
ciezka ok 90 czasem minimalnie wiecej ale zawsze na zielonym zakresie