Skocz do zawartości

Zdjęcie

bielaru do czego sa dwie dzwignie od pompy

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share DOMINKUS

DOMINKUS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 21:17

bielaru do czego sa dwie dzwignie od pompy Witam kupiłem bielarusa z ta mocniejsza hydraulika ma 200 godzin dzis siałem i zaczyna mi ta hydraulika wariowac jak zimny jest ok ale jak sie rozgrzeje to na poczatek pompa z agregatem opada bardzo powoli a pozniej wogole nie opada a jeszcze pozniej juz nawt nie podnosi olej robi sie goracy niewiem dlaczego gdzies cos zacina sie ale gdzie i co
:lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
bielaru do czego sa dwie dzwignie od pompy Dzisiaj, 17:30
  •  

#2 Share kamil555

kamil555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 23 wrzesień 2008 - 18:38

bielaru do czego sa dwie dzwignie od pompy Wygląda na to że ci rozdzielacz przepuszcza.

#3 Share DOMINKUS

DOMINKUS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 23 wrzesień 2008 - 20:10

bielaru do czego sa dwie dzwignie od pompy no ok moze to byc rozdzielacz tyle ze tutaj to chyba on jest z tyłu pod kabina i niewiem jak go regulowac moze ja zle uzywam tych dzwigni

#4 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 23 wrzesień 2008 - 20:31

bielaru do czego sa dwie dzwignie od pompy a ktorej uzywasz? jezeli tej przy siedzeniu to jest od regulacji automatycznej czyli podnosnik reaguje na drgania lacznika centralnego. uzywaj tej od okna ona jest od regulacji silowej i do wszystkiego mozna jej uzywac nic sie nie opuszcza ani nie podnosi jak ustawisz tak jest. a do automatycznej to jakos nie mam przekonania czasami troche dociazam ciagnik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 wrzesień 2008 - 21:11

bielaru do czego sa dwie dzwignie od pompy

Witam kupiłem bielarusa z ta mocniejsza hydraulika ma 200 godzin dzis siałem i zaczyna mi ta hydraulika wariowac jak zimny jest ok ale jak sie rozgrzeje to na poczatek pompa z agregatem opada bardzo powoli a pozniej wogole nie opada a jeszcze pozniej juz nawt nie podnosi olej robi sie goracy niewiem dlaczego gdzies cos zacina sie ale gdzie i co
:lol:

Miałem podobny problem w Pronarze,wymieniłem rozdzielacz,dzwoniłem do Narwi,regulowałem cięgna i nic.Męczylem się dosć dlugo i w końcu znalazłem przyczynę.Odkręcilem prawe koło ,gdyż czaiłem się na wymiane regulatora,a okazało się że do kabiny jest przymocowany uchwyt a w nim osadzona jest tulejka plastikowa zabezpieczona pierśćieniem zeggera.Pierścień się zsunął i dzwignia latala jak żyd po pustym sklepie.Pewno gdy olej był zimny dawał jakiś opór ,ale po rozgrzaniu była tragedia.Raz podnosił ,a raz nie ,opuszczał lub nie opuszczal ,a mnie zalewala krew,nawet magik z Pronaru twierdził że to wina pompy hydraulicznej ,ale sprawdziłem i była git.Usterka była banalna ,zastosowałem inny patent do zabezpieczenia tulejki i od 2 tyg hydraulika śmiga aż milo.Ciagnik jak to zauważyłem mial ok 180 mtg i walczyłem z gównem rok.Mam nadzieję że masz to samo ,w każdym razie polecam sprawdzić.

#6 Share DOMINKUS

DOMINKUS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 24 wrzesień 2008 - 20:52

bielaru do czego sa dwie dzwignie od pompy Znalazłem to zanczy chyba znalazłem wine miała sprezyna rozdzielaczu z tyłu ciagnika pomiedzy ramionami u gory tam gdzie regulujesz pompe gdy np. sam zaczepiasz pług jest cały rozdzielacz pompy i tam jest sprezyna dali chyba za słaba rozciagnelismy ja troszke i narazie chodzi az cały ciagnik sie trzesie jezeli sie okaze ze to nie to to sprawdze to o czym wspomniałes
jezeli jeszcze ktos ma jakies problemy z pronarem albo bielarusem pisac chyba cos podpowiem bo poznałem te ciagniki troszke

#7 Share Mrowojad

Mrowojad

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 24 wrzesień 2008 - 23:16

bielaru do czego sa dwie dzwignie od pompy nie bierz mi tego za zle, ale jak tak czytam twoje posty, to naprawde nie moge pojac co i jak.
gdyby tak pokombinowac z przecinkami, to twoje posty moznabyloby interpretowac na 10-tki sposobow.
prosze cie, uzywaj interpunkcji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share DOMINKUS

DOMINKUS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 25 wrzesień 2008 - 20:22

bielaru do czego sa dwie dzwignie od pompy Dobrze kolego zwroce , na to większą uwage :lol:

Dodaj odpowiedź