Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prison Break. Czy oglądacie?

163 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 21:26

Prison Break. Czy oglądacie? ALe i tak nie ma czego innego oglądać :P Jakby Fala Zbrodni była :wacko: Jeden z najlepszych polskich filmów.

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prison Break. Czy oglądacie? Dzisiaj, 12:08
  •  

#62 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 15 kwiecień 2007 - 21:29

Prison Break. Czy oglądacie? Tero leci jakieś "Prawo miasta" chyba zamiast Fali... :wacko:
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#63 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 21:32

Prison Break. Czy oglądacie? Jakoś mi się to nie wkręca :wacko: Wolałbym fale. Obsada najlepsza jaka mogła być w polskim filmie.

KS Falubaz

#64 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 21:34

Prison Break. Czy oglądacie? a PB mógłby lecieć 2 razy w tygodniu bo za bardzo to mi sie nie chce czekac znowu tydzien...dobrze ze na początku każdego odcinka podają w skrócie co sie działo w poprzednim bo bym połowe pozapominał... :wacko:
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#65 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 21:35

Prison Break. Czy oglądacie? A według mnie lepiej jest jeżeli leci raz na tydzień. Jakoś mi prędzej tydzień leci ;] Wiadomo teraz szkoła, zabardzo mi sie nie chce wiec tak byle do niedzieli :wacko:

KS Falubaz

#66 Share siostrzeniecjara

siostrzeniecjara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 21:38

tak, tak. a dlaczego przeszkodzila im rura? no bo pierwotnie mialo byc 13 odc PB. mieli uciec w 13 (przez ta niewymieniona rure) i koniec, ale ze ogladalnosc byla duza, to postanowili przedluzyc (niestety ze srednim efektem) o 9 odc (do 22), a potem na drugi, a ostatnio, na trzeci sezon. szkoda, bo serial przez te 13 pierwszych odc byl najlepszy w historii telewizji, a teraz to juz jest tylko pozadnie zrealizowany sredniak.

Mnie druga seria wciagnela bardziej od pierwszej :wacko: szkoda ze 3 dopiero we wrzesniu :/

#67 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 21:39

Prison Break. Czy oglądacie? mnie wciagac narazie nie ma co bo dopiero 13 odcinek oglądnąłech... :wacko: :P

#68 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 21:42

Prison Break. Czy oglądacie? No a Fala~ to ma leciec chyba w lipcu 3 seria. Troche poczekam :wacko: ale ważne, że jest ten PB.

KS Falubaz

#69 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 21:51

Prison Break. Czy oglądacie? mi tam te polskie seriale sensacyjne to nie zabardzo podchodza..heh wolę jak juz to polskie komedie, a tak to amerykańskie kino... :wacko: :P

#70 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 22:03

tak, tak. a dlaczego przeszkodzila im rura? no bo pierwotnie mialo byc 13 odc PB. mieli uciec w 13 (przez ta niewymieniona rure) i koniec, ale ze ogladalnosc byla duza, to postanowili przedluzyc (niestety ze srednim efektem) o 9 odc (do 22), a potem na drugi, a ostatnio, na trzeci sezon. szkoda, bo serial przez te 13 pierwszych odc byl najlepszy w historii telewizji, a teraz to juz jest tylko pozadnie zrealizowany sredniak.

w pełni się z tobą zgadzam. michael przychodził do więzienia z konkretnym perfekcyjnym planem zorganizowania ucieczki, wtrakcie realizacji pojawiały się trudności i nieoczekiwane zwroty akcji (wiadomo że całkiem gładko niemogło iść bo musiała być dramaturgia) ale na koniec powinni uciec. myślę że serial miał ukazywać perfekcyjną, doskonale i w niekonwencjonalny sposób przygotowaną ucieczkę. na koniec strażnicy powinni odkryć przejście ale po uciekinierach nie ma już śladu, sara łącząc wczesniejsze fakty uświadamia sobie że michael wszystko zaplanował - tak ja sobie wyobrażałem zakończenie po obejrzeniu kilku odcinków jeszcze na początku w tv. a tak to przedłużyli i wszystko się za bardzo popieprzyło, sara została uwikłana w ucieczkę, strzażnicy depczą uciekinierom po piętach i potem coraz bardziej pogmatwany i niepotrzebny ciąg zdarzeń. tak więc myślę że najlepszym zakończeniem była by udana ucieczka z więźnienia tak aby akcja nieprzenosiła się potem poza mury więzienia ale każdy ma swoje zdanie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share siostrzeniecjara

siostrzeniecjara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 22:07

Prison Break. Czy oglądacie? W zasadzie ukrywanie sie i uciekanie tez jest fajne :wacko: nie tylko prisonem czlowiek zyje :P

#72 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 22:18

Prison Break. Czy oglądacie? no w zasadzie to tak, break'em tez mozna pozyć...heh :wacko: tak na serio to fajnie jest zobaczyc dalszą ucieczkę.. :P

#73 Share siostrzeniecjara

siostrzeniecjara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 22:20

Prison Break. Czy oglądacie? Podoba mi sie ze pod koniec drugiej serii Linc zostaje oczyszczony z zarzutow a Michaela lapia w Panamie i zamykaja do wiezienia :wacko: a co dalej to we wrzesniu...

#74 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 22:28

Prison Break. Czy oglądacie? a jo jestem w tym momencie jak linc penia się dzień przed egzekucją... :wacko: heh

#75 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 22:46

Prison Break. Czy oglądacie? ogólnie temat ucieczki z więzienia jakiś taki ciekawy jest. pamiętam jak parę lat temu oglądałem w tv film "ucieczka z alcatraz", nawet temat podobny(do alcatraz został przeniesiony więzień i ze współwięźniami z celi realizował plan ucieczki)

#76 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 16 kwiecień 2007 - 07:13

Mnie druga seria wciagnela bardziej od pierwszej :wacko: szkoda ze 3 dopiero we wrzesniu :/

dobre wiesci. mylisz sie :P 3 seria JUZ w sierpniu :P

Podoba mi sie ze pod koniec drugiej serii Linc zostaje oczyszczony z zarzutow a Michaela lapia w Panamie i zamykaja do wiezienia :P a co dalej to we wrzesniu...

stary!! nie zdradzaj co bedzie w 2 serii!! napisz na poczatku "SPOILER do ostatniego od 2 serii" i jak ktos bedzie chcial wiedziec co tam bedzie, to przeczyta, a jak nie, to nie przeczyta.

#77 Share siostrzeniecjara

siostrzeniecjara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 16 kwiecień 2007 - 13:58

dobre wiesci. mylisz sie :P 3 seria JUZ w sierpniu :P

A nie 29 sierpnia-to prawie wrzesien :wacko:

stary!! nie zdradzaj co bedzie w 2 serii!! napisz na poczatku "SPOILER do ostatniego od 2 serii" i jak ktos bedzie chcial wiedziec co tam bedzie, to przeczyta, a jak nie, to nie przeczyta.

Oj odrazu stary :P jeszcze mlody :D
Wiec moze na poczatku posta bede pisal uwaga nie czytac :P ? ok juz nie bede :P

#78 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 16 kwiecień 2007 - 14:07

Prison Break. Czy oglądacie? Może mi ktoś powiedzieć czy oni rozwalą te rurę i uciekną ? i co z tym "klawiszem" xD?

KS Falubaz

#79 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 16 kwiecień 2007 - 17:01

Prison Break. Czy oglądacie? moze byc :wacko:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 16 kwiecień 2007 - 17:47

Prison Break. Czy oglądacie? ja juz obejzałem obydwie serie i uwazam ze czym dalej tym to sie nudne robi ale generalnie jest super serial pozdrawiam.

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej