Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prison Break. Czy oglądacie?

163 odpowiedzi na ten temat

#1 Share siostrzeniecjara

siostrzeniecjara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 13 luty 2007 - 18:37

Prison Break. Czy oglądacie? Witam. Kiedy pierwszy raz obejrzałem "Skazany na śmierć" w Polsacie od razu ten serial mnie zaciekawił, więc zassałem następne teraz już jestem w 2 serii :huh: czy ktoś z Was ogląda ten świetny serial? macie w ogóle czas ? jak dla mnie to najlepszy serial kiedykolwiek widziałem. Jakie jest Wasze zdanie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prison Break. Czy oglądacie? Dzisiaj, 01:55
  •  

#2 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 13 luty 2007 - 18:53

Prison Break. Czy oglądacie? Nom ja ogladam tez mi sie podoba jest super. Ciekawi mnie z kad mysl na taki serial wydaje mi sie ze to bardziej powinien byc film na pare godz a nie serial. ALe przynajmniej bedzie ukazane szczegolowo. Szkoda ze jest w niedziele tylko i podzielony na serie
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

#3 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 13 luty 2007 - 19:19

Prison Break. Czy oglądacie? ludzie dajcie spokój z takimi wątkami , rozumiem "hyde park "ale taki temat to już przesada na rolniczym forum

#4 Share siostrzeniecjara

siostrzeniecjara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 13 luty 2007 - 20:43

ludzie dajcie spokój z takimi wątkami , rozumiem "hyde park "ale taki temat to już przesada na rolniczym forum

hehe dobre nie zauwazylem w regunaminie ze nie wolno tworzyc takiego tematu wiec co sie czepiasz chce po prostu sie dowiedziec czy ludzie ogladaja i czym im sie podoba :huh:
oki39 leci tez na fox'ie :( tam jest juz koniec drugiej serii :(

#5 Share pokemon

pokemon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 13 luty 2007 - 20:48

Prison Break. Czy oglądacie? nie oglądam
ale jak mówicie że ciekawy to może zobacze
jestem uzależniony od AF! :)

#6 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 13 luty 2007 - 20:53

Prison Break. Czy oglądacie? Nawt ciakawy. Tylko że majstersztyk to to nie jest. Pamoętacie jak tą śrube z ławki tarł o podłogę żeby zrobić imbus? Wszystko ładnie, tylko że jak już pokazali ją startą to była starta do samego łba. Jak on mógł to zrobić? Przecież tarł tą śrubę o prostą podłogę

#7 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 13 luty 2007 - 20:57

Prison Break. Czy oglądacie? No film całkiem całkiem trochę się wlecze: uciekną dopiero na koniec 1 sezonu, Fox emituje w środy; są na etapie 14 odcinka 2 sezonu generalnie 2 sezon lepszy od pierwszego. Ale polecam. Dla niecierpliwych w sieci są wszystkie odcinki i napisy. Ja ciagnołem misiem a nowe ściagam torrentami za dużo fake`ów gdzie indziej.
The Truth Is Out There

#8 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 13 luty 2007 - 21:07

Prison Break. Czy oglądacie? Kurde, żebym miał czas, to bym pooglądał ten serial. A tu jak nie kolokwium to sesja- cały czas nauka :huh:.

#9 Share maQ

maQ

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 13 luty 2007 - 22:08

Kurde, żebym miał czas, to bym pooglądał ten serial. A tu jak nie kolokwium to sesja- cały czas nauka :).

godzinke napewno znajdziesz, moja siostra też ma sesje a jednak się wyrabia z wszystkimi filmami

#10 Share siostrzeniecjara

siostrzeniecjara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 13 luty 2007 - 22:34

nie oglądam
ale jak mówicie że ciekawy to może zobacze

na polsacie w niedziele o 20 po jednym odcinku leci polecam :)
kat on projektowal ten budynek wiec moze tamta srube jakas specjalna tam wlozyl?
w sumie to taki maly szczegol :) ogladasz pierwsza serie prawda? druga jest znacznie lepsza uciekaja ciekawe czy bedzie 3? a moze to juz przesada? lost juz za dlugo sie ciagnie to nie ogladam :angry:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 14 luty 2007 - 06:49

Prison Break. Czy oglądacie? a ja jednak będę się"czepiał" -to prawda że w regulaminie nic nie ma na ten temat ale za chwile odezwą się miłośnicy "m jak miłość" "klanu" lub "plebanii" i też zechcą usłyszeć opinie na ich temat. kiedyś Yacenty pisał że miał opory przed powstaniem "hyde parku"bo zrobi się z tego niezły śmietnik- i miał racje. na pewno ten serial ma swoje strony w necie i fankluby więc można tam przelewać swoje zachwyty. ps. też oglądam ten serial

#12 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 14 luty 2007 - 07:53

Prison Break. Czy oglądacie? tak jest Wojtas, ja też może założę fanklub maćka z klanu i wtedy nie będziecie wiedzieli co się stao :)
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

#13 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 14 luty 2007 - 09:55

Prison Break. Czy oglądacie? Siostrzeniecjara nie mam tego programu niestety, kuzyn ma posciagane odcinki ale mi debil nie da :) A co do Heyd PArku to jezeli tak sie zucacie to niech Yacenty zrobi tak zeby posty z Heyd Paru nie liczyly sie. I wtedy bedzie mozna zakladac sobie nowe tematy i nikogo nie bedzie urazac ze nabijanie postow.
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

#14 Share siostrzeniecjara

siostrzeniecjara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 14 luty 2007 - 15:49

Prison Break. Czy oglądacie? wojtas ja jako pierwszy zalozylem temat o serialu wiec jak ktos pujdzie w moje slady to trzeba go za to karcic ? :) to jest inne wyjscie z tej sytuacji jezeli ludzi dopadnie mania klanu i nabiajania bezsensownych postow o macku itp to moze w hyde park-u po prostu wylaczyc nabijanie postow ? :)

#15 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 14 luty 2007 - 18:07

Prison Break. Czy oglądacie? mi nie chodzi o to czy ktoś nabija posty czy nie, to jest forum rolnicze i według mnie nawet w hyde park-u powinny być tematy choć troche związane z rolnictwem a nie "coś mi przyszło do głowy więc zakładam wątek". był naprzykład temat o "papierowej kuszy" i od razu został zamknięty. ciekawe co by było gdybym założył wątek o muminkach, mnóstwo ludzi też by się napewno obyrzyło.

#16 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 14 luty 2007 - 18:49

Prison Break. Czy oglądacie? To jest HYDE PARK i tu mozna pisac o wszystkim co jest moralne. Po to chyba powstała ta kategoria zeby pisac o róznych rzeczach. A niech sobie zakładają tamty o jakis serialach itp w tej kategori jest to dopuszczale. Najwyzej bedzie sie jakies posty albo tematy kasować i tyle. Jednym słowem MOŻNA TU PISAĆ O WSZYSTKIM CO MORALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#17 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6302 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 14 luty 2007 - 18:54

mi nie chodzi o to czy ktoś nabija posty czy nie, to jest forum rolnicze i według mnie nawet w hyde park-u powinny być tematy choć troche związane z rolnictwem..............

Oglądam ten serial - na spokojnie tak jak leci w tvp1 i w główny bohater pytal jednego ze współwięźniów o nawóz, chyba w płynie do ogródka czy jakoś tak - później dostał od klawisza.
Jest i o rolnictwie;)
Każdemu wedle potrzeb.

A tak mówiąc poważnie to fajny film ale jak juz pisano - są niedociągnięcia - ta śruba/bolec/pin nawet nie wyglądała na imbus. Poza tym filmik fajnie się ogląda.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#18 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 14 luty 2007 - 21:27

No film całkiem całkiem trochę się wlecze: uciekną dopiero na koniec 1 sezonu, Fox emituje w środy; są na etapie 14 odcinka 2 sezonu generalnie 2 sezon lepszy od pierwszego. Ale polecam. Dla niecierpliwych w sieci są wszystkie odcinki i napisy. Ja ciagnołem misiem a nowe ściagam torrentami za dużo fake`ów gdzie indziej.

jako wielki fan tego serialu (ogladam go od grudnia 2005) musze sprostowac to co napisales. otoz FOX emituje PB nie w srody, ale w poniedzialki. kolejny blad: nie sa na etapie 14 odcinka drugiego sezonu, ale 16. 19 lutego bedzie odcinek 2x17.

p.s. sam sie zastanawialem nas stworzeniem takiego tematu (taktujacego o PB), ale myslalem, ze to byloby za bardzo offrolniczo.

#19 Share makowiaczek

makowiaczek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 15 luty 2007 - 09:42

Prison Break. Czy oglądacie? a ile jest odcinków tej pierwszej serii i drugiej bo nie wiem czy sie wciągać bo jak to będzie jakiś tasiemiec to mi od razu sie odechciewa, bo nie ma szans obejrzeć wszystkich odcinków.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 15 luty 2007 - 10:04