siostrzeniecjara

Prison Break. Czy oglądacie?

Polecane posty

Zetor5340    1

Kurde w takim momecie koniec odcinka,ja się chyba powiesze,hehe rozkopali babce garaż ,sierotka złapany,a najlepiej zrobił Patoschik hehe ;) to co tam będzie w następnym,znajdą tą kasę?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

sierotka :) :) nie moge z tych polskich tlumaczen ;) to jest tweener, a nie sierotka :)

 

ja proponuje nie pytac i nie pisac co bedzie w nastepnym odcinku, tylko sobie poszukac samemu w sieci, bo nie ma to jak przeczytac spoiler na forum :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
Kurde w takim momecie koniec odcinka,ja się chyba powiesze,hehe rozkopali babce garaż ,sierotka złapany,a najlepiej zrobił Patoschik hehe :) to co tam będzie w następnym,znajdą tą kasę?

 

W 1 serii to każdy kończący się odcinek mnie trzymał w napięciu na 2-3 dni :) Ale w tym też się dużo narobiło ;). A mama jak zwykle zła ze jej nie pozwolilem ogladac tanca z gwiazdami :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
A mama jak zwykle zła ze jej nie pozwolilem ogladac tanca z gwiazdami ;)

Prison Break to prawie jak taniec z gwiazdami...hehe :) prawie robi wielką różnicę...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
Prison Break to prawie jak taniec z gwiazdami...hehe ;) prawie robi wielką różnicę...

 

u mnie na dole oglądają taniec z gwiazdami, a ja na drugim telewizorze ze szwagrem ogladam prison break...


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
sierotka :);) nie moge z tych polskich tlumaczen :) to jest tweener, a nie sierotka :)

tweener,,T-Bag,Scofield,Burrows,C-Note,Sucre, to ziomy jakich mało :):):):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

No i Patoschik out :) Nie dopłynął do Holandi :/ a szkoda. Nie wiem co myśleć o tym Kelermanie :D Ale i tak T-bag jest najlepszy :) z bellicka też nie mogłem "Brad Bellick federalne biuro śledcze" "Witam Brad bellick, fbi" hehe

 

Najważniejsze jest to, że niedługo FALA ZBRODNI :) (mam nadzieję, że nie będzie to kosztem Prison Break :))


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

nie. rownie denny. albo nawet bardziej. najgorszy odc z 3 serii. momentami popluczyny, zalosc itd. absurd i glupota na kazdym kroku. teraz ogladam to, tylko po to, zeby sie posmiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

No i kolejny odpadł.. mam wrażenie, że z każdym odcinkiem jest to coraz nudniejsze, z całej ósemki z fox river zostało już 4 :/ Szkoda, ze ich tak szybko uśmiercają, zbyt wiele nowych twarzy dochodzi trudno się połapać :) Pozdro i do niedzieli :rolleyes:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

A jednak ocalał B) Szkoda pani doktor ;/ No to czekamy do niedzieli B)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetmen    1

bardzo fajny serial


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek13    0

Ja też to mam obejrzałem już wszystkie odcinki nawet 3 sezonu B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

ja nie przegapilem zadnego odcinka ten filmik odrazu mnie zaciekawil szkoda ze na 2 seriach sie skonczyl B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

jak mozna obejrzec jak jest dopiero 11 odcinek serii 3 :/ lol a na necie sa same zwiastuny ;/ ja zassysam 11 musze obejrzec B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1987    2

Właśnie przed chwilą skończyłem oglądać ostatni odcinek 3 serii i wcale nie mogłem narzekać na nudę wszystkie sezony są świetne bardzo wciągające Scofield uciekł ponownie zwiał z więzienia i razem z bratem uwolnili LJ-a ale happy end-u nie było bo Sara została zamordowana :rolleyes: <_< :) żal mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Pierwsza seria najlepsza


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj