siostrzeniecjara

Prison Break. Czy oglądacie?

Polecane posty

oki39    2

No tak przydalo mu sie ale jaki inny plan mial jezeli by sie niezaprzyjaznil? Bo w ktoryms odcinky 2-5 ktoryms z tych on uciekl i byl na dachu jak wlanczyli syreny ze go nie ma i wszedl chyba przez kratke wentylacyjna to gabinetu dyra i go niezlapali. A jezeli by sie niezaprzyjaznil to co by bylo? pewnie koniec filmu:P


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh nie gdybajmy co by bylo gdyby, taki jest scenariusz filmu to nie zycie ze idzie pod gorke, choc michael tez nie ma latwo :) ja czekam na 2x17 ktory bedzie w poniedzialek w foxie to we wtorek juz pewnie bedzie mozna sciagnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Nom ale co inego w filmie a co inengo na wolnosci jakbym mial uciec to bym w tym wiezieniu rok pewnie sama srubke strugal bo bym kupczyl ze mnie zobaczal.:)


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

postrzliil 2 osoby o od razu snajper. polskie media (szczegolnie te gazety na F i SE) lubuja sie w takich wyolbrzymianiach i sianiu sensacji.

 

sama emisja PB jest w poniedzialek w USA, to u nas jest juz wtorek. no ale kto by sie tam bawil w taka dokladnosc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Nie sledze tego wydarzenia nawet. Ale nie ten temat;)


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Nom ale co inego w filmie a co inengo na wolnosci jakbym mial uciec to bym w tym wiezieniu rok pewnie sama srubke strugal bo bym kupczyl ze mnie zobaczal.:(

ale michael jest sprytny jak Chuck Norris i strugał ją szybciej..hehe

Oglądam to,jest fajne ale za łatwo im to wszystko narazie idzie. :rolleyes: :(


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale michael jest sprytny jak Chuck Norris i strugał ją szybciej..hehe

Oglądam to,jest fajne ale za łatwo im to wszystko narazie idzie. :( :rolleyes:

no nie wiem zawsze cos im nie wychodzi a do jakiego odcinka doszedles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ja to oglądam co tydzien na polsacie wiec to jeszcze dopiero prawie sam początek,ostatni był o tym jak zrobili bunt i ta grupa wiezniów chciała sie do tej pielegniarki dostac. ;)i co nawiercali te otwory na tej scianie z tym rysunkiem.

a co do nich to mi chodziło o to ze jak wpadną w jakis problem to michael od razu wie co i jak :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

A powiedzcie mi jak to jest mozliwe ze ten facio policjant tyle razy co szukal w tej celi to nieznalazl tej sruby albo miejsca na nia w ksiazce?


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

oki chyba ty nie masz wyobraźni...ten film to wyobraźnia.. :) ludzka.

Chyba bardziej wiarygodna była ucieczka Franka Dolasa,hehe :(:) :rolleyes: :(:)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

no dobra wiem ale po co robic film jak nie jest realistyczny? Nie myslcie ze jestm jakims dzieckim co wierzy we wszystkie bajki.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

po co robic film ktory nie jest realistyczny? mi sie wydaje,ze po to, azeby zadziwic widza, wciagnac go, zaskoczyc, wcisnac w fotel. przecierz wiadomo, ze serial nie jest realistyczny. zaden. nawet oslawiony klan czy tez co tam teraz w tvp puszczaja.

 

a sam PB jest poprostu zbudowany na zasadzie: wprowadzic widza w ta sytuacje i postawic go przed pytaniem: co ja bym zrobil na jego miejscu? im bardziej to sie udaje, tym serial lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

dokładnie,nawet słynny "Titanic" nie jest realistyczny,zaden film nie jest realistyczny,pomijając wiadomosci i i filmy dokumentalne kręcone na żywo. :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prison break- według mnie najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstał. Z pierwszą serią miałem maraton. obejrzałem w 22 godziny. Strasznie wciąga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

no a trzecia seria nie szybko...także troche sobie jeszcze posiedzi.... :rolleyes:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

No i od 29 jak bede znow regularnie zasysal kolejne tydzien po tygodniu odcinki a teraz musze czekac :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

teraz czekac, to pryszcz. PB tak obnizyl loty, ze ja tam moge juz dalej nie ogladac, bo mi to zwyczajnie zwisa. to co oni zrobili z tym serialem (przez 1 serie uwazalem ten serial za najlepszy w historii) w 2 serii, to zasluguje na zbesztanie. ostatecznie teraz jakos juz mnie nie dreczy pytanie co bedzie dalej. pamietam jak czekalem 3 miesiace (od stycznia do marca) w 2006 roku na odc 1x14. albo od maja do sierpnia na odc 2x1. wtedy to bylo CZEKANIE. teraz juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Serial świetny. Ja oglądam tylko na polsacie, z internetu nie ściągam, żeby mi czas szybciej leciał :rolleyes: Teraz jest to mój ulubiony serial, po tym jak z anteny zdjeli Fale Zbrodni :angry:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

a ja przegapiłem ostatni odcinek który leciał w niedziele na polsacie..Wszystko przez te święta. :wacko:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Też przegapiłem, bo byłem na meczu :wacko: muszę ściągnąć. To był odcinek 12 czy 13 ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Dwunasty


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też przegapiłem, bo byłem na meczu :wacko: muszę ściągnąć. To był odcinek 12 czy 13 ?

Wy dopiero w pierwszej serii :P Ja czytalem ze w 3 ma zmienic sie nazwa serialu i jeden z braci zginie, ja obstawiam ze Linc a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj