Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego Zetory palą więcej niż Ursusy?

43 odpowiedzi na ten temat

#41 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 czerwiec 2009 - 15:52

Dlaczego Zetory palą więcej niż Ursusy? Kurde przecież Polacy robiąc Ursusa, zgapili wszystko od Czechów. Dlatego każda skrzynia w Ursusie ma logo Zetora. Zetor od Ursusa się różni w wykonaniu i komforcie. Na przykład jako ciekawostkę powiem, że Zetory są lepiej wyważone od Ursusa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dlaczego Zetory palą więcej niż Ursusy? Dzisiaj, 09:41
  •  

#42 Share MWCHUDY

MWCHUDY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 20 czerwiec 2009 - 20:37

Dlaczego Zetory palą więcej niż Ursusy? Witam, zgapili? Poprostu ciągniki ciężkie powstały na podstawie "połączonej myśli technicznej" My produkowaliśmy skrzynie a oni silniki i oba komponenty mijały się jadąc do docelowej fabryki ;)(wykończenie np kabina w Polsce nie była rozwijana, modernizowana). Moskwa chciała aby Czechosłowacja była zagłębiem w produkcji ciągników na blok wschodni my mieliśmy produkowac czołki ale w nagrode za zryw wolnościowy Czechosłowacjia utraciła poważanie i nasze wszechwiedzące władze przypomniały sobie o Ursusie i rozbudowały fabrykę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 03 wrzesień 2009 - 20:31

Dlaczego Zetory palą więcej niż Ursusy? Od roku 1990r do 2005r posiadaliśmy w swoim gospodarstwie zetora 7211 a potem kupiliśmy U 902 i zetor palił bardzo minimalnie mniej... A jednak trochę koni różnicy. Nie wiem jak te nowe zetorki.
ArturKowalewo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 22:51

Dlaczego Zetory palą więcej niż Ursusy? A czy ten 902 ma silnik nowego typu?Ja jeżdżąc z turem spaliłem 4-5l/ha zetorem 8145, a to chyba to samo.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.