Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skrzynka na TUZ

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share blondyn26044

blondyn26044

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 19 wrzesień 2008 - 21:35

Skrzynka na TUZ Witam poszukuje jakiś zdjęć schematów do przyczepki pod pompę. Chodzi o taką małą przyczepkę jeśli tak to można nazwać aby przewieść np 3 małe worki.. jakieś kamienie czy coś w tym stylu. Z góry dziękuje za pomoc :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skrzynka na TUZ Dzisiaj, 07:36
  •  

#2 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisany 19 wrzesień 2008 - 21:39

Skrzynka na TUZ chodzi ci o skrzynkę zawieszaną na tuz???

#3 Share blondyn26044

blondyn26044

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 19 wrzesień 2008 - 21:52

Skrzynka na TUZ Właśnie o takie coś mi chodzi.. Nie wiedziałem jak to się nazywa sorry że tak nakręciłem ;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisany 19 wrzesień 2008 - 22:11

Skrzynka na TUZ przyczepka to ma kółka ,no ale dobra kiedyś do mleczarni to brali nawet deski zbite i kładli na belkach i na to kanki.
Najprostsza 2 ceowniki wzdłuż z 20 cm od przodu przykręcasz z dołu belkę (z dziurami tę )w poprzek, a na przodzie tej konstrukcji jakiś ceownik też w poprzek i za nimi konstrukcję skrzynki ,Przyczepisz to belkę przykręconą na kulę w belkach a ten przedni ceownik pod belki w ciągniku i to się tak oprze że będzie przedłużenie belek w ciągniku .Wady podnosi się to jak belki czyli w dole tył będzie w dole , w górnym położeniu tył w górze dobre do "kiprowania"

Lub też na 3 z górnym cięgłem jak zwykłe maszyny ,sąsiad zrobił taką skrzynkę z rozsiewacza nawozów (ramy).tu cały czas masz poziom w każdym położeniu jeżeli rozstaw między górą a dołem jest dobrze dobrany (chodzi o kule w belkach i bolec na cięgło) jeżeli będzie zbyt duży to skrzynka będzie się przechylać podczas podnoszenia i też można "kiprować"

dwa zdjęcia i wszystko jaśniejsze 10 razy niż moje wypociny dobranoc

#5 Share blondyn26044

blondyn26044

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 20 wrzesień 2008 - 09:02

Skrzynka na TUZ A posiadacie może jakieś takie zdjęcia takowej skrzyni? Na necie szukałem i znalazłem tylko 2 i to do tego oryginalnie zrobione i nie za bardzo do tego było widać jak to jest skonstruowane. :lol: Przepraszam że tak marudzę ale nowy jestem i nie zbyt pewnie się jeszcze czuje na tym forum...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 620 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 06 listopad 2008 - 19:36

Skrzynka na TUZ Jak zdążę to może w sobotę wrzucę fotki bo mamy coś takiego zrobione
Case <3

Dodaj odpowiedź