Skocz do zawartości

Zdjęcie

deutz a deutz fahr

40 odpowiedzi na ten temat

#21 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 24 wrzesień 2008 - 19:40

deutz a deutz fahr W lubelskim masz tylko 3 dealerów,więc jutro w brykę ,odwiedż ich i popytaj.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
deutz a deutz fahr Dzisiaj, 19:51
  •  

#22 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 wrzesień 2008 - 19:46

deutz a deutz fahr no to w fino twierdzą że agrofarm/r3/explorer3 w niemczech robiony

#23 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 24 wrzesień 2008 - 20:18

deutz a deutz fahr Juz wróciłeś z Fino?! -skocz jeszcze do Komonia i Savony :lol:

#24 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 24 wrzesień 2008 - 20:43

deutz a deutz fahr no bo chyba agrofarm w niemczech jest,
ale chyba

#25 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 wrzesień 2008 - 20:55

deutz a deutz fahr czepiliście się tych agrofarmów, a ja wiem że agrofarm jest na tej samej lini robiony co r3 i explorer3, mam evo r3 i taks ie zastanawiam gdzie podziała sie chomologacja ale chyba została jak rejestrowaliśmy i pamiętam dokłądnie jak czytałem w homologacji że wyprodukowanow niemczech, ale w sumie teraz wali mnie to gdzie był zrobiony bo już go mam :lol:

a tak wogóle to czy starsze modele agroplusa, np. agroplus 100 był robiony w niemczech?

#26 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 24 wrzesień 2008 - 21:00

deutz a deutz fahr

no to w fino twierdzą że agrofarm/r3/explorer3 w niemczech robiony

składany to może w Niemczech jest, ale nie w Mannheim, tam jest fabryka silników deutz, ale tylko tych naprawdę dużych. Tak naprawdę nie ma znaczenia gdzie sprzęt jest składany, tylko jaka jest kontrola jakości... np taki opel kadet był składany w Niemczech, a miał przydomek grzechotnik... tak w nim wszystko grzechotało i trzeszczało, a toyota gdzie by nie miała swoja fabrykę , zawsze była ok. Ważne jest jak dana marka dba o jakość swoich wyrobów

#27 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 25 wrzesień 2008 - 19:57

deutz a deutz fahr

czepiliście się tych agrofarmów, a ja wiem że agrofarm jest na tej samej lini robiony co r3 i explorer3, mam evo r3 i taks ie zastanawiam gdzie podziała sie chomologacja ale chyba została jak rejestrowaliśmy i pamiętam dokłądnie jak czytałem w homologacji że wyprodukowanow niemczech, ale w sumie teraz wali mnie to gdzie był zrobiony bo już go mam :lol:

a tak wogóle to czy starsze modele agroplusa, np. agroplus 100 był robiony w niemczech?

Nie odwracaj kota ogonem......,.

#28 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 28 wrzesień 2008 - 13:53

deutz a deutz fahr Ponoć wszystkie ciągniki do 130 KM nie są już produkowane w Niemczech-a Agrofarma mają przenieść do Chin ...

#29 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 28 wrzesień 2008 - 18:10

deutz a deutz fahr jak juz pisałem to dla mnie i tak juz nie ma raczej znaczenia gdzie są składane, ale wogóle niezła mieszanka jest, bo silnik raczej napewno w nieczech robiony jest, na kabinie jest tabliczka że zrobiona we włoszech ale już siłowniki w koabinie tzn od dzwi szyb i od maski mają napisy made in germany

chociaż w homologacji było że wyprodukowany był w Lauingen, jak znajdę chomologację to wrzucę skana :P

#30 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 28 wrzesień 2008 - 19:09

deutz a deutz fahr niezle pomieszane, ale agrotrony są wszystkie od najmiejszych do największych robione w niemczech i są 100% niemieckie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 28 wrzesień 2008 - 21:09

deutz a deutz fahr

niezle pomieszane, ale agrotrony są wszystkie od najmiejszych do największych robione w niemczech i są 100% niemieckie

-założymy się ?:P

#32 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 29 wrzesień 2008 - 07:47

deutz a deutz fahr klocek ma rację-I BASTA!

#33 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 29 wrzesień 2008 - 17:24

deutz a deutz fahr Narazie dwa do jednego, aż sam jestem ciekaw :P

#34 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 29 wrzesień 2008 - 20:34

deutz a deutz fahr ze co niby, agrotrony nie są niemieckie
ludzie na jakim swiecie wy zyjecie,agrotrony od 1996 roku są produkowane w niemczech i chyba nieprędko to sie zmieni

#35 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 29 wrzesień 2008 - 20:58

deutz a deutz fahr Z tego co mi się o uszy i oczy obiło (prenumeruję Profi) to gdzieś było napisane że Agrotron K jest od początku 2008 r składany w Treviglio (jak bedę miał chwilę czasu to poszperam)-a składany jest tam bo fabryka w Lauingen nie wyrabia...

#36 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 30 wrzesień 2008 - 20:12

deutz a deutz fahr to poszukaj mi to i daj znac ,bo ja nic takiego niesłyszałem

#37 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 30 wrzesień 2008 - 21:00

deutz a deutz fahr @klocek-mam nawet coś lepszego-oficjalny dokument grupy SDF za 2007 r- http://www.samedeutz...l_report_de.pdf -no i tam (końcówka strony 41) jak byk stoi że z powodu wzrastającego zapotrzebowania na ciągniki pow .120 KM przenoszą produkcję Agrotrona K do Treviglio-no chyba że i im nie uwierzysz :P

#38 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 01 październik 2008 - 08:04

deutz a deutz fahr Jest tam pisemko z 11 kwietnia 2008r,więc to były plany bardziej na 2009r.Do dziś nie przeniesiono produkcji do włoch,to nie tak hop-siup.Klocek ma rację na dziś, a za jakiś czas może i będą agrotrony składane we włoszech.Ferdek07 kupił jakąś podróbę jeżeli jego był składany w niemczech (r3,agrofarm nie wiem co kupił):P :P :)

#39 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 00:01

deutz a deutz fahr Może ten kawałek artykułu a wikipedi pod hasłem "Deutz AG" wyjaśni czym jest Deutz AG i Deutz Fahr:

W 1985 KHD przejęło Motorenwerke Mannheim (MWM) (niem. Zakłady Silnikowe Mannheim) od Knorr-Bremse AG (niem. Hamulce-Knorr SA). W tym samym roku przejęto gałąź maszyn rolniczych od Allis-Chalmers i zmieniono jej nazwę na Deutz-Allis.

W roku 1995 sprzedano ówczesne KHD-Agrartechnikbereich GmbH (niem. KHD-Technika Agrarna) i DEUTZ-Fahr Erntesysteme GmbH (niem. DEUTZ-Fahr Systemy Zbiorów) włoskiej grupie SAME. W 1997 udało się zmienić nazwę na pierwotną DEUTZ AG. W 2001 odcięto się od budowy maszyn przemysłowych. Po podpisaniu umowy partnerskiej w 1998 szwedzki producent ciężarówek Volvo nabył udziały firmy w wysokości 10%, w międzyczasie udziały spadły do 7%. W 2003 SAME nabył udziały 22,2%, w międzyczasie udziały wzrosły do 40%.

W 2005 powstała spółka córka DEUTZ Power Systems GmbH & Co. KG. DEUTZ Power Systems należy do światowej czołówki producentów wysoko sprawnych i ekologicznych systemów produkcji energii na bazie silników ZS i ZI.

DEUTZ AG zatrudnia dzisiaj (2008) 5.500 pracowników, z tego około 1.200 zagranicą. Dysponuje ponad 22 spółkami córkami i jest reprezentowany w 130 krajach na świecie. Obrót roczny leży przy około 1,3 miliardów euro.

Miasta produkcyjne znajdują się w Koloni, Ulm i w Hiszpanii. Dalej będzie się produkować w Chinach, w których Deutz 7. grudnia 2006 wszedł w spółkę o wspólnym kapitale z największym chińskim producentem ciężarówek FAW. Partnerstwo, dokładniej ma polegać na 10 letniej wspólnej pracy nad produkcją silników. DEUTZ zainwestował w to przedsięwzięcie połowę czyli 60 milionów euro, tak jaki i kierownictwo w Dalian (północny wschód Chin). Planowane jest przejęcie większości udziałów, a produkcja silników w Chinach, powinna wzrosnąć z dotychczas 50.000 do 100.000 sztuk.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 09:42

deutz a deutz fahr z tego wynika że SDF jest jak najbardziej włoski, a wiadomo, że jak coś jest włoskie to wszyscy mówią że jest be ;) Więc włosi stwierdzili, że będą udawać Niemców ;)
A może ktoś wie w jakich ciągnikach są montowane własne silniki SDF, a jakie kupowane od DEUTZ AG?

Dodaj odpowiedź