Zaloguj się, aby obserwować  
misiael7745

Zetor 7745 TURBO vs MTZ 82

Polecane posty

mister    54

Może te beż napędu mniej troche, ale to nie ma sensu bo przecież silnik ten sam więc powinny palić tyle samo. Może to kwestia ,,nogi''operatora albo dobór złych maszyn do niego... Bo silnik ma dobry i silny może się jedynie zakopać ale nigdy mu mocy nie zabraknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Mocy to nigdy ale paliwa tak :(:) Wiem coś o tym :rolleyes: ja tam swoim robiłem z talerzówko 2,5m i śmigał sobie lekko w niej i z pługiem 4 skibowym zagonowym o szer. roboczej 160cm. Ale jak Tadziu palnoł do swojego 5 o szer. roboczej 2m to się pocił troche mu ale jak podniusł ich to ostatni pług miał wyżej dachu :huh: Wiadomo że Zetor lepszy jest hydraulika podnośnik i skrzynia to jego zalety a MTZ-ty są też mocnymi ciągnikami na moc jak Zetor .


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Ale śilniki to MTZ mają lepsze od Zetorków Nieprawda że Zetory mają bardziej komfortowe kabiny MTZ do 1994 roku konkurowały kabinami z tymi z wyrzszej półki Zetory w kabinach niemają nic zachwycajacego dosłownie nic ;/ A nie powiem że ten model zetora mi się nie podoba bo mi się podoba ale jadnak nie ma to jak MTZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Tak tak ... chyba nie jechałeś zetorem, w MTZcie jest dużo gorzej niż w Zetorze... komfort w kabinie jest nie do porówniania :rolleyes: ale każdy ma swoje zdanie ja mimo wszystko wole zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Nie powiedział bym że lepsze mają silniki raczej się leją lepiej niz w Zetorze. Ale ta kierownica po jednej stronie i wogóle beznadzieja jest w tej kabinie taka jak dla mnie zero miejsca dla pasażera nawet :rolleyes:


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

No niewiem czy Zero miejsca dla pasarzera leje się??? zakładasz uszczelki za 300 stówki i sie nie leje Z zetorów też sie leje MTz są dużo szybsze od zetorów . Ale nie ma co Kardzy ma swoje zdanie na ten temat i trzeba to uszanowac ja jednak zostane przy ty że MTZ tam lepiej się pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'Macius' każdy ma swoje zdanie to jest forum :huh: A szybsze są przyznaje racje. Ale ja jestem i tak za Zetorem i nie zmienie zdania :rolleyes:


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

W MTZcie jest miejsce dla pasażera ale w zetorze mimo to jest więcej miejsca w środku, uważam że w zetorze jest; lepsze wyciszenie kabiny, lepsza amortyzacja. No @Macius MTZty od 77XX nie są dużo szybsze gdyż przez rozmiar opon 34 osiągają większe prędkości od innych zetorów <ale są szybsze pomimo to>, ale w MTZcie zawsze była większa liczba przełożeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

ja w swoim jednym MTz ciku mam zamontowana klime własnej roboty więc mi szybko chłodzi w kabinie :rolleyes: a w drugim i tak nie uzywam otwieram dach i już ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Tak tak ... chyba nie jechałeś zetorem, w MTZcie jest dużo gorzej niż w Zetorze... komfort w kabinie jest nie do porówniania :rolleyes: ale każdy ma swoje zdanie ja mimo wszystko wole zetora

 

A ty chyba jechałeś MTZ w sportowej kabinie co najwyżej. Ja Zetorem dużo jeździłem 5211 i chciałem kupić go bo podobał mi sie komfort uciąg ogólnie fajna maszynka ale takie pieniadze jakie trzeba dać stwierdziłem że wiekszy MTZ w dobrym stanie wytrzyma wiecej i zrobi napewno od 30 koni mniejszego ciagnika do tego 4x4 ale właśnei dużo słyszałem takich bzdur że o ile gorzej w kabinie w mTZ jest a gó** prawda moze troszke głośniej jak 9 wrzucisz. Teraz sam sie przekonałem że nie jest tak źle jak dużo ludzi krzyczy


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komar4    2

umie mtz to tylko leci z siłownika a reszta sucha kupie za 80 zł uszczelki i z siłownika nie leci

 

Pisz po Polsku !

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel125d    2

Zetor lepszy nie leje się tak i wykonanie lepsze ogółem, miałem kiedyś 7745 mocne ciągniki bardzo mocne są ale spalanie maja duże palą tyle co 9540 z mojego doświadczenia. Ale ciągnik są udane mało się psują.

 

rużnicy w mocy między mtz 82 a zetor 7745 turbo nie będzie mam tego mtz w małej kabinie to bym powiedział że zetor da mu radę takie moje odczucie jezdziłem turbo znajomego taki żywszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj