Skocz do zawartości

Zdjęcie

Vogel Noot M 850 Farmwer

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Gacuseks

Gacuseks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 18:54

Vogel Noot M 850 Farmwer Witam
Posiadam 4 skibowego Vogel Noota M850 Farmer, wszystko jest ok, na razie nie wykazuje zużycia (wymieniłem tylko dłuta)
Proszę o informacje gdzie można nabywać części do pługów (odkładnie ,lemiesze, piersi, płozy, ścinacze) tej firmy. Mnie znana jest firma Unirol, ale pewnie jest więcej i być może ceny są bardziej konkurencyjne.
Dziękuje za podpowiedzi, pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Vogel Noot M 850 Farmwer Dzisiaj, 16:55
  •  

#2 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 23:18

Vogel Noot M 850 Farmwer

Witam
Posiadam 4 skibowego Vogel Noota M850 Farmer, wszystko jest ok, na razie nie wykazuje zużycia (wymieniłem tylko dłuta)
Proszę o informacje gdzie można nabywać części do pługów (odkładnie ,lemiesze, piersi, płozy, ścinacze) tej firmy. Mnie znana jest firma Unirol, ale pewnie jest więcej i być może ceny są bardziej konkurencyjne.
Dziękuje za podpowiedzi, pozdrawiam.

siema lemiesze grene, a reszta unirol (franke) itd
kujawy to jes to!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Matias89

Matias89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 18:46

Vogel Noot M 850 Farmwer jeśli chodzi o lemiesze to tańsze sa w unirolu tak było w przypadku mojego V&N EUROMAT SS970
Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Gacuseks

Gacuseks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 16 październik 2008 - 20:46

Vogel Noot M 850 Farmwer Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi.
Mam jeszcze jedno, być może śmieszne pytanie, lecz mnie to dręczy. Mianowicie w Vogel Nocie jak i innych pługach jest czasem tak, że belka zaczepowa do ciągnika ma uszy mocujące pług do zaczepów na różnych wysokościach, z jednej strony jest wygięte w dół i idzie niżej niż druga strona. Jak się podniesie ciągnik to wieżyczka pługa nie jest prostopadle do ciągnika tylko leży w tą stronę która jest wyżej. Czy w takim wypadku trzeba wypoziomować pług za pomocą regulacji śrubowej na ciągniku, tak by obie strony były równo. Trochę to zamieszałem, ale myślę, że znający temat wiedzą o co chodzi. widać to na zdjęciu poniżej.