Skocz do zawartości

Zdjęcie

od czego zacząć z PROW

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 11:56

od czego zacząć z PROW A więc tak nigdy nnie korzystaliśmy z SPO PROW SAPARD ani zadnych dofinansowań na rozwój gosp no i teraz sobie pomyslałem nad tym żeby cos sprubować no i nie wiem od czego zacząć wiadomo jak jest z rozpatrzywanuiem na dzien dzisiejszy wnisków ale jak bedzie okazja można by cos sprubować na nastepny raz interesuje mnie to ze gdzie trzeba sie udac aby wogołe zacząć coś z tym wnioskiem jakie wymogi trzeba spełniać i tak dalej

Kolejna sprawa to czy moge wziąc na siebie kase z młodego rolnika jeśli dalej kontynuuję nauke ??

mamy w planach z ojcem aby przepisać na mnie kilka ha tak zeby wziąć kase z niskotowarowego i sprubować na młodego rolnika coś wydrzeć. tylko znowu nie wiem czy bede mógł coś podziałać z młodym rolnikiem czy wykształcenie mi w tym nie przeszkodzi. wydaje mi sie ze mamy bardzo dobra okazje zeby coś od nich wyrwać bo mamy dwa gosp jedno ojciec na mnie przepisuje i prubujemy we dwuch troche kasy wyrwać z przecież możemy we dwuch składać wnioski jak jednemu sie nie uda to moze drugiemu a moze i nawet obum.

koledzy podpowiedzcie na jakich zasadach PROW młody rolnik i niskotowarówka działa czy moge coś startować wogole do tych dofinansowań

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
od czego zacząć z PROW Dzisiaj, 14:13
  •  

#2 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 21:25

od czego zacząć z PROW na strone agencji wchodź.po lewej stronie menu bierz prow na lata 2007-13 i czytaj :lol: .w ODR sa kobietki ktore wypelniaja wnioski czasem za kasei tlumacza co i jak.popytaj sie znajomych dobrych,czytaj w necie przepisy i do dzieła :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Przemo85

Przemo85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 07:39

od czego zacząć z PROW Na forum jest dużo na ten temat. Polecam opcję Szukaj :lol: