Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czym sie różni Pronar od MTZ ??

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PamPej

PamPej

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 16 wrzesień 2008 - 23:11

Czym sie różni Pronar od MTZ ?? Witam . Jestem tu nowy i mam takie może troche śmieszne pytanie ale chciałbym sie dowiedziec jakie sa różnice między pronarem a mtz ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czym sie różni Pronar od MTZ ?? Dzisiaj, 15:55
  •  

#2 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 06:30

Czym sie różni Pronar od MTZ ?? Troche chyba sie pospieszyłes z załozeniem tematu... Na twoim koncie jeden temet - jeden post!!! Poczytaj sobie troche, cały ten dział to przeciez jedno wielkie porównanie tych dwuch traktorów. Ja osobiscie uwazam ze porwnując ze soba odpowiednie traktory nie widac wielu róznic... ale wiadomo wszystko z rozsądkiem, nie mozna porównywac pronara P9 i ruska 820

#3 Share PamPej

PamPej

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 17:38

Czym sie różni Pronar od MTZ ??

Troche chyba sie pospieszyłes z załozeniem tematu... Na twoim koncie jeden temet - jeden post!!! Poczytaj sobie troche, cały ten dział to przeciez jedno wielkie porównanie tych dwuch traktorów. Ja osobiscie uwazam ze porwnując ze soba odpowiednie traktory nie widac wielu róznic... ale wiadomo wszystko z rozsądkiem, nie mozna porównywac pronara P9 i ruska 820

Może troche nie tak sformułowałem pytanie. Chodziło mi o to że spotkałem sie z ciągnikagmi Pronar MTZ i MTZ Belarus. Konstrukcje niby takie same ale nazwy różne. Chciałem się tylko dowiedziec Czym to jest spowodowane??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 20:59

Czym sie różni Pronar od MTZ ?? Bo każdy z tych ciągników produkuje/produkowała inna firma dlatego są różnice :lol:
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

#5 Share PamPej

PamPej

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 22:37

Czym sie różni Pronar od MTZ ?? Rozumie przez to ze mtz skladany w polsce to pronar a skladany u ruskich to belarus ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 07:16

Czym sie różni Pronar od MTZ ?? Dokładnie tak :lol: Głównie różnią się maskami i kabinami...

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Dodaj odpowiedź