Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co myślicie o Lamborghini r2??

182 odpowiedzi na ten temat

#141 Share LamboR3

LamboR3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 02 kwiecień 2009 - 14:09

Co myślicie o Lamborghini r2?? Ja też posiadam lampo70 , dobrze spisuje mi sie w prasie belującej, kosiarce i wielu innych maszynach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co myślicie o Lamborghini r2?? Dzisiaj, 03:19
  •  

#142 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 04 kwiecień 2009 - 21:55

Co myślicie o Lamborghini r2?? po pracy w polu moim df 87 czyli to co lambo 86 no może troche bogatrze wyposażenie to jako pomocnik jest wypasik mój df bez mrugnięia idzie z rozsiewaczem mx1200 waga 350kg+1300kg nawozu i nic nie robi przodkiem ani ciągnik sobie nie robi z tego nic super jestem zadowolony że tak fajnie z tym idzie a z 5 bronami z Pom Augustów po 20cm kolec najcięższe jakie są hydr składane super idzie na 2 biegu pełnym 13km/h nie powiem silnik czuje obciążenie ale super też z tym idzie jednym słowem jest good choć dopiero 250mth mam w 5 mies niecałe zobaczymy co dalej i co uciągnie jeszcze...

#143 Share piwosz

piwosz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 05 kwiecień 2009 - 14:47

Co myślicie o Lamborghini r2?? według mnie R2

w terenie i na drogach jest świetny ale czy wiecie albo nie odbiło wam sie o uszy

ile może ;) kosztować R2 na około 40-60 ha
????????????????????????????? ;)
????????
????????? ??? :D ???????????? ???????????????????? :)

#144 Share Michu7

Michu7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 09 kwiecień 2009 - 21:47

Co myślicie o Lamborghini r2?? Najtańsze R2 trzycylindrowe zaczyna się od 110 tys. netto (cena katalogowa, więc na pewno można jeszcze utargować).

Na 40 - 60 ha to raczej trzeba myśleć o tym najsilniejszym a to będzie już od 130 tys. netto (około)

#145 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Zainteresowania:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisany 11 kwiecień 2009 - 10:40

Co myślicie o Lamborghini r2?? a jak wygląda spalanie r2 w porównaniu do r3???

#146 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 kwiecień 2009 - 11:42

Co myślicie o Lamborghini r2?? jkaiego r3 i jakiego r2? Z tego co piszą użytkownicy r2 to jest praktycznie takie same, pytanie tylko czy r2 86 porównywać do r2 85 czy do 100ki, bo porównując r2 86 do r3 85 to r2 może nawet więcej pali (minimalnie) przez powerbust ale z tym powerbustem ma pewnie lepszego kopa, ale to są wartości max 0,5-1l/mtg dlatego moge z całą pewnością napisać że te ciągniki palą tyle samo, chciaż dieler coś ściemniał że te silniki deutz są minimalnie oszczedniejsze od same-owskich

#147 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 10:23

Co myślicie o Lamborghini r2?? no może oszczędniejsze a może nie bo spalanie R2 minimalne podają w okolicy 204g/kwh delrzy a r3 z tego co wiem troszku więcej w każdym razie przybliżone wartości tak jak wcześniej pisałem powerboost ma tylko najdroższy R2 86 z reversem elektrohydr. i półbiegami reszta tych 10% mocy dodatkowej nie posiada a faktycznie to R2 86 ma poprostu więcej KM bo ma 87KM +10% przy przeciążeniach przy prędkości powyżej 20km/h i przy szybkim przyciścnięciu na gaz "przyśpieszaniu do dechy" a R 3 85 ma wg tej samej normy 82KM czyli na dzieńdobry 5KM więcej w R2 i 13,5KM więcej pod góre przy przeciążeniu to może i faktycznie na mth spalić więcej R2 niż R3.

A na podstawie mojego bliźniaka DF agroplus 87 mogę powiedzieć że na pełnym 90 litrów baku idzie zrobić 20h zegarowych np. w wozie paszowym 8m3 i rozrzutniku 8t nie gazując do sachary w baku, a w 5 bronach ciężkich 20cm kolce i 55kg wagi pole szer robocza 5m na świerzej orce na 2 pełnym biegu prędkość 12km/h do 14km/h pali 10litrów na h zegarową może coś mniej ale niewiele i miał ciężko bo orane świerzo głęboko

#148 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 11:40

Co myślicie o Lamborghini r2?? Czyli jest tak Krzysiu jak swego czasu mówiłem-bałeś się JD z wiadomych powodów-a tu sie okazuje że Agroplus zużywa tyle samo...-niestety koniki potrzebują obroku :)-Wesołych Świąt !

#149 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 11:53

Co myślicie o Lamborghini r2?? 12-14km/ha to ciekawe ile jaśko by spalił? :) , ciekawe który jaśko spalał by poniżej 4l/godz z paszowozem i rozrzutnikiem 8t?

#150 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 12:03

Co myślicie o Lamborghini r2?? Po pierwsze Ferdek 4,5l l/mth,po drugie taki JD mniej czuje taki rozrzutnik zapewne-choćby z racji cokolwiek większej masy-ostatnio Starszy zrobił dokładnie 20 mth na 100 l ropki z tym iż rozrzutnik był co prawda 6 tonale za to cokolwiek przeładowany- ale za to pług był cokolwiek cięższy niż brona 5 :)-a technika jazdy mego Starszego to niestety dosyć ciekawa jest :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 12:36

Co myślicie o Lamborghini r2?? nie będe się spierał Jarku z tobą ja napisałem 20h zegarowych bo posiadam zegar godzin zegarowych obok tego od mth i kasuje co natankowanie baku do pełna 5 bron które ciągłem dają większe opory niż pług na świerzej orce i przy takiej prędkości na 2 szosowej to jest tak że ma się automatyczne dążenie do obrotów 1800 na minute ustawione i idzie w tych okolicach a pełny gaz to 2250 ale jak da się na max to wyciągnie 1900 do 2000obr/min większość czasu chodził na podwójnej blokadzie kół bo długi kawałek był ponad 2km i 30ha w kawałku i na tych 30ha wypalił cały bak że kontrolka się świeciła od 30 minut na stałe dużo poprawiałem na pacynowych przetliskach i zrobił to za ciut ponad 8h zegarowyh + dojazd do domu i przyjazd 30 minut, większa masa z moim rozrzutnikiem nie potrzebna dociąża go rorzutnik i to ładnie a koła 480 i 405 spisują się świetnie z moich obliczeń już kilkunastu baków litrarzowanych na Orlen to jak by tak nie gazować do dechy tylko ekonomicznie to z paszowozem 8m3 i dużo z tym rozrzutnikiem 8t to 4,2-5 litrów na h zegarową styka w normalnych warunkach, ale faktycznie jak ma ciężko i ma się gaz na ponad 2000tys obr a idzie na 1800 to 7litrów nawet 10 weźmie

pisze że 90 litrów bak ale jak świeci kontrolka to tak tankuje 76 do 80 max nigdy więcej nie weszło

ważne żeby każdy z zakupu był zadowolony ja Jarku w moim df widzę niedociągnięcia ale się przyzwyczaiłem i jest ok. mogę o nich pisać ale w top agrar był teraz dodatek z testem r2 86 prawie taki jak mój tylko ubogi wg mojego w wyposażenie i to co tam piszą na -- to df za wyższą cene bliźniak to ma poprawione hih bo mam prawy i lewy EHR na błotnikach z wom a lambo nie ma i pare pierdół łącznie z mocniejszym podnośnikiem, ogólnie z tego co jerzdżę to mój df jest stworzony do prac na użytkach zielonych szerokie opony dobry stosunek masy do mocy i po mokrych łąkach super z rozsiewaczem idzie a jak trza to cięższe żeczy też zrobi jako pomocniczy to cacuszko niski 2,45m mega zwinny, mega wypasiony na hamulec staje puszczam hamulec płynnie rusza funkcja gazu utrzymywania super brakuje fajnego podłokietnika i wszystko w jednym joisticku by mogło być a ciągnik ogólnie z 1,3t nawozu na mx 1200 nic sobie nie robi więc na taką pchełke to też fajnie. fotki wstawie z mx dziś..

#152 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 12:41

Co myślicie o Lamborghini r2??

Po pierwsze Ferdek 4,5l l/mth,po drugie taki JD mniej czuje taki rozrzutnik zapewne-choćby z racji cokolwiek większej masy-ostatnio Starszy zrobił dokładnie 20 mth na 100 l ropki z tym iż rozrzutnik był co prawda 6 tonale za to cokolwiek przeładowany- ale za to pług był cokolwiek cięższy niż brona 5 :)-a technika jazdy mego Starszego to niestety dosyć ciekawa jest :)

raczej 80l i to pewnie nei całe bo do sucha nie wyjeździł :) , a ile rozrzutników wywiozłeś przez te 20 mtg?

#153 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 14:50

Co myślicie o Lamborghini r2?? Około 35 rozrzutników+zaorane 4 ha

#154 Share TOMI1976

TOMI1976

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 lipiec 2009 - 22:09

Co myślicie o Lamborghini r2?? Widzieliście nowe R2 na stronie LAMBORGHINI - ciekawe kiedy będzie dostępny :D

#155 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 05 lipiec 2009 - 22:29

Co myślicie o Lamborghini r2?? Na polskiej stronie tego nie ma, ale na międzynarodowej jest nieco info o nowym R2 ale po angielsku :D
>link<

#156 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 18:06

Co myślicie o Lamborghini r2?? ciekawe ile sobie pliczą za niego??? czym sie różni od starej r2-jki??

#157 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 19:33

Co myślicie o Lamborghini r2?? czy mi się wydaje czy podpora przedniej osi jak i przednia oś w tym nowym r2 jest z r3?

#158 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 08 lipiec 2009 - 07:41

Co myślicie o Lamborghini r2?? na pirwszy rzut oka zwykła r3-ka. ja to bym dopiero po oznaczeniach sie skapnął.kiedy bedzie dostepna?? dopiero co wyszło r2 a to już takie cuda wymyślają. starsze r2 wydaje mi lepsze, bo mniejsze i chyba mniej będzie palił. no i zwrotniesze bedzie niz ten nowy. gabaryty te same co r3??

#159 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 lipiec 2009 - 07:20

Co myślicie o Lamborghini r2?? Nowe R2 od starego różni się przedewszystkim silnikiem. Spełnia on norme emisji spalin TIER III.
Strona z całą sprecfikacją nowego R2:
http://www.lamborghi...mp;idproduct=12
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 09 lipiec 2009 - 22:52

Co myślicie o Lamborghini r2?? Mi się bardzo podobają zwłaszcza z dachem o powiększonej widoczności <_< widać że projektując go ktoś myśli o estetyce
:)

Dodaj odpowiedź