Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co myślicie o Lamborghini r2??

182 odpowiedzi na ten temat

#81 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 13 lipiec 2008 - 11:23

Co myślicie o Lamborghini r2?? W rajdach samochodowych odbywających się na lodzie, śniegu są stosowane wąskie opony ale mają kolce, i w tym chodzi głównie o to aby ta wąska opona wraz z kolcami dokopała się jak najszybciej do twardego podłoża i wtedy uzyskuje lepszą przyczepność ....

ps. czy opona niskoprofilowa mniej skacze niż standardowy odopoiwednik na tej samej feldze>?

w ubiegłym roku był u nas na testach ciągnik Landini Powerfarm 95 na gumach Michelin 420/65R20 i 540/65R30 to przy jeździe po typowej polskiej drodze powyżej 30km/h czy to po drogach polnych ciągnik zachowywał się bardzo dobrze, nie skakał, nie trzęsło nim, moim zdaniem była w tym duża zasługa owych opon....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co myślicie o Lamborghini r2?? Dzisiaj, 09:34
  •  

#82 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 14 lipiec 2008 - 14:06

Co myślicie o Lamborghini r2?? Ja chcę zamienić trzydziestkę na Lamborghini R2 56, powiedzcie co o tym sądzicie, a nie piszecie o uciągach i szerokich oponach. Mam cięższy traktor na szerokich kołach i drugiego takiego samego mi nie potrzeba.

#83 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 22 lipiec 2008 - 22:37

Co myślicie o Lamborghini r2?? to trzeba było od razu napisac że masz duży ciągnik, a co można myślec o zamianie c330 na takie lambo ;)
jak masz kasiore na takie lambo to bierz, bo w swojej klasie cenowej to najlepsza propozycja (jest jeszcze case jx 60 ) a czy zastąpi c330 to napewno, jeśli potrzebny mały lekki ciągnik 4x4 to chyba najlepsza propozycja, bo są jeszcze te małe farmtracki 555dt ale to już inna klasa ciągnika :) no i inna cena :)

#84 Share TOMI1976

TOMI1976

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 sierpień 2008 - 18:52

Co myślicie o Lamborghini r2?? Witam.
Od tygodnia jestem posiadaczem R2 56 target.
Zmieniłem z c 360 trzydziesto paro letniego
:) :) ;) :) :o

#85 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2646 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 08:04

Co myślicie o Lamborghini r2?? Mam pytanie czy lamborghini r2 66 jest chłodzony powietrzem czy cieczą ?

#86 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 09:35

Co myślicie o Lamborghini r2?? jasne że cieczą :D
ps. jak ktoś interesuje się 2 w wersji 4ro cyl. warto zastanowic sięnad r3 target rawie te same pieniądze a ciągnik duzo większy i ruwnie oszczędny ;)

#87 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 15 sierpień 2008 - 11:52

Co myślicie o Lamborghini r2?? Witam Ferdek!

Gratuluję zakupu ;)

Jaka jest relacja ceny pomiędzy R2 a R3? jeśli chcesz to możesz napisac na priv.
Coraz bardziej przekonuje się do tych lambo :D.

Pozdrawiam!
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

#88 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2646 postów

Napisany 07 wrzesień 2008 - 19:49

Co myślicie o Lamborghini r2?? Moze ktos napisac ile kosztuje lamborghini 66 r2 w wersji target ?

#89 Share Kondzik

Kondzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 16 wrzesień 2008 - 16:46

Co myślicie o Lamborghini r2?? Hej. Mam zamiar kupić ciągnik i zastanawiam się nad lamborghini r2. Co o nich myślicie?? Czy ma uciąg podobny do td70d? I jak ze spalaniem

#90 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 wrzesień 2008 - 17:38

Co myślicie o Lamborghini r2?? Kolego do czego ten ciągnik ma być czy ma to być główny ciągnik czy pomocniczy ile masz ha jakie ziemie, no i w końcu który model r2 cię interesuje ja przymierzałem się do r2 76 target, a tak wogóle jest dużo tematów w dziale same deutz fahr lamborghini o agroplusach r2 lambo roller itd, a jak już zapytałeś o td 70d to mogłeś podać jaki model r2 bo przypuszczam ze interesuje cię 66 (3 cyl turbo) lub 76 4 cyl turbo, co do porównania r2 76tka za 500 euro masz dopłatę do kół 480/70/30 i 320/70/24 więc uciąg będzie chyba porównywalny.

ps. jak ma to być główny ciągnik to lepiej dołożyć i kupić r3 :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Kondzik

Kondzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 16 wrzesień 2008 - 17:51

Co myślicie o Lamborghini r2?? To ma być ciągnik pomocniczy (kosiarka, belarka itp.). Chodzi mi o r2 66. I r2 76 nie ma turba :lol:

#92 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 wrzesień 2008 - 19:49

Co myślicie o Lamborghini r2?? ja obstawiałem za r2 76 bo bez turba i na podjazdy bo do lekkich prac lepiej bo można co chwilę gasić i palić, ale pewnie 3 cyl turbo będzie oszczędniejszy ale i slabszy no i ta turbodziura wkurza trochę rużnica w cenie neiwielka ale ja bym na twoim miejscu brał jednak 76 bo bez turba no i przede wszystkim tochę większy rozstaw osi i masa co do dużej kosiarki będzie ważne i można większe koła zamówić a co za tym idzie większy prześwit do prasy

#93 Share Kondzik

Kondzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 15:50

Co myślicie o Lamborghini r2?? Właśnie myślałem nad większymi kołami. A tak naprawdę u mnie ten ciągnik nie będzie miał dużo pracy więc 3 cylindry wystarczą. Interesuje mnie ich spalanie bo nigdzie nie mogłem tego wyczytać

#94 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 18:28

Co myślicie o Lamborghini r2?? Kondzik o spalanie sięnie przejmuj bo te ciągniki z założenia są oszczędne mam r3 i jest oszczędnie a przecież r2 jest duzo mniejszy i lżejszy, obstawiał bym 4cyl bez turba bo żywotność silnika moc od niskich obr i nei ma turbodziury a 3 cyl w kosiarce czy belarce będziesz musiał piałować na pbr a w 4 cyl będziesz mógł więcej używać prędkości wałka eco no i przede wszystkim STABILNOŚĆ i 5 km mocy więcej.
jedyny minus to pewnie te 3 l oleju więcej do wymiany w silniku bo szczerze wątpię żeby 4ka bez turbo spaliła więcej no chyba że będziesz połowę eksploatacji stał na wolnych obr :lol:.

#95 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 10:31

Co myślicie o Lamborghini r2?? Ferdek07 czy ja dobrze zrozumiałem Twój post, kupiłeś wreszcie ciągnik, i jest to R3??

#96 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 13:38

Co myślicie o Lamborghini r2?? Tak kupiłem R3 evo 85 target!!! brałem pod uwagę r2 76 target a miał być case jx 80 a wyszło r3

#97 Share Kondzik

Kondzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 14:28

Co myślicie o Lamborghini r2?? I jak się sprawuje? Zegary masz chyba takie same jak w r2 tak? Jak możecie to powiedzcie ile by teraz kosztował 76?

#98 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 14:31

Co myślicie o Lamborghini r2?? no włąśnei nie bo zegary mam okrągłe prosciutkei jak w r1 r2 target w porównaniu do r3 target jest duzo lepiej wyposarzone bo r2 target ma zegary takei jak już bogatsze wersje r3 czy agrofarm, inny fotel i jakieś piszczałki itp. bajery jak nei zaciągniesz ręcznego itp.
a sprawuje się narazie dobrze, mógłbym mieć kilka zastrzeżeń, ale r3 z r2 to ma tylko wspólną marke i kabinę i nic poza tym bo są robione w innych fabrykach inne silniki inne skrzynie mosty napędowe chydraulika

#99 Share Kondzik

Kondzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 20:17

Co myślicie o Lamborghini r2?? Aha. Te piszczałki są denerwujące. Kolega miał je w NH td90d i podłączał :lol: . A ile może kosztować ten dach ze zwiekrzoną widocznością czy rura koło słupka kabiny?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 20:21

Co myślicie o Lamborghini r2?? dach chyba około 3 tyś pln a tłumik przy słupku ksbiny podobno nie wymaga dopłaty ale i podobno jest głośniejszy, ale ja i tak wolał bym tłumik wyprowadzony do góry zawsze to poważniejciągnik wygląda a u dołu jest w dodatku po stronie sprzęgła a lewymi dzwiami zawsze częsciej się wysiada więc niby nic nie śmierdzi spalinami ale w pochmurny dzień to różnei może bywac

Dodaj odpowiedź