KAROL0905

Co myślicie o Lamborghini r2??

Polecane posty

Ksieciunio    0

obrotomierz jest cyfrowy i analogowy wiec sa jakby 2 i oczywiscie jest ekranik cyfrowy ktory pokazuje szereg funkcji predkosc walka i takie inne... jesli chodzi o cene to w marcu byla ustalona na 115 tys i jak bralem przed 1 maja to ta cena juz zostala... do tego mam w nim siedzenie dla pasazera ktore udalo mi sie wyrwac za darmo... ten ma 67 km dokladnie brany na doplaty z Uni a na moja gospodarke taki mi wystarczy w zupełności dodam ze przesiadlem sie na niego z C-330... wyciszenie w kabinie uwazam ze dobre jest duza roznica gdy masz wszystko zamkniete podczas jazdy (malo slychac) a gdy uchylisz okna czy drzwi to wiadomo glosniej.... aha wydech pod spodem.... z lewej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Księciuniu, to jaką masz w końcu deskę rozdzielczą? czy masz taką - http://www.agrofoto.pl/forum/Explorer3-100...image28452.html ???? Siedziałem w r2 76target i miał właśnie taką, dieler twierdził że tak jak w prospekcie napisali że będzie analogowa to będzie jak w starym lampo, ale w tym r2 target była właśnei ta nowa deska na pytanei jak to ejst sam nie wiedział w końcu a tym bardziej jaka deska i wskaźniki będą w r3!!

 

księciuniu ale obić tapicerskich na błotnikach niemasz?>

 

Księciuniu prosimy o foty wnętrza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksieciunio    0
Napisano (edytowany)

odpisalem ci na priv tak mam taka jak na zdjeciu dokladnie i nie ma obic na blotnikach zaraz wrzuce do galeri

 

ZDJECIA JUZ WRZUCILEM... nie pytalem nawet i inny wydech... a co do koguta to oczywiscie jest jest skladany elegancki ;)

 

Używaj opcji EDIT zamiast pisać post pod postem! - mod.

Edytowano przez Olik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

kogut był w standardzie?

 

ten wyświetlacz cyfrowy ma te wszystkie funkcje, tzn przejechany dystans, prędkość wom itd? w targecie podobno nie ma tych funkcji, jak zamawiałeś ciągnik to było coś o tym wspominane czy taki przyszedł i za te wyświetlacze nic nie dopłacałeś?

tzn są te funkcje i są czynne tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksieciunio    0
Napisano (edytowany)

wiesz wydaje mi sie ze kogut jest w standardzie i nic nie doplacasz bo znajomy kupil Lambo ktore ma 95 KM Grand czy cos takiego i tez ma koguta wiec chyba standard... na tym wyswietlaczu jest predkosc wom-u w zaleznosci tez jaki masz czy tylko z tylu czy i przedni wom w kazdym razie jest na tym wyswietlaczu u mnie predkosc walka z tylu bo przedniego nie mam no i trzeba wspomniec ze ta predkosc jest zmienna... manualnie regulujesz dzwignia albo max 500 albo 750obr/min co rowniez widac na wyswietlaczu oprocz tego masa kontrolek ktore informuja cie o oleju hamulcach napedzie i innych... wieksze mocniejsze wersje chyba nawet target 87 ma jeszcze predkosc wom-u 1000obr/min

 

przy zakupie nie bylo mowy o tych funkcjach wiec nic nie powiem na ten tenat widac Targrt jednak ma te funkcje

 

 

Używaj opcji EDIT zamiast pisać post pod postem! - mod.

Edytowano przez Olik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

no ciekawe, dzwine żeby w r3 target była inna deska rozdzielcza niż w r2 target, a możesz sprawdzić jak to jest napisane w instrukcji obsługi, czy jest że deska rozdzielcza jest analogowa, czy że cyfrowa?

właściwie to dieler sam mówił że do końca sam jest ciekaw co przyjdzie i jak te nowe targety wyglądają, bo być moze w prospektach mogą być nieścisłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksieciunio    0

tak z tylu R30... a co do prospektow to nie mam i musze sie jeszcze upomniec o polska instrukcje bo mam tylko po angielsku... wiec nic na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

co to jest w dachu za jakaś aluminiowa jakby chłodniczka to jest nagrzewnica? sprawdzałeś działanie dobrze daje?

ps. co to za zabespieczenia tak piszczy po dopaleniu ciągnika, to o właczonym wom czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksieciunio    0

chodzi ci o te kratki z zewnatrz co widac z tylu z dachu?? nie to jakies filtry a raczej miejsce na nie w przypadku klimy ale ja jej nie mam nagrzewnica jest w srodku z przodu i przyznam ze tak jest cieplo jak zapuscisz.... powiem ci ze on piszczy na wszystko lecz wiecej tego przy gaszeniu bo trzeba reczny zaciagnac i swiatla zgasic a przy odpalaniu to juz nie tylko wciskasz guzik i z kluczyka wszystko... opony daja o sobie znac przy szybkiej jezdzie bylem szczerze zaskoczony jak ten ciagnik szybko jezdzi w porownaniu z 30-tka to wyscigowka... jak zapniesz 5-tke to ma odejscie ale ponad 2tys obrotow juz wpada przez opony w drgania i zaczyna skakac wiec na szybsza jazde niestety amory juz sa potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

więkse też podobno strasznie skaczą , znajomego premium to samo odejście na 5tce iście samochód lamborghini ale skacze jak żaba, mam nadzieje że na niskoprofilówkah będzie mniej skakał, ale przynajmniej jest pewność że się szybko wychamuje dzięki porzadnym przednim hamulcom

 

 

co do filtrów to pytam o filtr kabinowy bo ogladałem jeszcze starego lampo to miał z tyłu pod siatkami chyba ten filtr a w targecie jest wogóle jakis filtr kabinowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

widział ktoś na af lambo r3 lub explorera clasik albo agrofarma ecoline, czy w końcu ma tą deskę rozdzielczą taką samą jak droższe wersje, czy też target r2 Księciunia, czy jest analogowy tak jak w prospektach jest napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StanPiter    0

Może ktoś wie czy, w woj łódzkim jest jeszcze jakiś przedstawiciel Lamborghini oprócz Agromy Kutno????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze lamborghini to dobry traktor, poniewaz mam DF Agrotrona i spisuje sie nieżle, bo przecież DF same i LAmborghini, spod jednej igły są robione więc sa dobre oszczędne ciągniki:D


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

Czy Lamborghini R2 56 Target na ogumieniu 12,4/36 to dobry następca dla poczciwej trzydziestki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

pewnie, że dobry... ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger    2
Czy Lamborghini R2 56 Target na ogumieniu 12,4/36 to dobry następca dla poczciwej trzydziestki??

moge wiedzieć dlaczego takie wąskie koła chcesz? nie lepiej bra na jak najszerszych a wąskie to sobie można dokupic używane jakies jak będą potrzebne, bo ciągnik jest szybki i na wąski będzie moim zdaniem bardzo trzęsło,

 

ps. czy ktoś mi wytłumaczy czy równolegle robią lampo w jackowie i r2 we włoszech czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

W zeszłym roku w kwietniu na terenówce zwiedziłem całą fabrykę SDF w Jackowie, to z ciągników składali tam tylko te małe sdf 25-45 KM , no czasami jakiś MF 1400 wychodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger    2

to skąd stoją jeszcze u dielerów lampo - z chin czy z księżyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12
moge wiedzieć dlaczego takie wąskie koła chcesz? nie lepiej bra na jak najszerszych a wąskie to sobie można dokupic używane jakies jak będą potrzebne, bo ciągnik jest szybki i na wąski będzie moim zdaniem bardzo trzęsło,

 

ps. czy ktoś mi wytłumaczy czy równolegle robią lampo w jackowie i r2 we włoszech czy jak to jest?

 

Jak wcześniej napisałem, chcę zastąpić poczciwą trzydziestkę, a ona przecież jest na 12,4. Czy bardziej będzie trzęsło? Na asfalcie chyba nie bo są wyższe od tych 42/70 R30, w polu raczej niewiele więcej. Zresztą jeśli już kupować to tylko z fotelem pneumatycznym. Więć po co mi szerokie. Jak na szerokich wjadę w ziemniaki albo ścieżki technologiczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

każdy ma inne potrzeby, ale ciagnik na oponach wąskich iwyskoich koach zawsze trzęsie niemiłościwie, znajomy ma zetora na kołach 13,6/36 i przekloł już te koła boszyko jechać to oberwania żołądka można dostać, pozatym uciąg, na takich wąskich prawie do wszystkiego przodek trzeba będzie załączać, pozatym w polu lepsze szerokie nie ugniatają ziemi i nie zostaje sladów w postaci rowków na polu, no ale twój wybór, bo mom zdaniem łatwiej dokupić potem wąskie koła niż szerokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Na wąskich trzęsie, to prawda, czy niemiłosćiwie już bym polemizował (mam koła 12,4x52 ), a już napewno na wąskich kołach o wiele mniej buja ciągnikiem, ciągnik nie ma też tendencji do skakania, co na szerokich gumach bez przedniego mostu amortyzowanego jest standardem, dzięki temu pewniej się jedzie i bezpieczniej.

 

Co do ugniatania to oczywiste że szerokie opony mają mniejszy nacisk jednostkowy i nie robią głębokich kolein w miekkiej ziemi.

 

Co wy z tym uciągiem, wszyscy jak mantrę powtarzacie że na szerszych kołach lepszy uciąg niż na wąskich ?

Ja mam zgoła inne doświadczenia, jeśli chodzi o koła wąskie i opony radialne, z resztą z logiki wynika że im węższe koła tym większy nacisk jednostkowy. Zresztą glebę można potraktować w przyczepności jak wyścigi na lodzie samochodem, a tam zakładają jak najwięższe opony.

 

Co do doświadczeń: przy mf255 koła 12,4x32 i 9,5x42, u-4512 13,6x36 i 11,2x44 , mogę zdecydowanie powiedzieć że tam gdzie przejeżdżałem na wąskich to na tych szerszych to mógłbym pomażyć, a ruszanie z miejsca z załadowanymi przyczepami, wiele lepiej wychodzi na wąskich. Daje zwłaszcza to się odczuć na glebach, które lubią z wierzchu jak są mokre ,,oślizgnąć'' (gleby gliniaste, ilaste). Z JD na kołach 11,2x38 i 12,4x52 nie miałem jeszcze doświadczeń w ekstremalnych sytuacjach.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agroplusf75
      Ciągnik deutz agroplus f 75 sadownik świeci błąd T 72 T 77 i M2 co to może być
    • Przez domel27
      Witam 
      W moim nowym nabytku po odpaleniu i upływie kilku minut zapala się taka ikonka wiecie od czego ?

    • Przez piotrek7035
      Witam. Mam problem z Agrofarmem 420GS, mianowicie ciągnik jedzie po czym zaczyna przerywać i gaśnie. Wtedy wyskakuje błąd T103. Ten błąd jest od czujnika obrotów silnika, czujnik wymieniony na nowy, wszystkie wtyczki sprawdzone i dobrze łączą. Mimo to błąd dalej wyskakuje i ciągnik gaśnie. Czasami jedzie przez 20 min i zgaśnie a czasami w ciągu 10 min zgaśnie 4 razy. Ma ktoś może jakiś pomysł co mu może dolegać?
      Dodam tylko że ciągnik niedawno został zakupiony i od początku nie było z tym problemu. Natomiast był problem z pływakiem w zbiorniku bo po dolaniu paliwa wariuje ale po 2 dniach się normuje i pokazuje już dobrze. Czasami po zgaśnięciu ciągnika wyskakuje też błąd m11 czyli czujnik od temperatury paliwa.
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez LMB
      Witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc: ile litrów oleju wchodzi do silnika Same Frutetto II 90 Turbo 2005. Traktor ma 5k motogodzin jaki polecacie olej: 10W40 czy 15W40 np. TURDUS. 
       
      Niestety w instrukcji obsługi nie ma informacji o ilości oleju.
      Dziękuję
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj